Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dramat po wygranej w "Mam Talent". Matka Bartka jest załamana: "Boimy się"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 20.05.2024 20:35

Dramat po wygranej w "Mam Talent". Matka Bartka jest załamana: "Boimy się"

Bartek Wasilewski i jego mama
Fot. Mam Talent TVN/Facebook, Dzień Dobry TVN/TVN

Po tym, jak Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję “Mam Talent!”, w sieci rozgorzała dyskusja. Wiele osób zarzucało młodemu raperowi, że nie miał on wystarczających umiejętności, aby odnieść zwycięstwo. Te komentarze dotarły do mamy chłopaka. Okazuje się, że mocno to przeżywa.

Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję "Mam Talent!"

Za nami kolejna odsłona zmagań setek uczestników, którzy robili, co mogli, aby zaprezentować swoje niezwykłe umiejętności z jak najlepszej strony. Różnorodność talentów jak co roku była bardzo szeroka, a przez kolejne etapy przeszli tylko najlepsi z najlepszych. Do finału dotarło dziesięcioro występujących, w tym wokaliści, tancerze, iluzjonista, akrobata czy młody raper.

To właśnie on, Bartek Wasilewski, skradł serce jednej z jurorek — Agnieszki Chylińskiej. Wykorzystała dla niego “złoty przycisk”, a później stale wspierała go w drodze po zwycięstwo. Chłopak wystąpił w finale z kolejnym autorskim utworem, który wzbudził emocje w wielu osobach. Młody raper z Płocka otrzymał największą liczbę głosów od widzów, dzięki czemu zwyciężył 15. edycję programu “Mam Talent!” i otrzymał nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych. Dzień po wygranej wraz z mamą wybrał się do śniadaniówki “Dzień Dobry TVN”, gdzie oboje opowiedzieli o wrażeniach po udziale w konkursie.

Bartek Wasilewski.jpg
Fot. Mam Talent TVN/Facebook
Zwycięzca "Mam Talent" wygrał 300 tysięcy. Ma plan, co z nimi zrobić. "Dla mamy" Wieniawa zaczęła krzyczeć za kulisami "Mam Talent". Wszystko poszło w TV

Bartek Wasilewski z "Mam Talent!" zmaga się z krytyką

Nie każdy jednak był zadowolony z werdyktu. Zdaniem wielu osób, które komentują publikacje dotyczące młodego rapera w mediach społecznościowych, inni finaliści zdecydowanie bardziej zasłużyli na wygraną. Faworytem szczególnie znacznego grona widzów był laureat drugiego miejsca, akrobata Filip Drogos. W sieci pojawiło się wiele przykrych komentarzy pod adresem Bartka Wasilewskiego, które zarzucają mu wykorzystanie emocjonalności oglądających oraz jurorów.

  • Jakieś nieporozumienie. Tyle utalentowanych ludzi, a wygrywa chłopaczek, który wychodzi i za każdym razem mówi o tym samym tylko lekko innymi słowami. Żart
  • Piosenka napisana w jeden wieczór vs. lata ćwiczeń, wyrzeczeń, diet
  • Pierwsze miejsce to pomyłka. Trochę policzek dla tych finalistów, którzy swoją ciężką pracą, determinacją i godzinami treningów pracowali na swój talent.
  • Prawdziwe talenty przegrały z kaprysem, złotym przyciskiem, Chylińskiej…

ZOBACZ TEŻ: "To nie Mam Talent, tylko się pomaga". Ostre komentarze po przegranej Drogosa

Mama Bartka Wasilewskiego zabrała głos

Okazuje się, że te przykre komentarze bardzo dotykają mamę młodego rapera. Kobieta zapoznała się z nimi, mimo tego, że inni jej to odradzali. Jak zdradziła w rozmowie z “Plejadą”, jest jej zwyczajnie źle z tym, że ktoś może w ten sposób odnosić się do niej i jej syna. Obawia się wychodzić z domu. Równocześnie nie radzi sobie zbyt dobrze z nagłą rozpoznawalnością, choć przyznaje, że jest to również miłe.

Jesteśmy skromną rodziną. Bartek jest młody, młodzież inaczej to odbiera. Dla mnie to jest straszne, stresujące i cieszę się jego szczęściem, a zarazem boimy się wyjść na ulicę. Muszę mieć oczy dookoła głowy, mam wrażenie, że każdy się na mnie patrzy. Zauważają mnie i gratulują mi. To dla mnie stresujące, ale też przysparza radości.