Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zwycięzca "Mam Talent" przeżywa piekło. Woźniak-Starak dodała swoje "3 grosze"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.05.2024 07:06

Zwycięzca "Mam Talent" przeżywa piekło. Woźniak-Starak dodała swoje "3 grosze"

Bartek Wasilewski, Agnieszka Woźniak-Starak
fot. KAPiF

Nie milkną echa niedzielnego wielkiego finału programu “Mam Talent”. Bartek Wasilewski nie cieszył się długo ze zwycięstwa, negatywne komentarze w sieci mogły skutecznie popsuć mu radość z wygranej. To smutne, ile hejtu wylało się na 14-latka. Teraz w rozmowie z jednym z portali głos zabrała Agnieszka Woźniak-Starak. Jaką ma radę dla Bartka? 

Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję “Mam Talent”

Dzięki ogromnemu wsparciu widzów Bartek Wasilewski zwyciężył w 15. edycji programu “Mam Talent”. Tym samym chłopak otrzymał czek na 300 tys. zł. Bartek już wie, na co wyda te pieniądze - zamierza przygotować swój pierwszy album. 14-latek zadeklarował także w rozmowie z jednym z show-biznesowych portali, że chce zrobić prezent swojej mamie, która nigdy nie była za granicą i zabrać ją na super wakacje. 

Od razu zabiorę mamę na jakieś wakacje. To dla mamy. Nigdy w życiu moja mama nie była za granicą i chciałbym jej zrobić jakąś nagrodę. Na pewno od razu kupię sobie jakieś rzeczy, żebym robił tę muzykę - powiedział Bartek w rozmowie z portalem Party.pl. 

Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem. Robi się niezła gromadka. Dogoni Wiśniewskiego? "Serial zniknie z anteny TVN". Widzowie nie zobaczą "Na Wspólnej"?

Bartek mierzy się z hejtem po wygranej w "Mam Talent"

Po wygranej Bartka w sieci pojawiło się mnóstwo niepochlebnych komentarzy pod adresem 14-latka. 

  • To nie Mam Talent tylko się pomaga. Kolejna edycja, gdzie nie wygrywa prawdziwy talent, tylko tylko coś, co potrafi miliony młodzieży. Zaczynam wątpić, że brane są pod uwagę głosy publiczności - możemy przeczytać na Facebook'u. 

Mama chłopaka wyznał, że ona i syn mierzą się z hejtem. Jak odniosła się do tego prowadząca show? Agnieszka Woźniak-Starak ma dla Bartka radę 

Tak Agnieszka Woźniak-Starak wspiera Bartka

W tej edycji programu “Mam Talent” Agnieszka Woźniak-Starak wraz z Janem Pirowskim byli gospodarzami show. Portal Pudelek.pl postanowił zapytać dziennikarkę, jak z perspektywy prowadzącej formatu patrzy się na to, co spotyka obecnie 14-latka. 

Co bym powiedziała? Że to widzowie zdecydowali o wygranej Bartka, więc kilka hejterskich komentarzy nie robi na mnie wrażenia - stanęła w obronie młodego artysty. 

Przypomnijmy, że Agnieszka Woźniak-Starak jest w branży od lat, więc to, co na niej “nie robi wrażenia”, dla 14-letniego Bartka może być wręcz krzywdzące. 

To jest świetny chłopak. Zawsze znajdą się tacy, którym się coś nie spodoba. Niektórym nie podobało się też, że wcisnęłam złoty przycisk przy występie Alicji Andrukajtis i jej psa muzy, a potem dziewczyny wygrały półfinałowy odcinek, więc miałam sporo satysfakcji, nie ukrywam (…) Negatywne komentarze najłatwiej przebijają się w mediach, bo to zawsze świetny materiał na artykuł, wiecie o tym najlepiej. Dziś każdy może napisać wszystko, na co ma ochotę. Bartek, wchodząc w ten świat, musi stawić czoło również hejterom, takie życie, ale nie przywiązywałabym do tego większej wagi - skwitowała.