Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zwycięzca "Mam Talent" wrócił do szkoły. A tam? Ale zgotowali mu powitanie
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 21.05.2024 16:03

Zwycięzca "Mam Talent" wrócił do szkoły. A tam? Ale zgotowali mu powitanie

Bartek Wasilewski
fot. screen TikTok/zazwplocku, kadr z programu "Mam Talent" prod. TVN

W ubiegłą niedzielę poznaliśmy zwycięzcę tegorocznej edycji programu “Mam Talent”. W wielkim finale show triumfował Bartek Wasilewski - młody, zdolny raper. Mimo wielu głosów niezadowolenia, które pojawiły się wśród widzów, jego wygrana jest niepodważalna. 14-letni Bartek po ogromnej przygodzie wrócił już do normalnego życia, w tym do szkoły. Tak powitali go nauczyciele i koledzy. 

Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję “Mam Talent”

W wielkim finale “Mam Talent” wzięło udział 10 uczestników. Byli to najlepsi z najlepszych, których wyłoniono na wcześniejszych etapach show. Był wśród nich Bartek Wasilewski - skromny i bardzo uzdolniony 14-letni raper z Płocka, którego talent muzyczny oczarował jury i widzów. 

Z 2. miejsca cieszył się akrobata Filip Drogos, którego występ wywołał ciarki u wielu osób. Zdaniem niektórych to właśnie on powinien był triumfować w 15. edycji show. Mimo że po wygranej Bartka pojawiło się sporo negatywnych komentarzy w sieci, młody raper jest niekwestionowanym zwycięzcą tej edycji. Chłopak stał się szczęśliwym posiadaczem czeku na 300. tys. zł. W rozmowie z jednym z portali zdradził, na co przeznaczy nagrodę. 

"Serial zniknie z anteny TVN". Widzowie nie zobaczą "Na Wspólnej"? W wiek Justyny Steczkowskiej trudno nam uwierzyć. Ta figura to arcydzieło

Na co Bartek Wasilewski przeznaczy nagrodę?

Bartek Wasilewski nie ukrywa, że pieniądze, które wygrał, ma zamiar wykorzystać, aby wydać album. Chłopak część kwoty chce także przeznaczyć na to, aby zrobić prezent swojej ukochanej mamie. 

Od razu zabiorę mamę na jakieś wakacje. To dla mamy. Nigdy w życiu moja mama nie była za granicą i chciałbym jej zrobić jakąś nagrodę. Na pewno od razu kupię sobie jakieś rzeczy, żebym robił tę muzykę - powiedział Bartek w rozmowie z portalem Party.pl. 

Bartek przyznał, że mimo że najpierw jego mamie nie podobał się pomysł wzięcia udziału w programie, mógł liczyć na jej ogromne wsparcie. 

Tak zwycięzcę "Mam Talent" powitali, kiedy wrócił do szkoły

Bartek Wasilewski uczy się w ZDZ w Płocku. Na oficjalnym tiktokowym koncie jego szkoły pojawiło się krótkie nagranie, na którym widzimy, jak zwycięzca show przyszedł na lekcje. Bartek otrzymał piękny bukiet czerwonych róż, a wszyscy nauczyciele i uczniowie wyszli przed budynek, aby go powitać. 

Na zamieszczonym nagraniu widzimy, że jego koledzy ze szkoły przygotowali specjalne kartki z napisem “Witamy Bartka”. Nie zabrakło także confetti. 

@zdzwplocku Tak witamy zwycięzcę Mam Talent ! Brawo @Bartek.Wasilewski ! Jesteśmy dumni ! ♥️ #zdzwplocku #mamtalent #wasilewski #rap #hiphop #muzyka #wygrana #tvn ♬ We Are The Champions - Remastered 2011 - Queen