Lifestyle.Lelum.pl > Programy Tv

Programy Tv

Jurek z "Rolnicy. Podlasie"
30.05.2024 18:26 Rolnicy Podlasie: Jurek nie miał na chleb. "Najgorsze, co może być"

Program “Rolnicy. Podlasie” cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród mieszkańców wsi i małych miast. W show nie raz pokazano, jak wygląda życie na wsi bez tabu - to liczne obowiązki, często trudne, którym trzeba sprostać. Bohaterami programu są m.in. Jurek i Wiesia ze wsi Ciełuszki, którzy prowadzą gospodarstwo ekologiczne. Jak się okazuje, Jurek nie miał w życiu łatwego startu.  

Katarzyna Dowbor
24.05.2024 18:22 Nasz nowy dom: Przejmująca reakcja Dowbor na śmierć uczestniczki

Zmarła jedna z uczestniczek programu “Nasz nowy dom”. Tak Katarzyna Dowbor zareagowała na tę trudną wiadomość. 

"10 lat młodsza w 10 dni"
17.05.2024 10:16 "10 lat młodsza w 10 dni": Widzowie grzmią po odcinku. "Chce ośmieszyć te kobiety"

Program Mai Sablewskiej “10 lat młodsza w 10 dni” od początku wywołuje ogromne kontrowersje. Po ostatnim odcinku wszyscy mówią tylko o tym. Internauci są oburzeni metamorfozą jednej z kobiet. Ich zdaniem, program prowadzony przez Sablewską ma na celu ośmieszenie uczestniczek. 

Uczestnicy "Sanatorium miłości"
16.05.2024 17:18 Nadużycie alkoholu w “Sanatorium miłości”? Co tam się działo za kulisami?

Finał “Sanatorium miłości 6” za nami. Pomimo tego, że poznaliśmy zwycięzców, emocje nie opadły. Widzowie nadal interesują się losem seniorów, których mieli okazję poznać bliżej dzięki show. Teraz dowiedzieliśmy się, jak turnus wyglądał od kulis. Nadużywanie alkoholu to dopiero początek. 

Dagmara Kaźmierska
16.05.2024 11:58 Kaźmierska już straciła majątek. To jej koniec?

Od kilku tygodni Dagmara Kaźmierska jest na ustach absolutnie wszystkich. Jest tak za sprawą nowych informacji na temat jej kryminalnej przeszłości, które dzięki dziennikarzom Gońca ujrzały światło dzienne. Czy to oznacza koniec królowej życia w mediach? Właśnie odkryto, jaki był jej "plan powrotu" na ekrany.

Chłopaki do wzięcia
14.05.2024 22:17 "Ale ślicznotka". Nowa uczestniczka "Chłopaków do wzięcia" rozpala zmysły

Program “Chłopaki do wzięcia” już od kilku lat bije rekordy popularności. Teraz producenci postanowili wnieść do formatu nieco świeżości i zaprosili do niego nową uczestniczkę. Marta od samego początku wzbudziła zachwyt telewidzów.

Hotel Paradise
14.05.2024 21:05 Hotel Paradise: Aga i Jędrzej na ścieżce lojalności. Nagle rzut kulą

"Hotel Paradise" od samego początku budził spore kontrowersje wśród oglądających. To właśnie dzisiaj odbył się wyczekiwany finał randkowego reality show. Wiemy, kto sięgnął po główną nagrodę. Czy tym razem zwyciężyła miłość, czy może jednak pieniądze?

Andrzej z Plutycz
13.05.2024 09:54 “Najgorsze, co może być”. Andrzej z Plutycz postawił sprawę jasno

To, że dla rolnika nie ma tematu tabu, pokazał Andrzej z Plutycz. Mężczyzna na wsi ma różne obowiązki, jest wśród nich także wywożenie obornika. Internauci nie okazali jednak empatii i nie mieli litości dla rolnika. “Andrzej, każda robota dla ciebie jest najgorsza” - pisali. 

Panorama
13.05.2024 09:20 Wpadka w "Panoramie" aż uszy więdną. Dziennikarz się zapomniał, poszło na żywo

Programy na żywo obfitują we wpadki i liczne niezapowiedziane sytuacje. Tak właśnie było podczas niedzielnego wydania “Panoramy”. Jeden z dziennikarzy tak zestresował się relacją z pożaru w Warszawie, że powiedział o kilka słów za dużo.

Sylwia Peretti, mąż
11.05.2024 09:03 Tak wyglądał pierwszy mąż Sylwii Peretti. Ich relację pokazano w TVN

Sylwia Peretti popularność zdobyła dzięki udziałowi w show “Królowe życia”. Jak się jednak okazało, nie był to jej telewizyjny debiut. Wcześniej jako restauratorka wystąpiła bowiem w “Kuchennych rewolucjach” Magdy Gessler wraz ze swoim ówczesnym mężem. Ich relację pokazano w TVN. 

"Milionerzy"
10.05.2024 14:07 Milionerzy: Zapraszać do jakichś pomieszczeń to otworzyć? Uczestniczkę zamurowało

Kolejny odcinek “Milionerów” za nami. W 740. odsłonie show pojawiło się podchwytliwe pytanie. Zapraszać do jakichś pomieszczeń to otworzyć dwoje, podwoje, potroje czy troje? Uczestniczka nie zastanawiała się długo. 

Anita Sokołowska
09.05.2024 08:34 Mało kto pamięta Sokołowską w roli jurorki. Ledwo była w stanie powstrzymać emocje

Anita Sokołowska zachwyciła miliony osób swoimi umiejętnościami tanecznymi. Aktorka wygrała 14. edycję programu “Taniec z Gwiazdami” wprawiając jurorów w zachwyt. Nie każdy pamięta, że i ona pełniła kiedyś funkcję sędzi w formacie, który dotyczył nieco innej dziedziny.

Dagmara Kaźmierska
09.05.2024 08:16 Dagmara Kaźmierska znowu w telewizji. Stacja puściła to wieczorem

Osoby, które oglądały wczoraj wieczorem telewizję, mogły się mocno zdziwić. Na ekranie ponownie pojawiła się bowiem Dagmara Kaźmierska. Przypomnijmy, że niedawno poznaliśmy szczegóły jej kryminalnej przeszłości, a Polsat usunął wszystkie programy z nią.

Piotr Gulczyński
04.05.2024 12:09 Gulczas swoje obecne życie owiał tajemnicą. Tak odpowiadał na pytanie o pracę

Program “Big Brother” cieszył się niegdyś ogromną popularnością, a jednym z jego najbardziej znanych uczestników był Piotr “Gulczas” Gulczyński. Tuż po programie miał swoje pięć minut, które próbował wykorzystać. Dziś show biznes o nim zapomniał, a co robi on? 

Julia Bożek
14.04.2024 17:08 Gwiazda programu TTV ogłosiła radosną nowinę. Zewsząd płyną gratulacje

Julia Bożek, która jest dobrze znana widzom stacji TTV, wzięła ślub! Radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem Instagrama. Od razu posypały się gratulacje!

Zuza i Jarek z Love Island
12.04.2024 13:18 Uczestnicy “Love Island” rozmówili się z Jarkiem. Poszło o relację z Zuzą

Temperatura na Wyspie Miłości rośnie z odcinka na odcinek. Uczestnicy Love Island czują napiętą atmosferę i coraz częściej wdają się w burzliwe dyskusje. Pojawiają się gwałtowne reakcje, nerwy i łzy. Wiele emocji budzi relacja Jarka i Zuzy. Ostatnio poczynania tej pary skomentował Mateusz, który zwrócił się do kolegi w ostrych słowach.

Dziennikarka TVN24
09.04.2024 18:06 Dziennikarka TVN24 nie mogła przestać się śmiać. Interweniowała produkcja

Wpadki w programach “na żywo” zdarzają się dość często. Ta była jednak szczególna. Dziennikarka TVN24 nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Musiała interweniować produkcja.

18.06.2020 22:50 Mam Talent: 12-latka weszła na scenę i zaczęła śpiewać. Przerwano jej dwa razy, potem popłynęło morze łez

Mam Talent: 12-latka rozpoczęła występ, ale jej przerwano i to dwa razy. Jeden z jurorów nie chciał słuchać piosenki dziewczynki i podał swój powód. 12-latka nie poddawała się i zaczęła od początku, jednak i tym razem została powstrzymana. Jednak finał tego przesłuchania sprawił, że polało się morze łez.Udział w progamie Mam Talent przysparza wielu emocji. Możemy sobie tylko wyobrazić, co czuła 12-letnia uczestniczka amerykańskiej edycji programu, która została poproszona aż o trzy występy. A to za sprawą jury, a konkretnie Simona Cowella, który nie ufał talentowi młodej dziewczyny. Finalnie i on musiał przyznać, że jej występ zasługuje na docenienie, końcówka nagrania wywołuje łzy.

gogglebox
09.06.2020 12:34 Gogglebox zwolni jedną z bohaterek? Widzowie domagają się usunięcia jej z programu, podają powód

Gogglebox. Przed telewizorem wyemitowało niedawno finałowy odcinek 12. sezonu. Widzowie jeszcze przed informacją o kolejnej serii, postanowili wyrazić swoją opinię na temat jednej z uczestniczek. Wielu uważa, że Marta Karpińska, była wodzianka Kuby Wojewódzkiego oraz jej koleżanka nie pasują do programu. Czy stacja weźmie pod uwagę opinie widzów?Gogglebox. Przed telewizorem, zebrało przez dwanaście sezonów rzeszę fanów. W komentarzach pod zdjęciami publikowanymi przez program w mediach społecznościowych zrobiło się ostatnio gorąco. Fani apelują o zmiany w ekipie bohaterów.

05.06.2020 17:54 Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek zdradzili całą prawdę o programie. Wszyscy poznali sekret

Ślub od pierwszego wejrzenia nawet po zakończeniu emisji budzi kontrowersje, podobnie jak niektórzy jego uczestnicy. Po czwartej edycji aż dwie pary nie zdecydowały się na rozwód, w tym Agnieszka i Wojtek – jedna z ulubionych par internautów. Aktualnie robią oni karierę na YouTube. W jednym ze swoich najnowszych filmików para postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich fanów, przy okazji ujawniając kilka sekretów produkcji, na temat tego, czy jest w całości reżyserowana.Ze względu na to, że czwarta edycja kontrowersyjnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia została wyemitowana na rok po nagraniu, uczestnicy show długo musieli ukrywać prawdę dotyczącą ich wspólnego życia. Tymczasem wiele się dzieje – Oliwia i Łukasz mają dziecko, a Agnieszka i Wojtek wyglądają na całkiem szczęśliwych. Ci ostatni postanowili zdradzić sekrety produkcji.

ślub od pierwszego wejrzenia
03.06.2020 10:32 Ślub od pierwszego wejrzenia: Ania Wróbel pokazała siostrę. Bliźniaczki podbiły serca internautów

Anna Wróbel zdecydowała się na znalezienie miłości w drugiej edycji popularnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Nie miała jednak szczęścia – miłości nie znalazła. Związek dziewczyny z mężem wybranym przez ekspertów, okazał się pomyłką. Jednak występ w programie odmienił życie Ani. Niedługo po tym dziewczyna spotkała tego jedynego. Ślub od pierwszego wejrzenia podbił serca widzów i internautów, podobnie jak jego uczestnicy – w tym także pogodna Ania Wróbel z Krakowa. Ostatnio dziewczyna zdecydowała się zdradzić rodzinną tajemnicę. Na swoim Instagramie podzieliła się fotkami z dzieciństwa. Ania na zdjęciach jest ze swoją siostrą. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że to… bliźniaczka! Internauci są zachwyceni!

30.05.2020 22:32 Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził sekret programu. Musiał czekać ponad rok

Ślub od pierwszego wejrzenia – Wojtek po finałowym odcinku czwartej edycji programu mógł w końcu zdradzić pewien sekret. Wydało się przy tym, że czekał na to ponad rok! Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z żoną – mężczyzna już nie mógł się doczekać, aby je opublikować i pochwalić się swoją partnerką!22 maja mogliśmy obejrzeć ostatni odcinek słynnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Fani z zainteresowaniem śledzili losy swoich ulubionych bohaterów i z niecierpliwością oczekiwali ich ostatecznych decyzji. Wojtek i Agnieszka byli bardzo wesołą parą, która szybko zaskarbiła sobie serca widzów.

od przedszkola do opola
30.05.2020 18:38 ”Od przedszkola do Opola”. Też oglądaliście całymi rodzinami?

Od przedszkola do Opola nie dość, że przełamywało różnice pokoleniowe, to jeszcze wychowywało przyszłe gwiazdy polskiej estrady. Program zgodnie ze swoim tytułem zaprowadził początkujących przedszkolaków to występów w stolicy polskiej piosenki, czyli Opolu. Wśród takich znalazła się na przykład Sylwia Grzeszczak czy Natalia Szroeder! A poza tym kto mógł nie lubić kochanego prowadzącego Michała Juszczakiewicza?Od przedszkola do Opola to program, który zbierał przed ekranami mnóstwo widzów. Był atrakcyjny dla dzieci, które mogły obserwować zmagania rówieśników na scenie i dla samych dorosłych, ponieważ mali uczestnicy byli słodcy, nieprzewidywalni i potrafili doprowadzić do wielkiego wybuchu śmiechu. Program nadawano od 1995 do 2007 roku.

Ślub od pierwszego wejrzenia
28.05.2020 12:56 „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Adam nie wytrzymał. Wydał mocne oświadczenie, miał już dość kłamstw

Wybuchło ognisko koronawirusa na Mazowszu. Niepokojące informacje ze szpitala w Radomiu Gigantyczna ofiara epidemii. Zaskakująca i bardzo przykra wiadomość obiegła światowe media Ważna wiadomość dla wiernych. We wszystkich kościołach w Polsce nadeszły ogromne zmiany Od maja jeden z towarów podrożał o ok. 75%. Ma być jeszcze gorzej Kasia Kowalska w ironiczny sposób skomentowała koncert TVP. Zapomniała już o swoim w Ciechanowie? Odkryto największą tajemnicę matki Kaczyńskich, wszystko się wydało. Odbiera mowę ZOBACZ ZDJĘCIA:źródło: teleshow.wp.pl Agnieszka Hyży przerwała milczenie. Powiedziała całą prawdę o swoim mężu: „To nasze ostatnie wspólne zdjęcie” Właśnie napłynęła wiadomość o Elżbiecie Jaworowicz. Kultowa prezenterka potwierdziła doniesienia Zdjęcie ślubne, które uwielbiali. Po latach zauważyli wstrząsający szczegół

koło fortuny
25.05.2020 09:10 Pamiętacie jeszcze stare „Koło Fortuny”? Łezka się w oku kręci

Koło Fortuny to program, który w TVP zadebiutował w 1992 roku – prawie 30 lat temu! Zniknął z anteny w 1998, by pojawić się ponownie w 2007 roku. Oczywiście przez ten czas wiele się zmieniło. Wystarczy spojrzeć na kadr z programu z lat 90., by w oku zakręciła się łza!Pamiętacie jeszcze dawną wersję programu? Najpierw prowadził ją Wojciech Pijanowski, później od 1994 roku prowadzący zmieniali się dość często, by w końcu w 1998 program zniknął z anteny. Został przywrócony w 2007 roku, jednak i wtedy nie zagrzał na antenie długo – zniknął z niej ledwie 2 lata później. Teraz jednak przeżywa prawdziwy renesans i od 2017 roku przyciąga przed telewizory miliony widzów!

ślub od pierwszego wejrzenia
24.05.2020 23:13 Poważne oskarżenia uczestnika ”Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ekspert ostro skomentował zarzuty

Ślub od pierwszego wejrzenia zakończył emisję czwartego sezonu w piątek. Po finałowym odcinku emocje nadal nie opadły, a to wszystko za sprawą oskarżeń, które padły z ust jednego z uczestników. Ślub od pierwszego wejrzenia to program, który budzi w widzach zawsze skrajne emocje. Tak było również podczas finałowego odcinka czwartego sezonu. Po jego premierze widzowie nie byli zachwyceni zachowaniem jednego z uczestników – Adama Miciaka. Wybuchła duża afera, w którą zamieszany jest również psycholog Paweł Mosak.

Milionerzy
22.05.2020 10:50 Milionerzy: posłuchał widzów i popełnił wielki błąd. Stracił ogromne pieniądze przez banalne pytanie

Milionerzy: uczestnik programu posłuchał widzów i stracił szansę na wygranie wielkich pieniędzy. Pytanie było banalne, jednak niepewność wzięła górę. Na początku gracz szedł jak burza, jednak pytanie o zwierzyniec niebieski sprawiło, że zwątpił w swoje umiejętności i poprosił o pomoc widzów, którzy jak widać, w tym wypadku okazali się mało pomocni. Program Milionerzy już wielokrotnie zaskoczył swoich uczestników wymyślnymi pytaniami. Tym razem graczowi nie udało się trafić i przejść do kolejnej rundy. Mimo świetnie zapowiadającej się gry, kolejny raz nie udało się zdobyć pożądanego miliona.

mam talent
10.05.2020 17:51 Gwiazda polskiego „Mam Talent” była naprawdę popularna. Teraz gra w filmach dla dorosłych

Mam Talent to jeden z najpopularniejszych polskich programów stacji TVN. Nic zresztą dziwnego – początkowo do show Polaków przyciągały najbardziej znane twarze. W jury programu zasiadały takie gwiazdy jak Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska, Robert Kozyra, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola, a prowadzącymi zostali Marcin Prokop oraz Szymon Hołownia.Serca widzów ostatecznie skradli jednak uczestnicy, którzy na scenie robili czasem rzeczy piękne, czasem straszne, a prawie zawsze zaskakujące. Jedną z najgłośniejszych i najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek była Anna Żelazna. Kiedyś była naprawdę popularna, jakiś czas temu zmieniła jednak branżę na filmy dla dorosłych.

  • 1
  • 2