Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nadużycie alkoholu w “Sanatorium miłości”? Co tam się działo za kulisami?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 16.05.2024 17:18

Nadużycie alkoholu w “Sanatorium miłości”? Co tam się działo za kulisami?

Uczestnicy "Sanatorium miłości"
fot. kadr z programu "Sanatorium miłości" prod. TVP

Finał “Sanatorium miłości 6” za nami. Pomimo tego, że poznaliśmy zwycięzców, emocje nie opadły. Widzowie nadal interesują się losem seniorów, których mieli okazję poznać bliżej dzięki show. Teraz dowiedzieliśmy się, jak turnus wyglądał od kulis. Nadużywanie alkoholu to dopiero początek. 

Poznaliśmy zwycięzców "Sanatorium miłości 6"

Widzowie niekiedy z wypiekami na twarzy śledzili losy kuracjuszy w “Sanatorium miłości 6”. W tym sezonie nie brakowało kontrowersji. Przypomnijmy, że Andrzej z Milanówka był początkowo bezdomny. Później jednak znalazł dach nad głową oraz pracę. Z kolei Maria zanim zdecydowała się zrezygnować z programu wyznała, że zakochała się w mężczyźnie, który ma rodzinę. Przez co zniechęciła do siebie wielu widzów. 

Zwycięzcami tego turnusu okazali się Stanisław i Małgorzata. Jeden z portali postanowił zapytać mężczyznę o relację z kuracjuszką. Dowiedzieliśmy się także, jak turnus wyglądał zza kulis. 

Przystojniak z "Love Island" już ma nową dziewczynę. To znacznie starsza dziennikarka Roxie Węgiel o orientacji swojego partnera z TzG. "Jako religijna osoba"

Tak program "Sanatorium miłości" wyglądał za kulisami

Wydawałoby się, że w programie Tadeusza i Janinę połączyło silne uczucie. Jak wiadomo, pomiędzy momentem nagrywania programu a jego emisją minęło jednak kilka miesięcy. W tym czasie sytuacja pomiędzy kuracjuszami drastycznie się zmieniła. Jak się okazuje, nie są w związku. Teraz przez ich słowną potyczkę poznaliśmy kulisy całego turnusu. 

Nabrałem wątpliwości, gdy zaczęła pytać o wysokość mojej emerytury, mój dom i jego wartość. Szanuję ją, chcę mieć z nią dobry kontakt, ale nie będziemy razem. Nie wyobrażam sobie z nią stałego związku — oświadczył Tadeusz w rozmowie z Plejadą.

Janina nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi. Zarzuciła Tadeuszowi, że w programie nie potrafił się bawić. 

Wciąż prał i prasował, chodził spać o 20:00, nie lubił spotkań towarzyskich i nie znosił alkoholu. [...] Jedno trzeba mu przyznać - był najbardziej zadbanym i najlepiej ubranym mężczyzną wśród tych, którzy byli w szóstej edycji - powiedziała w rozmowie z Show News.

Czy kuracjusze nadużywali alkoholu? Wiele na to wskazuje. 

Kuracjusze "Sanatorium miłości" nadużywali alkoholu?

Tadeusz w rozmowie z Plejadą wyznał, że seniorki za kulisami programu nie stroniły od alkoholu. Przyznał że przez to czasami mówiły więcej, niż chciały. Zdaniem kuracjusza zbyt dużą skłonność do trunków miała przede wszystkim Małgorzata. 

Nie chcę mówić przykrych rzeczy o Gosi, ale jeśli ktoś nadużywa alkoholu, to potem zapomina, co mówi. Uważam, że trochę przesadziła w stosunku do Andrzeja, który tak naprawdę nic jej nie zrobił. Ma swoje wady i zalety, ale zachowywał się w stosunku do niej pozytywnie. Nie słyszałem, żeby wyznawał jej miłość. Myślę, że jest tu trochę winy Gosi (…). Sam nie piję alkoholu, nie palę papierosów i nie prowadzę rozrywkowego stylu życia, ale wiem, że Gosia i Janina siedziały sobie we dwie i "drinkowały". A po alkoholu mogą dziać się różne rzeczy - wyznał Tadeusz w rozmowie z Plejadą.

Myślisz, że Małgorzata odpowie na te zarzuty?