Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Koło fortuny: jakie hasło jest na tablicy? Najlepszym udaje się zgadnąć w 10 sekund
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.11.2023 17:30

Koło fortuny: jakie hasło jest na tablicy? Najlepszym udaje się zgadnąć w 10 sekund

koło fortuny hasło
Jakie hasło znajduje się na tablicy? Fot. kadr z programu "Koło Fortuny"

“Koło Fortuny” jest jednym z najdłużej emitowanych i najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Zagadki z programu nie raz stanowiły dla uczestników nie lada wyzwanie. Czy internauci radzą sobie z nimi dużo lepiej? To hasło z kategorii “w mieście” może być sporym wyzwaniem do odgadnięcia dla młodszego pokolenia Polaków.

Koło Fortuny: Internetowa wersja teleturnieju cieszy się sporym zainteresowaniem fanów

“Koło Fortuny” jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych przez Polaków teleturniejem. Program prowadzony przez Izabellę Krzan i Norbiego regularnie stawia przed uczestnikami kolejne wyzwania. Ze względu na bardzo szerokie grono widzów w każdym wieku, TVP zdecydowało o rozszerzeniu rozrywki również na takie portale jak Facebook. Internetowa odmiana gry cieszy się równie wielkim powodzeniem, jak ta emitowana w telewizji.

Profil TVP na Facebooku po raz kolejny postanowił zaskoczyć swoich fanów. Na fanpage'u programu ukazała się zagadka z “Koła Fortuny”, która zelektryzowała społeczność internautów. Czy uda Ci się odgadnąć hasło, które znalazło się na tablicy? 

"Koło fortuny": pytanie z astronomii. Zgadniesz, jakie hasło znajduje się na tablicy?

Koło Fortuny: Na tablicy pojawiło się hasło

W najnowszym poście TVP na Facebooku została opublikowana nowa zagadka z “Koła Fortuny”. Tradycyjnie część literek na planszy została zasłonięta, jednak tym razem nie zostało ich wiele. Dodatkowo została również pokazana kategoria “w mieście”. Ta jednak zdaje się wcale nie ułatwiać internautom zadania. 

Na tablicy znalazło się hasło:

_L_K_WISK_ Z CZAS_W __L

Młodsza część widowni teleturnieju może mieć problem z rozwiązaniem! A ty już wiesz, jak brzmi poprawna odpowiedź? Wprawionym graczom udaje się na nią wpaść już po 10 sekundach.

Koło Fortuny: Jak brzmi poprawna odpowiedź na zagadkę z programu?

Poprawna odpowiedź na zagadkę z “Koła Fortuny”, którą opublikowano na Facebooku, brzmi: BLOKOWISKO Z CZASÓW PRL. Zdecydowanej większości internautów udało się ją odgadnąć, jednak ciężko zweryfikować, kto faktycznie wpadł sam na poprawne hasło, a kto zajrzał do sekcji komentarzy po podpowiedź. 

Pod postem natychmiast zaroiło się od wpisów fanów teleturnieju. Część internautów pochwaliła się tym, że udało się im poprawnie odgadnąć hasło, inni natomiast postanowili podzielić się własnymi przemyśleniami na ten temat:

  • No tak to jest, 1 odgadnie, a drudzy mają gotowe. Miłego dnia.
  • Bułka z masłem, Blokowisko z czasów PRL!
  • Przewaga tych blokowisk w naszych miastach – czytamy.
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik