Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Mam Talent: kto wystąpi w finale? Wyniki czwartego półfinału 11.05.2024
Julia Bogucka
Julia Bogucka 11.05.2024 22:47

Mam Talent: kto wystąpi w finale? Wyniki czwartego półfinału 11.05.2024

Agnieszka Chylińśka, Marcin Prokop
Fot. Mam Talent TVN/Facebook

Za nami ostatni półfinał programu “Mam Talent!”. Już za tydzień dowiemy się, który uczestnik wykazał się największymi umiejętnościami. Tymczasem poznaliśmy ostatnie osoby, które zasilą skład w najbliższą sobotę. Nie każdy będzie zadowolony z werdyktu.

Za nami kolejny półfinał programu "Mam Talent!"

15. edycja jednego z najpopularniejszych formatów odkrywających niezwykłe zdolności uczestników powoli dobiega końca. Finał “Mam Talent!” obejrzymy już w najbliższą sobotę. Tymczasem za nami już castingi i wszystkie półfinały. Wyłoniono w nich tych, którzy zawalczą o główną nagrodę. Jest nią czek o wysokości 300 tysięcy złotych. Występy uczestników ocenia niezmiennie Agnieszka Chylińska, a w tym sezonie obok niej zasiadają Julia Wieniawa i Marcin Prokop. Na obecnym etapie programu decyzję o tym, kto awansuje dalej, podejmują widzowie.

KAPIF_oryginal_K1196264F.jpg
Fot. KAPiF

Za nami występ bliźniaczek: Amelii i Oliwi Kopeć, które zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Dowiedzieliśmy się także, jaki układ przygotowała Muza, suczka, która otrzymała złoty przycisk od Agnieszki Woźniak-Starak. Duże emocje wzbudził również pokaz talentu Oliwii Miś, młodej wokalistki, która dodatkowo zagrała na fortepianie. Marcin Prokop przyznał, że dziewczyna go poruszyła.

Mam Talent: To on przechodzi do finału. Widzowie nie mogą w to uwierzyć Mam Talent: Prokop nagle zabrał głos. Odniósł się do ogromnej fali krytyki

Ten występ wzbudził wiele emocji

Jak podkreśliła Agnieszka Chylińska, ten występ był jednym z największych zaskoczeń bieżącej edycji programu “Mam Talent!”. Chodzi o wykon Zosi i Franciszka, którzy od czterech lat trenują wspólnie taniec współczesny. Jako sceniczna para mają na swoim koncie zwycięstwa na kilku ważnych konkursach. Zdobyli Mistrzostwo Polski, Mistrzostwo Europy oraz Wicemistrzostwo Świata.

W dzisiejszym odcinku programu “Mam Talent!” Zosia i Franciszek opowiedzieli jurorom i widzom poruszającą historię językiem tańca. Na scenie towarzyszyła im tylko ławka, w tle wyświetlał się olbrzymi księżyc. Dojrzałość i umiejętności chłopca i dziewczynki sprawiły, że cała sala jakby wstrzymała oddech na czas ich występu. Nie jest tajemnicą, że ten występ przejdzie do historii formatu.

KAPIF_oryginal_K1132143F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Chylińska zadrwiła z Prokopa. Gdy wyszedł z programu wypaliła

Poznaliśmy kolejnych finalistów programu "Mam Talent!"

Nadszedł czas na ostatnie eliminacje do ostatniego etapu programu “Mam Talent!”. Po tym, jak każdy uczestnik zaprezentował się przed jurorami, nadszedł czas na wynik. Nie każdy będzie zadowolony z werdyktu, ale tylko dwie osoby lub grupy mogły dostać się do wielkiego finału. Przed widzami stanęło wyjątkowo trudne zadanie, bowiem każdy kandydat na zwycięzcę zaprezentował się z najlepszej strony.

Przypomnijmy, że na etapie półfinałów to właśnie widzowie podejmują ostateczną decyzję o kształcie ostatniego odcinka. Ich głosy, wysyłane za pośrednictwem wiadomości SMS lub drogą internetową, są sumowane, aby wyłonić najlepszych uczestników. Decyzję o kolejnym finaliście podjęli jurorzy. Do wielkiego finału, który obejrzymy już w najbliższą sobotę, awansowali: suczka Muza pod opieką Alicji Andrukajtis oraz Oliwia Miś! Złotą kartę otrzymał zespół Teddy's Army.