Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dagmara Kaźmierska znowu w telewizji. Stacja puściła to wieczorem
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.05.2024 08:16

Dagmara Kaźmierska znowu w telewizji. Stacja puściła to wieczorem

Dagmara Kaźmierska
Fot. AKPA

Osoby, które oglądały wczoraj wieczorem telewizję, mogły się mocno zdziwić. Na ekranie ponownie pojawiła się bowiem Dagmara Kaźmierska. Przypomnijmy, że niedawno poznaliśmy szczegóły jej kryminalnej przeszłości, a Polsat usunął wszystkie programy z nią.

Dagmara Kaźmierska jest na językach wszystkich

Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska brała udział w tegorocznej odsłonie “Tańca z Gwiazdami”. Mimo że zbierała najniższe noty od jury, przechodziła dalej z odcinka na odcinek dzięki głosom widzów. W końcu sama zdecydowała się opuścić program z racji na kontuzję.

Kilka dni później na jaw wyszły szokujące szczegóły dotyczące jej przestępczej działalności. “Królowa życia” była właścicielką agencji towarzyskiej. Lubiła porządek, a pracownice za nieposłuszeństwo karała m.in. gwałtem.

Kaźmierska znowu daje o sobie znać. "Nie uciekłam z kraju" Koniec emisji nowych odcinków. TVP właśnie przekazała komunikat

Damara Kaźmierska ponownie pojawiła się w telewizji

Wczoraj ponownie mogliśmy zobaczyć Dagmarę Kaźmierską w polskiej telewizji. W odcinku “Lombard. Życie pod zastaw”, który został wyemitowany na antenie TV Puls, pojawiła się właśnie ona. Dagmara prowadziła tam fundację… ratującą wróble.

Ostatnio wszyscy mówią tylko o Kaźmierskiej, nie jest to jednak sława, jakiej by sobie życzyła. Poznaliśmy bowiem szczegóły jej kryminalnej przeszłości, które rzuciły cień na jej osobę. Tym bardziej zaskoczyło nas, że znowu mogliśmy oglądać ją na małym ekranie.

Kaźmierska pochwaliła się w sieci

Kaźmierską w telewizji zauważyli również internauci. Oznaczali celebrytkę na zdjęciach, a ona chętnie udostępniała te relacje na swoim profilu. Pomimo skandalicznych doniesień na temat jej przeszłości, Kaźmierska nadal może liczyć na wsparcie fanów.

Miałam dzisiaj gorszy dzień, ale jak zobaczyłam ten uśmiech, to dzień stał się lepszy - napisała jedna z internautek. 

Przypomnijmy, że TVN usunął z Playera “Królowe życia” z jej udziałem, a Polsat zrezygnował z planowanego drugiego sezonu show, w którym ta szuka męża. Nie pojawiła się też w finałowym odcinku “Tańca z gwiazdami”.