Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Mam Talent: To on przechodzi do finału. Widzowie nie mogą w to uwierzyć
Julia Bogucka
Julia Bogucka 04.05.2024 22:45

Mam Talent: To on przechodzi do finału. Widzowie nie mogą w to uwierzyć

Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa
Fot. Mam Talent TVN/Facebook

Za nami trzeci odcinek półfinałowy programu “Mam Talent!”. Poznaliśmy kolejnych uczestników, którzy zachwycili jurorów na castingach. Tym razem decyzję podejmowali widzowie. To oni przeszli do finału.

Za nami 3. odcinek półfinału "Mam Talent!"

Przed jurorami wystąpiły osoby, które ukazały się jako najlepsze na etapie castingów. Nie zabrakło również osób, które zostały laureatami złotego przycisku. Przypomnijmy, że każdy juror i prowadzący programu “Mam Talent!” mógł jednorazowo go użyć, aby awansować wybranego uczestnika do półfinału. Do tego grona należą między innymi zespół “Widuto”, doceniony przez Marcina Prokopa, oraz Bartek Wasilewski, dla którego złoty przycisk wcisnęła Agnieszka Chylińska.

KAPIF_oryginal_K1132149F.jpg
Fot. KAPiF

Za nami także występ komiczki, tancerek oraz akrobatów. Każdy z nich został skomentowany przez jurorów, którzy utwierdzali się w przekonaniu, że dokonali dobrych wyborów, kompletując grono półfinalistów. Nie zabrakło również słów krytyki. Skrzypaczka Karolina Majewska usłyszała kilka gorzkich słów od Agnieszki Chylińskiej, która oczekiwała innego klimatu występu.

Chylińska zadrwiła z Prokopa. Gdy wyszedł z programu wypaliła Przykry weekend Marcina Prokopa. Poznał ludzkie okrucieństwo

Marcin Prokop przekonał się do pary akrobatów

“Duo Timofeevu” pochodzące z Ukrainy małżeństwo. Ich drogi życiowe połączył zawód i pasja, jaką jest choreografia i akrobatyka. Zajmują się tym sportem od wielu lat i nigdy nie zarabiali na niczym innym. Gdy pojawili się na castingu, Marcin Prokop nie był przekonany co do ich umiejętności. Mimo to parze udało się dostać do półfinału, gdzie mogli pokazać swój kolejny występ. Okazał się on strzałem w dziesiątkę.

Tym razem bowiem nawet Marcin Prokop był zachwycony wykonem małżeństwa. Nawiązywał on do kosmosu, a powietrzne figury robiły olbrzymie wrażenie. W tle mienił się olbrzymi księżyc. Nie dało się tego inaczej skomentować:

Dzisiaj Wasz perfekcjonizm idealnie pasował do tego kosmicznego występu.
- skomentował Marcin Prokop

ZOBACZ TEŻ: Weszła do studia i zwyzywała Pirowskiego. Prowadzącemu "Mam Talent" wszystko wypadło z rąk

To on wygrał 3. półfinał programu "Mam Talent!"

Jak w każdym odcinku formatu, nadszedł czas na podsumowania. Tylko jedna osoba lub grupa mogła zostać wystarczająco wyróżniona przez widzów, aby otrzymać szansę na wystąpienie w finale “Mam Talent!”. Nie był to z pewnością łatwy wybór, bowiem każdy z uczestników dał z siebie wszystko w dzisiejszym odcinku. Okazało się jednak, że Agnieszka Chylińska ma prawdziwego nosa do wschodzących gwiazd.

3. półfinałowy odcinek programu “Mam Talent!” zwyciężył Bartek Wasilewski, czyli młody raper, który podczas castingu doprowadził jurorkę do łez. Również dziś dał prawdziwy pokaz hip-hopowej wrażliwości, która wywołała gęsią skórkę na ramionach wielu osób. To on zawalczy o tytuł zwycięzcy tegorocznej edycji. Gratulujemy!