Lifestyle.Lelum.pl > Mam Talent

Mam Talent

Bartek Wasilewski
09.07.2024 08:19 14-letni zwycięzca "Mam Talent" już nie może tego znieść. Ludzie nie mają litości

Bartek Wasilewski w wielkim stylu wygrał ostatnią edycję programu “Mam Talent”. Niestety, niedługo po finale kultowego show na młodego rapera spadła ogromna fala krytyki. 14-latek nie ukrywa, że ma już powoli dość ataku internautów.

Emma Jones
06.06.2024 06:55 Mam Talent: Miała głos, jak anioł. Śmierć zabrała ją zdecydowanie za szybko

Media właśnie obiegła przykra informacja o śmierci utalentowanej uczestniczki programu “Mam Talent”. Dziewczyna oczarowała wszystkich swoim głosem i niezwykłą wrażliwością. Odeszła w wieku zaledwie 32 lat po długiej walce z ciężką chorobą.

Amanda Holden i Koreański zespół sztuk walki Ssaulabi
04.06.2024 21:16 Wypadek w programie "Mam talent". Uczestnik trafił do szpitala. Jaki jest jego stan?

Niewiarygodne, do czego doszło podczas występu na żywo w programie “Mam Talent”. Podczas prezentacji jednej z grup miało miejsce zderzenie dwóch uczestników. Jeden z nich wylądował w szpitalu. Jak się obecnie czuje?

Agnieszka Chylińska
22.05.2024 10:59 Chylińska w ogniu krytyki po finale Mam Talent. "Powinna wylecieć z programu"

Bartek Wasilewski, został zwycięzcą 15. edycji “Mam talent”. Młody raper już od pierwszych chwil na scenie zwrócił szczególną uwagę Agnieszki Chylińskiej, która wspierała go przez całą drogę w programie. Chłopak zasłużył na wygraną po tym, ile serca i ciężkiej pracy włożył w przygotowania do występów, komponując własne piosenki. Niestety część widzów jest zdania, że niesłusznie zajął 1. miejsce. Na Bartka spadła lawina hejtu, ale to nie koniec, bo teraz internauci obrali na celownik Agnieszkę Chylińską. 

Bartek Wasilewski, Agnieszka Woźniak-Starak
22.05.2024 07:06 Zwycięzca "Mam Talent" przeżywa piekło. Woźniak-Starak dodała swoje "3 grosze"

Nie milkną echa niedzielnego wielkiego finału programu “Mam Talent”. Bartek Wasilewski nie cieszył się długo ze zwycięstwa, negatywne komentarze w sieci mogły skutecznie popsuć mu radość z wygranej. To smutne, ile hejtu wylało się na 14-latka. Teraz w rozmowie z jednym z portali głos zabrała Agnieszka Woźniak-Starak. Jaką ma radę dla Bartka? 

Bartek Wasilewski
21.05.2024 16:03 Zwycięzca "Mam Talent" wrócił do szkoły. A tam? Ale zgotowali mu powitanie

W ubiegłą niedzielę poznaliśmy zwycięzcę tegorocznej edycji programu “Mam Talent”. W wielkim finale show triumfował Bartek Wasilewski - młody, zdolny raper. Mimo wielu głosów niezadowolenia, które pojawiły się wśród widzów, jego wygrana jest niepodważalna. 14-letni Bartek po ogromnej przygodzie wrócił już do normalnego życia, w tym do szkoły. Tak powitali go nauczyciele i koledzy. 

Marcin Prokop, Bartek Wasilewski
21.05.2024 14:54 Mam Talent: Prokop ujawnia prawdę o liczbie głosów. Mówi o kancelarii prawnej

Na zwycięzcę “Mam Talent!” spadła fala hejtu. Bartkowi Wasilewskiemu zarzuca się, że wcale nie pracował na swój sukces tak intensywnie, jak pozostali finaliści. Jego mama obawia się wychodzić z domu i czuje się dotknięta przez przykre komentarze. Wreszcie głos zabrał Marcin Prokop, który wytłumaczył, jak działa głosowanie.

Bartek Wasilewski Mam Talent
21.05.2024 07:42 Wygrał "Mam Talent". Kim jest Bartek Wasilewski?

Młody raper z Płocka udowodnił, że szczerością i emocjonalnością można osiągać największe sukcesy. Zwycięzca 15. edycji “Mam Talent!” od lat pracuje nad swoimi umiejętnościami. Kim jest Bartek Wasilewski? Z muzyką jest mu po drodze, odkąd skończył 7 lat.

Bartek Wasilewski i jego mama
20.05.2024 20:35 Dramat po wygranej w "Mam Talent". Matka Bartka jest załamana: "Boimy się"

Po tym, jak Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję “Mam Talent!”, w sieci rozgorzała dyskusja. Wiele osób zarzucało młodemu raperowi, że nie miał on wystarczających umiejętności, aby odnieść zwycięstwo. Te komentarze dotarły do mamy chłopaka. Okazuje się, że mocno to przeżywa.

Bartek Wasilewski
19.05.2024 22:46 Zwycięzca "Mam Talent" wygrał 300 tysięcy. Ma plan, co z nimi zrobić. "Dla mamy"

Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję programu “Mam Talent”. Młody raper tym samym jest obecnie szczęśliwym posiadaczem czeku na 300 tys. zł. Na co ma zamiar przeznaczyć te pieniądze? Już dobrze wie, co z nimi zrobi. 

Julia Wieniawa
19.05.2024 21:43 Wieniawa zaczęła krzyczeć za kulisami "Mam Talent". Wszystko poszło w TV

Za nami wielki finał kolejnej edycji “Mam Talent”. Ogromne emocje towarzyszyły nie tylko uczestnikom, lecz także widzom i jury. Julię Wieniawę jeden z uczestników doprowadził do łez. Aktorka zanosiła się płaczem. Jednak to nie o tym, a o jej wpadce tuż po ogłoszeniu wyników, rozpisują się dziś media. 

Filip Drogos, Julia Wieniawa
19.05.2024 19:24 "To nie Mam Talent, tylko się pomaga". Ostre komentarze po przegranej Drogosa

Wielki finał 15. edycji “Mam Talent” za nami. Mimo że zwycięzcę poznaliśmy wczoraj wieczorem, echa programu nie milkną. Internauci nie mieli litości dla Bartka Wasilewskiego. Nie mają wątpliwości, że to nie on powinien być triumfatorem tego sezonu. W ostrych słowach wyrazili swoje zdanie. 

Bartek Wasilewski, Agnieszka Chylińska
19.05.2024 11:57 Gdyby nie Chylińska, mógłby nie wygrać Mam Talent. To wydarzyło się za kulisami

Po tym, jak Bartek Wasilewski został ogłoszony zwycięzcą 15. edycji “Mam Talent!”, fani programu podzielili się na dwa obozy. Jedni popierali decyzję większości głosujących, inni uznali, że ta wygrana nie była zasłużona. Wiele wskazuje na to, że dużą rolę w przygodzie młodego rapera odegrała Agnieszka Chylińska.

Bartek Wasilewski
19.05.2024 11:00 Swoim rapem wygrał Mam Talent. Już wcześniej występował z gwiazdami

Bartek Wasilewski porwał tłumy swoim występem w programie “Mam Talent!”. Dziś cieszy się tytułem zwycięzcy, otrzymał nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych. Okazuje się, że miał w przeszłości styczność z jednymi z największych gwiazd polskiego rapu. Chłopak rozwija się w hip-hopie od lat.

Bartek Wasilewski
19.05.2024 09:12 “Nie kontaktuje jeszcze”. Pierwsze słowa zwycięzcy Mam Talent tuż po transmisji

Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję programu “Mam Talent!”. To właśnie głosy telewidzów zadecydowały, że otrzymał główną nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych. Krótko po finale w jego mediach społecznościowych pojawił się komunikat. Takie były jego pierwsze słowa po zwycięstwie.

Agnieszka Chylińska, Bartek Wasilewski
19.05.2024 08:01 “Jakieś nieporozumienie”. Fala niezadowolenia po werdykcie w Mam Talent

Za nami finał programu “Mam Talent!”. Zwycięzcą okazał się młody raper Bartek Wasilewski. Chłopak szczególnie poruszył serce Agnieszki Chylińskiej, która po jego występie castingowym wykorzystała złoty przycisk. Nie wszyscy widzowie są jednak zadowoleni z werdyktu. Komentarze mówią same za siebie.

Mam Talent
19.05.2024 07:03 Chylińska wypaliła do uczestników "Mam Talent": "Jesteście pokłóceni?"

Za nami długo wyczekiwany finał programu “Mam Talent”. W sobotni wieczór mieliśmy szansę poznać zwycięzcę 15. edycji kultowego show TVN-u. Podczas finałowego wydania nie brakowało wrażeń i emocji. Podczas jednego z występów Agnieszka Chylińska wypaliła z zaskakującym tekstem.

Mam Talent
18.05.2024 22:17 Mam Talent 2024: Kto wygrał program?

Sobotni wieczór dostarcza nam mnóstwo wrażeń i emocji. Już dzisiaj byliśmy świadkami finałowego odcinka Mam Talent 2024. Wiemy, kto zwyciężył tegoroczną edycję kultowego show TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak, Jan Pirowski
18.05.2024 21:19 Mam Talent: Widzowie mają poważne zarzuty do Woźniak-Starak. "To przez nią"

Wielki finał “Mam Talent” właśnie trwa. Emocji nie brakuje, jeden z uczestników doprowadził Julię Wieniawę do łez. Z kolei widzowie mają poważne zarzuty pod adresem prowadzącej. O co chodzi? 

Julia Wieniawa
18.05.2024 20:40 Mam Talent: Wieniawa zalała się łzami. Nagle wybiegła na scenę

Możemy dziś oglądać wielki finał 15. sezonu programu “Mam Talent”. W tej edycji zaszło wiele zmian. Zmienił się nie tylko skład jury, lecz także prowadzący całego show. W wielkim finale są wielkie emocje. Julia Wieniawa zalała się łzami. 

Kamil Bednarek
16.05.2024 19:31 Mam Talent dało mu sławę. Kamil Bednarek gorzko o show

Kamil Bednarek od wielu lat rozwija swoją karierę muzyczną. Mało kto jednak pamięta, że artysta zaczynał od udział w talent show. Mimo że była to dla niego trampolina do sławy, po latach gorzko wspomina “Mam Talent”. Sprawdź, co powiedział w najnowszym wywiadzie. 

Agnieszka Chylińśka, Marcin Prokop
11.05.2024 22:47 Mam Talent: kto wystąpi w finale? Wyniki czwartego półfinału 11.05.2024

Za nami ostatni półfinał programu “Mam Talent!”. Już za tydzień dowiemy się, który uczestnik wykazał się największymi umiejętnościami. Tymczasem poznaliśmy ostatnie osoby, które zasilą skład w najbliższą sobotę. Nie każdy będzie zadowolony z werdyktu.

Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa
04.05.2024 22:45 Mam Talent: To on przechodzi do finału. Widzowie nie mogą w to uwierzyć

Za nami trzeci odcinek półfinałowy programu “Mam Talent!”. Poznaliśmy kolejnych uczestników, którzy zachwycili jurorów na castingach. Tym razem decyzję podejmowali widzowie. To oni przeszli do finału.

Marcin Prokop, Julia Wieniawa, Złoty Przycisk
04.05.2024 21:41 Mam Talent: Prokop nagle zabrał głos. Odniósł się do ogromnej fali krytyki

To już trzeci raz, kiedy oglądamy 15. edycję programu “Mam Talent!” na żywo. Marcin Prokop skorzystał z tej okazji, aby odnieść się do słów krytyki dotyczących jego wyboru. Czy żałuje, że wcisnął złoty przycisk dla zespołu “Widuto”?

Marcin Prokop, Agnieszka Chylińska
02.05.2024 22:26 Chylińska zadrwiła z Prokopa. Gdy wyszedł z programu wypaliła

Zbliża się kolejny odcinek programu “Mam Talent!”, a Marcin Prokop jest nieobecny. A przynajmniej w trakcie nagrania, na którym pozostałe jurorki zachęcają do obejrzenia następnego półfinału. Agnieszka Chylińska nie wytrzymała i dobitnie skomentowała brak kompletu.

Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak Starak
27.04.2024 16:24 Weszła do studia i zwyzywała Pirowskiego. Prowadzącemu "Mam Talent" wszystko wypadło z rąk

Jan Pirowski to jeden z prowadzących program “Mam Talent” na antenie TVN. W trakcie pierwszego odcinka na żywo, który został wyemitowany 21 kwietnia 2024 roku, widzowie zauważyli coś dziwnego na twarzy Janka. Okazuje się, że śledztwo zakończyła osoba, która wkroczyła do studia i zwyzywała Pirowskiego.

Agnieszka Woźniak-Starak
21.04.2024 13:09 Woźniak-Starak zalana krytyką. Widzowie powtarzają jeden zarzut po “Mam Talent”

Półfinały najnowszej edycji “Mam Talent” rozpoczęte, a co za tym idzie pierwsze występy na żywo uczestników. Jednak to nie tylko oni debiutowali przed kamerą nadającą sygnał w czasie rzeczywistym, ale też nowi prowadzący i jurorzy. Agnieszka Woźniak-Starak spotkała się niestety z krytyką wielu internautów. 

Jan Pirowski w Mam Talent
20.04.2024 20:44 Mam Talent: Pierwszy odcinek na żywo, a wszyscy patrzą na prowadzącego

W pierwszym odcinku “Mam Talent”, który jest emitowany na żywo, wszyscy patrzyli na Jana Pirowskiego. Co prowadzący miał na głowie? Widzowie porównują go do… Krzysztofa Rutkowskiego.