Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Nie kontaktuje jeszcze”. Pierwsze słowa zwycięzcy Mam Talent tuż po transmisji
Julia Bogucka
Julia Bogucka 19.05.2024 09:12

“Nie kontaktuje jeszcze”. Pierwsze słowa zwycięzcy Mam Talent tuż po transmisji

Bartek Wasilewski
Fot. Mam Talent TVN/Facebook

Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję programu “Mam Talent!”. To właśnie głosy telewidzów zadecydowały, że otrzymał główną nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych. Krótko po finale w jego mediach społecznościowych pojawił się komunikat. Takie były jego pierwsze słowa po zwycięstwie.

Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję programu "Mam Talent!"

Młody raper, który zachwycił swoim występem Agnieszkę Chylińską, sprawnie przebrnął przez wszystkie etapy programu. Najpierw od jurorki uzyskał “złoty przycisk”, który automatycznie awansował go do półfinału. Tam również nie miał większych problemów z konkurencją i dzięki głosom widzów przedostał się do ostatniego odcinka. Tam w towarzystwie dziewięciu innych uczestników zawalczył o zwycięstwo.

KAPIF_oryginal_K1196263F (1).jpg
Fot. KAPiF

Wczorajszego wieczoru to ponownie osoby oglądające program miały największy wpływ na to, jak ukształtują się wyniki. Bartek Wasilewski od samego początku swojego udziału w “Mam Talent!” wzbudzał dużą sympatię wśród widzów, czym zapewnił sobie dużą liczbę głosów. Już po chwili wszystko stało się jasne i to właśnie młody raper z Płocka otrzymał nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych.

Mam Talent: Widzowie mają poważne zarzuty do Woźniak-Starak. "To przez nią" Mam Talent: Wieniawa zalała się łzami. Nagle wybiegła na scenę

Skrajny odbiór zwycięstwa Bartka w "Mam Talent!"

Mimo że zwycięzca wygrał program i widać, że widzowie bardzo docenili jego udział, nie każdy był zadowolony z rezultatów głosowania. Bartek Wasilewski konkurował z akrobatami, wokalistami i tancerzami, którzy latami trenowali i doskonalili swoje umiejętności. Tymczasem umiejętności młodego rapera zostały przez niektórych zbagatelizowane. Zarzucono mu, że w porównaniu do innych uczestników tak naprawdę wcale nie zasłużył na wygraną w programie “Mam Talent!”.

  • Było oczywiste że wygra dziecko ze smutną historią, żadna nowość. W mam talent nie powinno być ludzi śpiewających, od tego są inne programy.
  • Ten chłopak powinien zając co najwyżej 6 miejsce...Teo, Dwie Oliwie, Tymek, a wygrywa ,,raper'' Przynajmniej ,,szcacun'' na dzielni będzie...
  • Piosenka napisana w jeden wieczór vs. lata ćwiczeń, wyrzeczeń, diet
  • No tak, talent ma, ale nie tak wielki jak niektórzy uczestnicy, na 100% by nie wygrał gdyby nie to, że jest taki młody i nie śpiewał o swojej mamie i jakiś swoich smutnych historyjkach, oraz gdyby nie to, że sama Agnieszka powiedziała , żeby na niego głosować, co dużo daje

ZOBACZ TEŻ: Mam Talent dało mu sławę. Kamil Bednarek gorzko o show

Tak zareagował Bartek na zwycięstwo w "Mam Talent!"

Chłopak od pewnego czasu intensywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie relacjonował swoją telewizyjną przygodę. Zachęcał do oddawania na siebie głosu i publikował zdjęcia z poprzednich występów. Już jednak wiemy, że zwycięzca musiał ochłonąć po tym, jak zrozumiał, że to on otrzymuje główną nagrodę w programie “Mam Talent!”. Na jego Instagramie pojawił się krótki wpis usprawiedliwiający jego nieobecność.

Kochani, jutro się odezwę, nie kontaktuję jeszcze. Dziękuję, kocham was naprawdę, dzięki wam spełniłem swoje marzenie, nigdy się nie poddawajcie i jesteście wielcy, nie zapomnijcie o tym. Bartek Wasilewski zwycięzca 15. edycji programu “Mam Talent!”.

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo możemy dowiedzieć się więcej o wrażeniach chłopaka. Musimy jednak zaczekać, aż wszystkie emocje opadną.

pasted image 0.png
Fot. bartek_wasilewski_stm/Instagram