Lifestyle.Lelum.pl > Programy > 14-letni zwycięzca "Mam Talent" już nie może tego znieść. Ludzie nie mają litości
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.07.2024 08:19

14-letni zwycięzca "Mam Talent" już nie może tego znieść. Ludzie nie mają litości

Bartek Wasilewski
fot. KAPIF; Instagram/@bartek_wasilewski_

Bartek Wasilewski w wielkim stylu wygrał ostatnią edycję programu “Mam Talent”. Niestety, niedługo po finale kultowego show na młodego rapera spadła ogromna fala krytyki. 14-latek nie ukrywa, że ma już powoli dość ataku internautów.

Bartek Wasilewski wygrał ostatnią edycję "Mam Talent"

Za nami ostatnia edycja kultowego show TVN-u. Tym razem faworytem telewidzów okazał się Bartek Wasilewski, który na scenie zaprezentował nam, jak rapuje swoje autorskie utwory. Chłopak już od pierwszych chwil przykuł uwagę jurorów, a nawet został nagrodzony złotym przyciskiem przez Agnieszkę Chylińską, dzięki czemu mógł awansować bezpośrednio do odcinków na żywo.

14-latek kilkukrotnie zaprezentował nam napisane przez siebie piosenki, w których wspominał nie tylko o swoich marzeniach i muzycznej karierze, ale również opowiadał o swojej mamie i jego wielkiej miłości do niej. To urzekło widzów do tego stopnia, że oddali na niego mnóstwo głosów i tym samym zagwarantowali mu zwycięstwo w ostatniej edycji “Mam Talent”.

Marina pierwszy raz pokazała córeczkę. Do kogo jest podobna? "Odzyskane życie". Joanna Mucha trafiła na stół operacyjny

"Mam Talent": Bartek Wasilewski padł ofiarą hejterów

Niestety, nie każdy fan kultowego formatu rozrywkowego cieszył się ze zwycięstwa nastoletniego rapera. Wśród widzów znaleźli się również tacy, którzy byli bardzo zawiedzeni takim obrotem spraw. Niedługo później Bartek Wasilewski został również laureatem tak zwanej “dzikiej karty”, a to sprawiło, że wylało się na niego jeszcze więcej przykrych komentarzy.

W sieci można znaleźć wpisy o tym, że chłopak nie zasługuje na swoją wygraną, a zwycięstwo w “Mam Talent" udało mu się zdobyć tylko dzięki wzruszającym utworom i poruszeniu serc telewidzów. W końcu głos w tej sprawie zabrała mama nastolatka.

ZOBACZ TEŻ: Trzecia żona Wiśniewskiego pokazała nowego ukochanego. Coś go łączy z Michałem.

Mama Bartka Wasilewskiego zabrała głos w sprawie hejtu na syna

Iwona Śniegowska udzieliła niedawno szczerego wywiadu, podczas którego odniosła się do wygranej swojego syna oraz negatywnych komentarzy, jaki pojawiają się pod jego adresem w sieci. Mama Bartka Wasilewskiego nie ukrywa, że jest zawiedziona zachowaniem internautów i bardzo bolą ją przykre wpisy na temat jej samej i jej ukochanego syna.

Złośliwość ludzka nie zna granic, bo według mnie, ktoś nie wie nic, a takie głupoty pisze i ubliża. Kazano nam tego nie czytać, ale zrobiło mi się przykro, jak ktoś zwyzywał mnie od różnych. Bardzo mnie to boli, gdy ktoś ubliża mi, nie znając mnie, albo wyzywa Bartka od różnych. Ja wiem, że to zazdrość, bo niestety Polak to w łyżce wody by Polaka utopił - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Już jakiś czas temu kobieta podczas rozmowy z mediami przyznała, że boi się przykrych komentarzy hejterów. Zdradziła też, że żal jej Bartka, który jest bardzo młody i nie zasługuje na tyle przykrych słów.

Jesteśmy skromną rodziną. Bartek jest młody, młodzież inaczej to odbiera. Dla mnie to jest straszne, stresujące i cieszę się jego szczęściem, a zarazem boimy się wyjść na ulicę. Muszę mieć oczy dookoła głowy, mam wrażenie, że każdy się na mnie patrzy. Zauważają mnie i gratulują mi. To dla mnie stresujące, ale też przysparza radości.