Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Jakieś nieporozumienie”. Fala niezadowolenia po werdykcie w Mam Talent
Julia Bogucka
Julia Bogucka 19.05.2024 08:01

“Jakieś nieporozumienie”. Fala niezadowolenia po werdykcie w Mam Talent

Agnieszka Chylińska, Bartek Wasilewski
Fot. Mam Talent TVN/Facebook

Za nami finał programu “Mam Talent!”. Zwycięzcą okazał się młody raper Bartek Wasilewski. Chłopak szczególnie poruszył serce Agnieszki Chylińskiej, która po jego występie castingowym wykorzystała złoty przycisk. Nie wszyscy widzowie są jednak zadowoleni z werdyktu. Komentarze mówią same za siebie.

Za nami finał programu "Mam Talent!"

To był piętnasty raz, kiedy na scenie zaprezentowały się setki osób z wyjątkowymi umiejętnościami. Talent można mieć do wielu rzeczy, jednak nie każda z nich została doceniona przez jurorów, a następnie przez widzów. Nie zabrakło wzruszenia, śmiechu i efektu zaskoczenia. Przed Agnieszką Chylińską, Julią Wieniawą oraz Marcinem Prokopem przedstawili się wokaliści, akrobaci, a nawet iluzjoniści.

KAPIF_oryginal_K1196264F (1).jpg
Fot. KAPiF

Wczorajszego wieczoru wyemitowano finał na żywo programu “Mam Talent!”, w którym wzięło udział dziesięcioro uczestników. To ta grupa przedostała się przez wszystkie poprzednie etapy, aby ostatecznie zawalczyć o główną nagrodę, czyli 300 tysięcy złotych. Każdy z finalistów był zdeterminowany i przygotowany, aby pokazać się z jak najlepszej strony. O tym, kto otrzyma czek, decydowali widzowie. Poprzez głosowanie na swojego faworyta mogli całkowicie odmienić bieg wydarzeń.

Mam Talent: Widzowie mają poważne zarzuty do Woźniak-Starak. "To przez nią" Mam Talent dało mu sławę. Kamil Bednarek gorzko o show

Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję "Mam Talent!"

Dziesięcioro finalistów zaprezentowało przed jurorami i widzami swoje umiejętności. Występowali wokaliści, akrobaci, tancerze, iluzjoniści, a nawet pies wraz ze swoją trenerką. Talenty uczestników były wyjątkowo zróżnicowane, co nie ułatwiało decyzji osobom zgromadzonym przed telewizorami. W końcowym etapie odcinka nadszedł jednak czas na podsumowanie. To wtedy stało się jasne, że zwycięzca może być tylko jeden. Wygranym 15. edycji programu “Mam Talent!” został Bartek Wasilewski.

Chłopak wywołał olbrzymie poruszenie już na samym castingu, kiedy wykonał utwór dedykowany swojej mamie. To wtedy Agnieszka Chylińska postanowiła wykorzystać swój złoty przycisk, aby awansować go automatycznie do półfinału. Jurorka nie kryła wzruszenia. Bartek równie łatwo przebrnął przez kolejny etap, a wczorajszego wieczoru ponownie zachwycił setki widzów. To za sprawą ich głosów zwyciężył 15. edycję programu.

ZOBACZ TEŻ: Mam Talent: Prokop nagle zabrał głos. Odniósł się do ogromnej fali krytyki

Widzowie zareagowali na wyniki programu "Mam Talent!"

Choć wiele osób całym sercem było z Bartkiem Wasilewskim i kibicowało mu w drodze po wygraną, nie każdy widz jest zadowolony z ostatecznego werdyktu. Jak zawsze w przypadku tego typu programów, wiele osób murem stało za swoim faworytem i nie dopuszczało do siebie myśli, że główną nagrodę może zgarnąć ktoś inny. Dodatkowo samemu zwycięzcy 15. edycji programu “Mam Talent!” zarzucono, że to, co prezentował na scenie, nie było prawdziwym talentem i nijak ma się do tych uczestników, którzy lata poświęcili na szlifowanie swoich umiejętności. A jak wy uważacie, czy Bartek zasłużył na zwycięstwo?

  • Jakieś nieporozumienie. Tyle utalentowanych ludzi, a wygrywa chłopaczek, który wychodzi i za każdym razem mówi o tym samym tylko lekko innymi słowami. Żart
  • Piosenka napisana w jeden wieczór vs. lata ćwiczeń, wyrzeczeń, diet
  • Pierwsze miejsce to pomyłka. Trochę policzek dla tych finalistów, którzy swoją ciężką pracą, determinacją i godzinami treningów pracowali na swój talent.
  • Prawdziwe talenty przegrały z kaprysem, złotym przyciskiem, Chylińskiej…