Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Koło fortuny": pytanie o edukację, odbywają się one w szkole, jakie hasło jest na tablicy?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 31.07.2023 16:22

"Koło fortuny": pytanie o edukację, odbywają się one w szkole, jakie hasło jest na tablicy?

Koło fortuny
Zagadka z "Koła fortuny". Fot. Facebook/Bądźmy Razem. TVP

Widzowie Telewizji Polskiej niezmiennie od lat oglądają “Koło fortuny”. Choć teleturniej opiera się na powszechnie dobrze znanych schematach, Polacy wciąż uwielbiają śledzić zmagania uczestników na szklanym ekranie. Ta internetowa wersja zagadki z “Koła fortuny” wywołała wielki entuzjazm wśród fanów programu. Czy uda Ci się odgadnąć hasło, którego skrawek widać na tablicy? 

"Koło fortuny": Jakie hasło znajduje się na tablicy?

Twórcy “Koła fortuny” doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wielką popularnością cieszy się ich show. W związku z tym dla wszystkich swoich widzów przygotowali internetową odmianę kultowej gry z teleturnieju! Jedna z zagadek, która pojawiła się na fanpage'u programu, wywołała spory entuzjazm internautów.

Na zdjęciu opublikowanym przez TVP widzimy tablicę, na której zostały zaznaczone następujące litery:

Z_J_C__

W_R_WN_WCZ_

Hasło do odgadnięcia zostało określone kategorią “edukacja”. Czy już wiesz, jak ono brzmi?

Martwą dziennikarkę TVP znaleziono w wannie, była w zaawansowanej ciąży. Zwolnili jedynego podejrzanego

Jak brzmi poprawna odpowiedź na zagadkę z "Koła fortuny"?

Zagadka, która została udostępniona na Facebooku Telewizji Polskiej, nie przysporzyła internautom zbyt wielu problemów. Większości z nich udało się zgadnąć, że hasło, które kryje się za brakującymi kafelkami, to:

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Dla wielu fanów teleturnieju, którzy nigdy nie mieli okazji wziąć w nim udziału osobiście, taka internetowa odmiana gry to doskonałe urozmaicenie ekranowej wersji. Każdy chętny może spróbować swoich sił w rozwiązaniu zagadki. Tym razem udało się ją odgadnąć większości obserwatorów TVP.

"Koło fortuny": Internauci nie mieli problemu z odgadnięciem hasła

Widzowie “Koła fortuny” chętnie angażują się w internetową odmianę teleturnieju. Pod każdą zagadką, która pojawia się na fanpage'u Telewizji Polskiej, widnieją setki komentarzy osób, które wzięły udział w zabawie. Wśród nich internauci prześcigają się w oryginalnych pomysłach na rozwiązanie lub dzielą odczuciami związanymi z dana łamigłówką:

  • Nie mogło wyjść inaczej jak zajęcia wyrównawcze.
  • Ale łatwizna, oczywiście zajęcia wyrównawcze.
  • Zajęcie wyrównawcze! Ile wygrałam? – czytamy w komentarzach pod postem TVP na Facebooku.
Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?