Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Ale ślicznotka". Nowa uczestniczka "Chłopaków do wzięcia" rozpala zmysły
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.05.2024 22:17

"Ale ślicznotka". Nowa uczestniczka "Chłopaków do wzięcia" rozpala zmysły

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu 'Chłopaki do wzięcia"

Program “Chłopaki do wzięcia” już od kilku lat bije rekordy popularności. Teraz producenci postanowili wnieść do formatu nieco świeżości i zaprosili do niego nową uczestniczkę. Marta od samego początku wzbudziła zachwyt telewidzów.

Ogromne emocje w "Chłopakach do wzięcia"

Kultowe show od kilku lat gości na ekranach telewizorów. Widzowie pokochali “Chłopaków do wzięcia” za naturalność ich uczestników i mocno trzymają kciuki, aby każdemu ze śmiałków udało się odnaleźć na planie wymarzoną miłość. Program cieszy się już kilkoma gwiazdami, których losy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wiernych fanów.

Jednym z najpopularniejszych uczestników jest bez wątpienia Jarek Mergner, który właśnie w reality show poznał swoją ukochaną Gosię, z którą niedługo później stanął na ślubnym kobiercu. Niestety, niedawno media obiegła przykra wieść o rozstaniu zakochanych i nowych miłosnych podbojach mężczyzny. Teraz “Chłopaki do wzięcia” przygotowali dla nas kolejną niespodziankę — show wita właśnie nową uczestniczkę.

Nie żyje wielka Polka. "Sosenka" zrobiła dla kraju coś niewyobrażalnego "I tak byście nie uwierzyli". Tajemnicza śmierć Murańskiego

Nowa uczestniczka w "Chłopakach do wzięcia"

Co jakiś czas kultowy format wzbogaca się o kolejnego uczestnika, który ma nadzieję na znalezienie tam swojej upragnionej drugiej połówki. I chociaż każdy z bohaterów znacznie różni się od siebie i zachwyca nas swoją unikatową historią, nigdy jeszcze żaden z nich nie wzbudził tak wielkiego zainteresowania, jak nowa uczestniczka.

Producenci “Chłopaków do wzięcia” właśnie przedstawili nam Martę, która zadebiutuje na ekranie w najnowszym sezonie reality show. Kobieta niemal natychmiast zachwyciła telewidzów swoim pięknym wyglądem i niepowtarzalną charyzmą. Sympatyczna brunetka pojawiła się w odcinkach 383. i 384., gdzie będzie miała okazję współpracować z Bandziorkiem i Jarusiem przy powstawaniu muzycznego klipu disco polo.

ZOBACZ TEŻ: Cichopek w kreacji jak z pokazu mody i te stopy. Ten szczegół od razu rzuca się w oczy.

Kim jest Marta z "Chłopaków do wzięcia"?

Nie jest wykluczone, że udział pięknej brunetki jest jedynie występem gościnnym, a dziewczyna niedługo zniknie z kultowego show. Nie da się jednak ukryć, że jej pojawienie się wywołało masę emocji i bardzo zainteresowało wszystkich wiernych fanów programu.

Wiadomo, że Marta miała mnóstwo czasu antenowego, aby opowiedzieć o sobie i swoich zainteresowaniach. Dziewczyna oznajmiła w najnowszym odcinku “Chłopaków do wzięcia”, że praca przy powstawaniu teledysków jest jedynie jej pasją, ale zawodowo zajmuje się psychologią. Wiadomo również, że pracuje jako trenerka personalna. Fani programu już szaleją na jej punkcie:

Ale ślicznotka!

Chłopaki do wzięcia.jpg
Kim jest Marta z "Chłopaków do wzięcia"?, fot. kadr z programu “Chłopaki do wzięcia”
Chłopaki do wzięcia 1.jpg
Kim jest Marta z "Chłopaków do wzięcia"?, fot. kadr z programu “Chłopaki do wzięcia”