Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Mało kto pamięta Sokołowską w roli jurorki. Ledwo była w stanie powstrzymać emocje
Julia Bogucka
Julia Bogucka 09.05.2024 08:34

Mało kto pamięta Sokołowską w roli jurorki. Ledwo była w stanie powstrzymać emocje

Anita Sokołowska
Fot. KAPiF

Anita Sokołowska zachwyciła miliony osób swoimi umiejętnościami tanecznymi. Aktorka wygrała 14. edycję programu “Taniec z Gwiazdami” wprawiając jurorów w zachwyt. Nie każdy pamięta, że i ona pełniła kiedyś funkcję sędzi w formacie, który dotyczył nieco innej dziedziny.

Anita Sokołowska zwyciężyła 14. edycję programu "Taniec z Gwiazdami"

W minioną niedzielę byliśmy świadkami historycznego odcinka programu “Taniec z Gwiazdami”. Po raz pierwszy w finale znalazły się trzy pary zamiast dwóch. O Kryształową Kulę walczyły Roxie Węgiel, Julia Kuczyńska oraz Anita Sokołowska. Każda z nich zaprezentowała trzy układy taneczne, które miały zapewnić im zwycięstwo. Jak zawsze największe wrażenie na jurorach oraz widzach zrobił ostatni z nich, czyli freestyle.

Krótko później było już jasne, która z finalistek zabierze do domu Kryształową Kulę. Przypomnijmy, że swój udział w ocenie mieli zarówno sędziowie, jak i osoby, które wysłały głos na swoją faworytkę. Zgodnie z tymi zasadami program “Taniec z Gwiazdami” wygrała Anita Sokołowska. Tym samym podtrzymała tradycję, według której to zawsze aktorka zwycięży w finale z wokalistką.

Tak Sokołowska po zwycięstwie w TzG zwróciła się do swoich rywalek Anita Sokołowska: wiek, kariera, wzrost, związki

"Taniec z Gwiazdami" to niejedyny program, w którym była Anita Sokołowska

Nie każdy pamięta, że znana z serialu “Przyjaciółki” aktorka pojawiała się w przeszłości również w innych programach rozrywkowych. Jednym z nich była wyjątkowa edycja formatu “Top Chef”, w której wzięli udział celebryci. W ich gronie znaleźli się: Edyta Pazura, Katarzyna Skrzynecka, Olga Bończyk, Anita Sokołowska, Małgorzata Kalicińska, Beata Oleszek, Bartosz Kurek, Maciej Skrzątek, Andrzej Bachleda-Curuś, Rafał Maserak, Piotr Galiński, Vienio i Tomasz Oświeciński.

KAPIF_oryginal_K770058F.jpg
Fot. KAPiF

Dania przygotowane przez uczestników oceniali Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz i Maciej Nowak. Niestety w tej produkcji Anita Sokołowska nie miała tyle szczęścia, odpadła bowiem już w siódmym odcinku. Jej słabą stroną okazały się wówczas pierogi. Trzeba więc powiedzieć, że aktorce najwidoczniej zdecydowanie lepiej idzie na parkiecie, niż w kuchni.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion pokazała reakcję syna na jej występ w TzG. Niesamowite

Anita Sokołowska była jurorką w "The Brain. Genialny umysł"

To wciąż jednak nie jest koniec telewizyjnych podbojów aktorki. Program “The Brain. Genialny umysł” zadebiutował na antenie Polsatu w 2017 roku, a wyjątkowo uzdolnieni uczestnicy prezentowali przed jurorami swoje umiejętności. Następnie byli oceniani przez grono jurorów, a w jego skład wchodzili — w zależności od edycji — Cezary Żak, Mariusz Pudzianowski, Remigiusz Wierzgoń oraz… Anita Sokołowska! W roli eksperta wystąpił doktor Mateusz Gola.

KAPIF_oryginal_K807766F.jpg
Fot. KAPiF

Aktorka od samego początku nie kryła swojego zachwytu nad umysłami osób, które przychodziły do programu. Uczestnicy byli dla niej inspiracją do działania i dowodem na to, że jeśli się chce, to można osiągnąć wszystko.

„The Brain” to nie jest kolejny talent-show. Tu chodzi o pokazanie ludzkich możliwości. Towarzyszą temu niesamowite historie. Na przykład jeden z uczestników w wieku 32 lat nie radził sobie z życiem: gubił PIN-y do kart, nie pamiętał dat, terminów spotkań. Postanowił ćwiczyć pamięć. I po dwóch latach pojawia się w naszym studiu jako Spider-Man. Robi show, zjeżdża na linach, rozbraja sejfy, w kilka sekund zapamiętuje kody i PIN-y. Okazało się, że miał predyspozycję do szybkiego zapamiętywania. Więc mówię do siebie: „Sokołowska, kopnij się w cztery litery i zacznij nad sobą pracować. Chcieć to móc!” - opowiadała w wywiadzie dla “Party”.

W jednym z odcinków programu “The Brain. Genialny umysł” przed jurorami wystąpił mężczyzna z umiejętnościami widzenia stereoskopowego. Oznacza to wyjątkowe postrzeganie głębi oraz odległości. Uczestnik deklarował, że będzie w stanie dostrzec, które elementy na planszy pełnej kolorowych kwadracików ulegną zmianie. Za zaklejenie wybranych miejsc odpowiadała Anita Sokołowska.

Gdy mężczyzna biorący udział w programie odgadywał kolejne zasłonięte kwadraty, aktorka coraz intensywniej reagowała, zachwycona jego talentem. Zobaczcie tylko ten wybuch emocji!