Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "To nie Mam Talent, tylko się pomaga". Ostre komentarze po przegranej Drogosa
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 19.05.2024 19:24

"To nie Mam Talent, tylko się pomaga". Ostre komentarze po przegranej Drogosa

Filip Drogos, Julia Wieniawa
fot. kadry z programu "Mam Talent" prod. TVN

Wielki finał 15. edycji “Mam Talent” za nami. Mimo że zwycięzcę poznaliśmy wczoraj wieczorem, echa programu nie milkną. Internauci nie mieli litości dla Bartka Wasilewskiego. Nie mają wątpliwości, że to nie on powinien być triumfatorem tego sezonu. W ostrych słowach wyrazili swoje zdanie. 

Wielki finał 15. edycji programu "Mam Talent" za nami

W 15. edycji “Mam Talent” zmieniło się wiele. Za stołem jurorskim obok Agnieszki Chylińskiej zasiadł dawny prowadzący show Marcin Prokop i debiutująca w tej roli Julia Wieniawa. Z kolei gospodarzami show byli Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak. 

Mimo że aktorka przyznała, że nie łatwo jest doprowadzić ją do łez, jednemu z uczestników udało się sprawić, że zanosiła się płaczem. Wieniawa wbiegła na scenę po występie Tymoteusza Sobczyka, aby go przytulić. Następnie przyznała, że tylko Tymek wywołuje w niej takie emocje. Mimo tego to nie on, a Bartek Wasilewski, został triumfatorem tego sezonu. 

Chylińska wypaliła do uczestników "Mam Talent": "Jesteście pokłóceni?" Mam Talent: Wieniawa zalała się łzami. Nagle wybiegła na scenę

Bartek Wasilewski zwyciężył w 15. edycji "Mam Talent"

Nie milkną echa wielkiego finału “Mam Talent”, którego zwycięzcą został zaledwie 14-letni Bartek Wasilewski. Młody raper, jak nakazuje tradycja, gościł dziś na kanapie w programie “Dzień Dobry TVN”. Przy okazji zdradził, na co przeznaczy nagrodę, którą otrzymał. 

Od razu zabiorę mamę na jakieś wakacje. Nigdy w życiu moja mama nie była za granicą i chciałbym jej zrobić jakąś nagrodę. Na pewno od razu kupię sobie jakieś rzeczy, żebym robił tę muzykę - zaznaczył zwycięzca w rozmowie z serwisem Party.pl. 

Drugie miejsce zajął Filip Drogos, jednak zdaniem wielu to właśnie on powinien wygrać. Jego finałowy występ był niesamowicie spektakularny i przysporzył mu wielu fanów. Wielbiciele Filipa zabrali głos w mediach społecznościowych. Nie mieli litości dla Bartka. 

Ostre komentarze internautów po przegranej Filipa Drogosa

Filip Drogos w 15. edycji programu “Mam Talent” zajął 2. miejsce. Mężczyzna jest bardzo utalentowanym akrobatą, który specjalizuje się w występach pole dance. Zdaniem wielu to właśnie on powinien wczoraj triumfować w wielkim finale show. Internauci zabrali głos w sekcji “komentarze”. Wielu z nich w swoich wpisach nie miało litości dla 14-letniego Bartka, z którym przegrał Filip Drogos. 

  • To nie Mam Talent tylko się pomaga. Kolejna edycja, gdzie nie wygrywa prawdziwy talent, tylko tylko coś, co potrafi miliony młodzieży. Zaczynam wątpić, że brane są pod uwagę głosy publiczności - możemy przeczytać na Facebook'u. 
  • Chłopczyk ładnie śpiewa, pisze teksty, ale uważam, że byli od niego lepsi… - napisała inna osoba na Instagramie. 
  • Finał powinna wygrać zdecydowanie inna osoba - zgodził się kolejny internauta.