Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Mam Talent 2024: Kto wygrał program?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.05.2024 22:17

Mam Talent 2024: Kto wygrał program?

Mam Talent
fot. KAPIF; kadr z programu "Mam Talent"

Sobotni wieczór dostarcza nam mnóstwo wrażeń i emocji. Już dzisiaj byliśmy świadkami finałowego odcinka Mam Talent 2024. Wiemy, kto zwyciężył tegoroczną edycję kultowego show TVN.

Już dzisiaj finałowy odcinek Mam Talent 2024

Kultowe show TVN-u niemal od samego początku budzi ogromne emocje wśród wiernych fanów. 15. edycja uwielbianego przez widzów “Mam Talent” ponownie pozwala nam na odkrycie najbardziej utalentowanych ludzi w naszym kraju. To już dzisiaj mieliśmy szansę zobaczyć najbardziej wyczekiwany odcinek całego show — finał, podczas którego poznaliśmy zwycięzcę programu.

W dzisiejszym odcinku odkryliśmy, do kogo trafiła nagroda główna — czek o wartości 300 tysięcy złotych. Tym razem to nie jurorzy decydowali o losach uczestników, ale telewidzowie, którzy mają okazję głosować na swoich faworytów. Show poprowadzili dla nas Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski.

Mam talent 2024
Już dzisiaj finałowy odcinek Mam Talent 2024, fot. KAPIF
Jury
Już dzisiaj finałowy odcinek Mam Talent 2024, fot. KAPIF

Mam talent 2024Jury

Roześmiana Kaźmierska drwi sobie ze wszystkich? Wróciła do Polski w takim nastroju Zgrzyt na linii Miszczak Rozenkowa? Gwiazda w końcu szczerze wyznała

Ogromne emocje podczas finału "Mam Talent"

To właśnie dzisiaj na scenie spotkali się ze sobą najbardziej utalentowani uczestnicy show, którzy zdobyli serca jurorów i widzów podczas odcinków półfinałowych. O tytuł zwycięzcy 15. edycji “Mam Talent” oraz czek o wartości 300 tysięcy złotych powalczyli dzisiaj:

  • Alicja Andrukajtis i Muza
  • Oliwia Miś
  • Grupa taneczna Teddy's Army
  • Bartek Wasilewski
  • Nina Stec
  • Michał Skubida
  • Teo Tomczuk
  • Filip Drogos
  • Tymoteusz Sobczyk
  • Olivia Hausner

Podczas występów finalistów nie zabrakło ogromnych emocji. W pewnym momencie doszło nawet do niecodziennego incydentu — Julia Wieniawa zalała się łzami podczas podziwiania układu tanecznego w wykonaniu Tymoteusza Sobczyka.

ZOBACZ TEŻ: Mam Talent: Widzowie mają poważne zarzuty do Woźniak-Starak. “To przez nią”.

Znamy zwycięzcę 15. edycji "Mam Talent"

Pomimo faktu, że wszystkie występy uczestników wywołały zachwyt jurorów i owacje wśród publiczności, tylko jedna osoba lub grupa mogła sięgnąć po tytuł zwycięzcy i nagrodę główną. W głosowaniu publiczności okazało się, że laureatem 15. edycji kultowego show “Mam Talent” został Bartek Wasilewski.

Drugie miejsce należy do Filipa Drogosa, który zaskoczył nas swoimi zdolnościami akrobatycznymi. Mężczyzna otrzymał również czek o wartości 20 tysięcy złotych od specjalnego sponsora “Mam Talent” - firmy Sokołów.