Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "10 lat młodsza w 10 dni": Widzowie grzmią po odcinku. "Chce ośmieszyć te kobiety"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.05.2024 10:16

"10 lat młodsza w 10 dni": Widzowie grzmią po odcinku. "Chce ośmieszyć te kobiety"

"10 lat młodsza w 10 dni"
fot. kadr z programu "10 lat młodsza w 10 dni" prod. Polsat Cafe

Program Mai Sablewskiej “10 lat młodsza w 10 dni” od początku wywołuje ogromne kontrowersje. Po ostatnim odcinku wszyscy mówią tylko o tym. Internauci są oburzeni metamorfozą jednej z kobiet. Ich zdaniem, program prowadzony przez Sablewską ma na celu ośmieszenie uczestniczek. 

Program "10 lat młodsza w 10 dni" budzi ogromne kontrowersje

Program “10 lat młodsza w 10 dni”, który prowadzi Maja Sablewska, budzi ogromne emocje od pierwszego odcinka. Widzowie często są oburzeni metamorfozami kobiet, które ich zdaniem, lepiej wyglądały wcześniej. Dokładnie tak było w poprzedniej odsłonie show.

Internauci po obejrzeniu najnowszego odcinka zabrali głos w sieci. Niektórzy nie mieli litości dla Sablewskiej. Pojawiły się także głosy osób, które stanęły w obronie show.

Rok temu zginął mąż Justyny Kowalczyk. Nad ranem opublikowała wpis Maciej Stuhr w żałobie. W sieci pojawił się dramatyczny wpis aktora

Ta kobieta wzięła udział w ostatnim odcinku "10 lat młodsza w 10 dni"

Jedną z uczestniczek poprzedniego odcinka programu prowadzonego przez Maję Sablewską, była Gosia. Kiedy przyszedł moment, w którym kobieta mogła się zobaczyć w lustrze, oniemiała na swój widok. 

Wyglądasz pięknie, ale chciałabym, żebyś poczuła siebie w sobie tak, jak ci mówiłam podczas rozmowy. Mam nadzieję, że to się za chwilę wydarzy - powiedziała Maja Sablewska do Gosi. 

Kiedy Gosia zobaczyła efekty swojej metamorfozy, ponownie zakochała się w sobie. 

Czuję się jak ktoś zupełnie wyjątkowy - przyznała uczestniczka.

Internauci zabrali głos pod metamorfozą Gosi

Pod fragmentem z poprzedniego odcinka programu “10 lat młodsza w 10 dni”, który opublikowano na Facebook'u, zaroiło się od komentarzy. Zdaniem niektórych metamorfoza Gosi była całkiem nietrafiona. Inni twierdzą, że uczestniczka wygląda pięknie. 

  • Ale wygląda naprawdę świetnie! Drogie Panie... Każda kobieta jest jak piękny kwiat, tylko trzeba o niego zadbać. I każda z Nas ma to coś. Nie ma kobiet "brzydkich", są zaniedbane z różnych powodów - napisała jedna z kobiet. 
  • Świetna metamorfoza, bardzo kobieca, kombinezon strzał w 10 , pięknie wyciąga sylwetkę co do butów nie zgodzę się , że są źle dobrane. Moda lat 70 powraca , a przy figurze plus size uważam , że są dobrym fundamentem  - dodała kolejna internautka. 
  • Okropny kombinezon, zupełnie nieadekwatny do sylwetki. Piękna kobieta i myślę,że wyglądałaby zdecydowanie lepiej w dżinsach i pięknej zapinanej koszuli - pojawił się komentarz innej osoby. 
  • Chce ośmieszyć te kobiety - zarzuciła jedna z internautek. 
  • Tak się zastanawiam, czemu ona te kobiety ubiera, jak na komunię czy wesela. Ubierz je tak na co dzień normalnie i wygodnie, a nie od święta.
  • Te metamorfozy są nieudane. Buty ciężkie. Torebunia bez potrzeby. Piżama za ciasna.