Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Od wielu lat nie było takiej sytuacji. Fani "Koła fortuny" załamani. Jest komentarz TVP w sprawie. Czy to koniec?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.11.2023 15:09

Od wielu lat nie było takiej sytuacji. Fani "Koła fortuny" załamani. Jest komentarz TVP w sprawie. Czy to koniec?

Zaskakująca sytuacja w "Kole Fortuny"
Zaskakująca sytuacja w "Kole Fortuny", fot. kadr z programu "Koło fortuny"

Fani kultowego show “Koło fortuny” mogą już teraz wyrazić swoje niezadowolenie. Władze stacji TVP podjęły decyzję o zmianach, jakie zaszły w ramówce popularnego programu. Po raz pierwszy w historii na antenie nie pojawią się najnowsze odcinki produkcji.

Brak nowych odcinków "Koła fortuny" poruszył internautów

Niestety, ale musimy przekazać smutną wiadomość dla wszystkich wiernych fanów programów rozrywkowych. Z najnowszych informacji przekazanych przez Telewizję Polską wynika, że sympatycy kultowego programu “Koło fortuny” będą musieli nieco dłużej poczekać na nowe odcinki show.

Jest to o tyle zaskakująca sytuacja, że w historii stacji jeszcze nigdy nie doszło do przestoju w transmisji kolejnych odcinków popularnych programów. Zamiast premierowych wydań show telewidzowie będą mogli oglądać powtórki, które zostaną wyemitowane w czasie, w którym tradycyjnie można oglądać “Koło fortuny”. Czym spowodowane są te zmiany?

Izabella Krzan zniknie z Koła Fortuny" i "PnŚ"?! Wszystko przesądzone, powód wywołuje w niej radość

Historyczna sytuacja w programie "Koło fortuny"!

Program prowadzony obecnie przez wokalistę Norbiego oraz asystującą mu modelkę Izabellę Krzan jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Już wtedy show cieszyło się ogromną popularnością telewidzów, którzy z utęsknieniem czekali na kolejne odcinki.

Później nastąpiła krotka przerwa w emisji, a po niej “Koło fortuny” powróciło w 2017 roku ze zdwojoną siłą. Od tej pory codziennie widzowie TVP mogą oglądać nowe odcinki uwielbianego formatu. Wygląda jednak na to, że wraz z końcem listopada publiczny nadawca postanowił nieco przystopować i zamiast nowych odcinków zaproponował widzom kilka powtórek. Takiej sytuacji jeszcze w historii stacji nie było!

TVP wprowadza zmiany w "Kole fortuny". Wszystko z powodu kosztów!

Okazało się, że powodem nieoczekiwanych zmian w ramówce Telewizji Polskiej są problemy finansowe oraz próby obniżenia kosztów wydawanych na produkcję nowych odcinków show. Prezes stacji Mateusz Matyszkiewicz podjął decyzję w sprawie kilku formatów. Oznacza to, że nie tylko “Koło fortuny” ucierpi z powodu potrzeby obcięcia wydatków stacji.

Podobna sytuacja będzie mieć miejsce w uwielbianym przez widzów serialu “Ojciec Mateusz”. Najnowszy sezon serii będzie sie charakteryzował skróconą liczbą odcinków. Obniżenie kosztów będzie widoczne również w przypadku zbliżającego się Sylwestra Marzeń.

ZOBACZ TEŻ: To hasło w “Kole fortuny” sprawiło uczestnikom nie lada kłopot!

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania