Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Chylińska wypaliła do uczestników "Mam Talent": "Jesteście pokłóceni?"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.05.2024 07:03

Chylińska wypaliła do uczestników "Mam Talent": "Jesteście pokłóceni?"

Mam Talent
fot. AKPA

Za nami długo wyczekiwany finał programu “Mam Talent”. W sobotni wieczór mieliśmy szansę poznać zwycięzcę 15. edycji kultowego show TVN-u. Podczas finałowego wydania nie brakowało wrażeń i emocji. Podczas jednego z występów Agnieszka Chylińska wypaliła z zaskakującym tekstem.

Ogrom emocji w finale 15. edycji "Mam Talent"

Sobotni wieczór dostarczył nam masę wrażeń. Wszystko z powodu wyczekiwanego finałowego odcinka kultowego już programu “Mam Talent”. Na scenie show TVN-u spotkali się najbardziej utalentowani uczestnicy, aby zaprezentować nam swoje zdolności i efekty ich ciężkiej pracy. Tego dnia mieliśmy okazję podziwiać występy finalistów, wśród których znaleźli się:

Alicja Andrukajtis i Muza
Oliwia Miś
Grupa taneczna Teddy's Army
Bartek Wasilewski
Nina Stec
Michał Skubida
Teo Tomczuk
Filip Drogos
Tymoteusz Sobczyk
Olivia Hausne
 

Dzisiaj decyzja należała do telewidzów i to właśnie oni mogli pomóc swoim faworytom sięgnąć po tytuł zwycięzcy i nagrodę główną. Z pomocą i swoimi opiniami przyszli również jurorzy: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i Marcin Prokop.

Mam talent 2024
Ogrom emocji w finale 15. edycji "Mam Talent", fot. KAPIF
Finał Mam talent
Ogrom emocji w finale 15. edycji "Mam Talent", fot. KAPIF
Zgrzyt na linii Miszczak Rozenkowa? Gwiazda w końcu szczerze wyznała Ile naprawdę lat ma Karina z "Chłopaków do wzięcia"? Aż ciężko w to uwierzyć

Wiemy, kto wygrał 15. edycję "Mam Talent"

Pomimo faktu, że wszyscy finaliści zaprezentowali się fenomenalnie i poruszyli zgromadzoną w studiu publiczność, tylko jedna osoba lub grupa mogła sięgnąć po tytuł zwycięzcy show i nagrodę główną w postaci czeku o wysokości 300 tysięcy złotych. Laureatem 15. edycji “Mam Talent” został młody raper Bartek Wasilewski, który poruszył nas do łez swoim autorskim utworem.

Chłopak wykonał piosenkę, w której nawiązał do swojego życia i walki o marzenia, a także udziału w show TVN, który jest spełnieniem jego najskrytszych pragnień. Chłopak został najpierw dostrzeżony przez Agnieszkę Chylińską, która nagrodziła go “złotym przyciskiem”.

ZOBACZ TEŻ: Kim były 3 poprzednie żony Rutkowskiego? Maja dokładnie je pamięta.

Agnieszka Chylińska nie wytrzymała podczas jednego z występów w "Mam Talent"

Pomimo faktu, że Bartek Wasilewski nie miał sobie równych, warto podkreślić, że pozostali finaliści również nas oczarowali. Na uwagę zasługuje między innymi grupa Teddy's Army, która urzekła nas swoją emocjonalną choreografią, stylizowaną na walkę piratów.

Emocje, które młodzi tancerze przekazali nam na scenie, były tak wyraźne, że zostały natychmiast dostrzeżone przez jurorów. Agnieszka Chylińska pokusiła się nawet o żart, w którym zapytała grupę, czy mają jakiś konflikt.

Jesteście pokłóceni? - zapytała wokalistka.

Artyści wytłumaczyli, że ich występ miał za zadanie pokazanie, że nawet pomimo kłótni, sporów i przeciwności losu zawsze wracamy do osób, które są nam przeznaczone i które są dla nas istotne.