Lifestyle.Lelum.pl > Koło Fortuny

Koło Fortuny

Izabella Krzan, Norbi
10.05.2024 22:13 Oni zostaną twarzami nowego “Koła Fortuny”! Znacie ją dobrze z “Pytania na śniadanie”

Wszystkie odcinki bieżącej serii teleturnieju “Koło fortuny” zostały wyemitowane. To sprawiło, że ponownie rozbudziła się dyskusja na temat nowych prowadzących. Wszystko wskazuje na to, że Izabella Krzan i Norbi nie pojawią się jesienią na antenie TVP2. Wiemy, kto ma ich zastąpić.

Budynek TVP, telewizor i pilot
08.05.2024 20:52 Koniec emisji nowych odcinków. TVP właśnie przekazała komunikat

W ostatnich dniach wyemitowane ostatnie odcinki bieżącej serii teleturnieju “Koło fortuny”. Nie wiadomo na ten moment, jaka przyszłość czeka program, ale spekulacje stają się coraz głośniejsze. W sieci pojawił się komunikat ze strony TVP.

"Koło fortuny": To będzie następca Norbiego, a za Krzan?
22.02.2024 21:19 "Koło fortuny": To będzie następca Norbiego, a za Krzan? To koleżanki!

Jak się okazuje, to jeszcze nie koniec zmian w Telewizji Polskiej. Poprawki mają już niedługo nastąpić w jednym z ulubionych teleturniejów, a mianowicie w “Kole fortuny”. Dotychczas prowadzącymi był Norbert Dudziuk oraz Izabella Krzan. Dziś już wiadomo, że będą musieli się pożegnać z produkcją. Padły nazwiska nowych prezenterów. 

 To oni jako pierwsi prowadzili "Koło fortuny", fot. kadr z programu „Koło fortuny” prod. TVP
04.02.2024 16:37 To oni jako pierwsi prowadzili "Koło fortuny". Szło im lepiej niż Krzan i Norbiemu?

Program „Koło fortuny” ma naprawdę wielu fanów. Od lat utrzymuje wysoką, choć spadkową oglądalność. Format był prowadzony niegdyś przez Rafała Brzozowskiego, jednak po jakimś czasie został zastąpiony przez Norbiego. Łamigłówki słowne cieszą się olbrzymią popularnością, a uczestnicy nieraz muszą się naprawdę postarać, aby dotrzeć do finału. 

Izabella Krzan, Norbi, Koło Fortuny
25.01.2024 13:13 Izabella Krzan i Norbi stracili pracę w „Kole fortuny”. Iza ma już plany, sytuacja Norbiego jest katastrofalna. „Jest na bruku”

Całą Polskę obiegła wieść o serii zwolnień, którą przeprowadzono w “Pytaniu na Śniadanie”. Program nie jest odosobnionym przypadkiem, ponieważ nowe władze TVP przeprowadzają czystkę wśród dotychczasowych pracowników stacji. Tymczasem w mediach pojawiły się nieoficjalne informacje dotyczące kolejnych zwolnień. Z “Kołem Fortuny” mają pożegnać się Izabella Krzan oraz Norbi! Sytuacja zawodowa muzyka nagle stała się poważna.  

"Koło fortuny": Załamany Norbi nie wytrzymał
09.12.2023 19:16 "Koło fortuny": Załamany Norbi nie wytrzymał i prawie wyszedł ze studia. Uczestniczka zamarła

Każdy program rozrywkowy obfituje we wpadki oraz zaskakujące wypowiedzi uczestników. Podobna sytuacja miała miejsce w “Kole fortuny". Słowa pani Doroty sprawiły, że nie wytrzymał sam prowadzący.

Uczestnik wypalił w "Kole fortuny"
17.11.2023 20:51 "Koło fortuny": Uczestnik WYPALIŁ, prowadzący złapał się za głowę. "Nie daruję tego sobie"

Ten moment na długo pozostanie w pamięci uczestnika. W jednym z odcinków “Koła fortuny” doszło do zabawnej sytuacji z udziałem pewnego mężczyzny. Był zaledwie o krok od powiedzenia poprawnego hasła, ale w pewnym momencie coś poszło nie tak.

Zaskakująca sytuacja w "Kole Fortuny"
13.11.2023 15:09 Od wielu lat nie było takiej sytuacji. Fani "Koła fortuny" załamani. Jest komentarz TVP w sprawie. Czy to koniec?

Fani kultowego show “Koło fortuny” mogą już teraz wyrazić swoje niezadowolenie. Władze stacji TVP podjęły decyzję o zmianach, jakie zaszły w ramówce popularnego programu. Po raz pierwszy w historii na antenie nie pojawią się najnowsze odcinki produkcji.

koło fortuny hasło
07.11.2023 17:30 Koło fortuny: jakie hasło jest na tablicy? Najlepszym udaje się zgadnąć w 10 sekund

“Koło Fortuny” jest jednym z najdłużej emitowanych i najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Zagadki z programu nie raz stanowiły dla uczestników nie lada wyzwanie. Czy internauci radzą sobie z nimi dużo lepiej? To hasło z kategorii “w mieście” może być sporym wyzwaniem do odgadnięcia dla młodszego pokolenia Polaków.

Izabella Krzan zniknie z „Koła Fortuny” i „PnŚ”?, fot. kadr z programu „Koło fortuny”
20.09.2023 19:20 Izabella Krzan zniknie z Koła Fortuny" i "PnŚ"?! Wszystko przesądzone, powód wywołuje w niej radość

Izabella Krzan jest jedną z prezenterek stacji TVP, która cieszy się wyjątkową popularnością. Miss Polonia, która przywdziała koronę najpiękniejszej Polki w 2016 roku, prowadzi między innymi programy „Pytanie na śniadanie” oraz „Koło fortuny”, ale także liczne wydarzenia plenerowe, jak choćby niektóre z koncertów organizowanych przez Telewizję Polską. Już wkrótce w życiu prezenterki mogą jednak zajść ogromne zmiany. 

Koło fortuny
20.09.2023 14:45 "Koło fortuny": Na tym haśle uczestnicy połamali zęby. Popularna w Polsce potrawa okazała się wyzwaniem

Nieoczekiwana sytuacja w “Kole fortuny”. Mogłoby się wydawać, że uczestnicy bez trudu poradzą sobie z kulinarnym hasłem. W rzeczywistości jednak nastręczyło im ono nie lada kłopotów. A wy odgadliście potrawę z tablicy? 

Pytanie o urządzenie w programie „Koło fortuny”
01.09.2023 12:35 "Koło fortuny": pytanie o urządzenie, zgadniesz jakie hasło znajduje się na tablicy?

„Koło fortuny” od lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Stacja TVP przygotowuje także łamigłówki rodem z teleturnieju dla osób, które nie mają odwagi zgłosić się do programu. Mogą pokusić się o próbę rozwiązania jednej w wielu zagadek, które są publikowane w mediach społecznościowych. 

Izabella Krzan, Norbi, Koło Fortuny
16.08.2023 21:09 Zawstydzająca wpadka Norbiego w "Kole fortuny". Krzan natychmiast musiała go poprawić. To wiedza z podstawówki!

“Koło fortuny” od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Formuła programu jest na tyle uniwersalna, że przed ekrany przyciąga zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Wielu z nich stara się aktywnie uczestniczyć show i zarazem z uczestnikami starają się odgadnąć kolejne hasła z tablicy. Czasem jednak zdarza się, że stają się świadkami zabawnych wpadek, o które nietrudno, ze względu na to, że program toczy się na żywo.

"Koło fortuny"
14.08.2023 19:57 "Koło fortuny": pytanie o nietypowy strój, zgadniesz hasło z tablicy?

“Koło fortuny” niezmiennie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Wielu z nich zechciało wziąć udział w teleturnieju, ale i osoby, które nie mają odwagi, by wystąpić w telewizji, mogą się sprawdzić w rozwiązywaniu łamigłówek. W mediach społecznościowych formatu właśnie pojawiła się zagadka. Sprawdź, czy uda ci się rozszyfrować ukryte hasło. 

Zagadka z „Koła fortuny”
12.08.2023 11:40 "Koło fortuny": zgadniesz hasło z tablicy? Mnóstwo ludzi ma problem z trzecim słowem

Program „Koło fortuny” cieszy się dużą popularnością. Format z przerwami jest emitowany na antenie TVP2, gdzie jest chętnie śledzony przez licznych fanów. Ci są zaopiekowani także w mediach społecznościowych Telewizji Polskiej. 

Koło fortuny
31.07.2023 16:22 "Koło fortuny": pytanie o edukację, odbywają się one w szkole, jakie hasło jest na tablicy?

Widzowie Telewizji Polskiej niezmiennie od lat oglądają “Koło fortuny”. Choć teleturniej opiera się na powszechnie dobrze znanych schematach, Polacy wciąż uwielbiają śledzić zmagania uczestników na szklanym ekranie. Ta internetowa wersja zagadki z “Koła fortuny” wywołała wielki entuzjazm wśród fanów programu. Czy uda Ci się odgadnąć hasło, którego skrawek widać na tablicy? 

Koło fortuny
29.07.2023 17:32 "Koło fortuny": pytanie o czynność. Jak szybko zgadniesz hasło z tablicy?

“Koło fortuny” to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych polskich teleturniejów, który mimo upływu lat wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony widzów. Wraz z rozwojem kanałów na mediach społecznościowych twórcy programu przygotowują dla obserwatorów internetową wersję zagadek z “Koła fortuny”, by ci mogli między emisjami kolejnych odcinków zgadywać kolejne hasła. Najnowsze z nich wzbudziło zainteresowanie całej rzeszy internautów!

Pytanie o powiedzenie w programie „Koło fortuny”
28.07.2023 17:24 "Koło fortuny": zgadniesz, jakie hasło znajduje się na tablicy? Chodzi o powiedzenie, wielu Polaków tak mówi

Profil Telewizji Polskiej na Facebooku śledzi 876 tysięcy osób. Poza informacjami odnośnie nadchodzących emisji, fragmentów programów czy relacji z wydarzeń organizowanych przez TVP, internauci mogą tam znaleźć także dawkę rozrywki. Na fanpage'u dość regularnie pojawiają się zagadki rodem z ulubionych teleturniejów stacji.

Pytanie z astronomii w programie „Koło fortuny”
26.07.2023 07:08 "Koło fortuny": pytanie z astronomii. Zgadniesz, jakie hasło znajduje się na tablicy?

„Koło fortuny” być może nie cieszy się już taką popularnością jak dawniej, ale nadal przyciąga wielu widzów przed ekrany. Na profilu Telewizji Polskiej w ramach promocji nowego odcinka pojawiła się zagadka z programu. Internauci mieli szansę spróbować swoich sił w pytaniu z astronomii. 

Koło Fortuny
24.07.2023 16:16 "Koło fortuny": padło pytanie o słynny w Polsce zwrot, nie każdy odgadnie hasło z tablicy na zdjęciu

“Koło Fortuny” nie jest dziś już tak popularne, jak lata temu, ale wciąż ma grono swoich wiernych fanów. Producenci show regularnie przygotowują dla nich internetową wersję zabawy, by sami mogli zgadywać hasła. Ostatnie wcale nie było takie oczywiste.

Uczestnicy „Koła fortuny” polegli na pytaniu o sławnego aktora
17.07.2023 21:13 "Koło fortuny": pytanie o słynnego aktora przerosło graczy, niepojęte jak odpowiadali

Program „Koło fortuny” pozwala widzom na śledzenie zmagań uczestników z odgadywaniem poszczególnych haseł. Czasami trafiają się łatwiejsze hasła, innym razem trudniejsze, ale czasami uczestnikom nie udaje się odpowiedzieć na pozornie proste pytania z powodu stresu. 

Koło fortuny
29.06.2023 17:15 "Koło fortuny": największa wpadka w historii programu, po odpowiedzi ze wstydu ukryła twarz w dłoniach

Widzowie podczas oglądania “Koła fortuny” nie tylko obserwują zmagania uczestników, ale również sami próbują wytężyć umysły przy zgadywaniu kolejnych haseł. Jednak tym razem, gdy wydawało się, że już wszyscy znają odpowiedź, kobieta, która brała udział w show, popełniła kolosalną wpadkę!

Zagadka z "Koła fortuny", fot. Facrebook/Bądźmy Razem. TVP
28.06.2023 11:20 "Koło fortuny": pytanie z geografii wielu osobom sprawi problem, jakie hasło znajduje się na tablicy?

Na profilu Telewizji Polskiej na Facebooku pojawiła się zagadka rodem z kultowego programu telewizyjnego “Koło fortuny”. Internauci mają okazję spróbować swoich sił w tym show i odgadnąć proste hasło. Znasz odpowiedź?

Koło fortuny
26.06.2023 10:38 "Koło fortuny": na tablicy pojawiło się pozornie łatwe hasło, nie każdy je odgadnie

Telewizja Polska uwielbia umacniać kontakt ze swoimi odbiorcami poprzez liczne posty i ciekawe treści w social mediach. Profil publicznego nadawcy postanowił zaskoczyć internautów zagadką rodem z programu “Koło fortuny”.

Izabela Krzan/Koło fortuny
29.04.2023 18:31 Widzowie przecierali oczy, tak Izabella Krzan ubrała się do "Koła fortuny". Orkiestra aż zadedykowała jej dżingiel

W najnowszym odcinku “Koła fortuny” Izabella Krzan zszokowała stylizacją. “Na cześć królowej Izabelli” orkiestra zagrała specjalnie zadedykowany dżingiel. W co takiego ubrała się prowadząca program?Sukienka Izabelli Krzan wywołała niemałe zamieszanie. Widzowie przecierali oczy, miała na sobie najmodniejszy print tego sezonu!

Koło fortuny, Norbi
25.04.2023 23:01 Czarna seria w "Kole fortuny", Norbi aż nie mógł w to uwierzyć. A hasło banalnie proste

Zaskakujące sceny w popularnym programie rozrywkowym. Taka sytuacja nie zdarza się codziennie.  Kultowe “Koło fortuny” zmieniło się w pasmo porażek. Sam Norbi nie był w stanie uwierzyć w to, co widzi.Uczestnicy przez cały odcinek zmagali się ze szczególnym pechem. W pewnym momencie nie wytrzymał nawet sam prowadzący.

Iza Krzan
25.04.2023 14:11 Przechodzi pojęcie, jak Iza Krzan ubiera się do "Koła fortuny". "Szkoda tych pięknych, długich nóg"

“Koło fortuny” to ponadczasowy teleturniej, który zabawiał już kilka pokoleń Polaków. Jego nieodzownym elementem jest piękna hostessa, która prezentuje wyskakujące na ekranie litery. Trudno wyobrazić sobie program bez takiej osoby.Od kilku lat tę rolę pełni Izabella Krzan. Telewidzowie są wprost zachwyceni prezenterką.

Koło fortuny
21.04.2023 20:19 Było tak blisko! Uczestniczka "Koła fortuny" rzuciła hasło i poległa. Straciła wszystko, mina Norbiego bezcenna

Program „Koło fortuny” cieszy się dużą popularnością. Jego uczestnicy nierzadko potrafią zaskoczyć. Tym razem jedna z uczestniczek nie zdołała odgadnąć hasła, choć od poprawnej odpowiedzi dzieliło ją naprawdę niewiele. Co się wydarzyło w 1526. odcinku programu „Koło fortuny”?

  • 1
  • 2