Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Koło fortuny": pytanie o urządzenie, zgadniesz jakie hasło znajduje się na tablicy?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 01.09.2023 12:35

"Koło fortuny": pytanie o urządzenie, zgadniesz jakie hasło znajduje się na tablicy?

Pytanie o urządzenie w programie „Koło fortuny”
Pytanie o urządzenie w programie „Koło fortuny”, fot. Facebook/Bądźmy Razem. TVP

„Koło fortuny” od lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Stacja TVP przygotowuje także łamigłówki rodem z teleturnieju dla osób, które nie mają odwagi zgłosić się do programu. Mogą pokusić się o próbę rozwiązania jednej w wielu zagadek, które są publikowane w mediach społecznościowych. 

„Koło fortuny” – jakie hasło znajduje się na tablicy?

Twórcy programu „Koło fortuny” starają się wyjść naprzeciw fanom i regularnie dzielą się w mediach społecznościowych nową zagadką wprost z teleturnieju. Na facebookowym profilu „Bądźmy Razem. TVP” pojawiła się tablica z „Koła fortuny”, na której zostały zaznaczone następujące litery. 

S _ S _ A _ K A 

D_     _ _ _ S _ _

Hasło do odgadnięcia zostało określone kategorią „urządzenie”. 

Pytanie o urządzenie w programie „Koło fortuny” (2).jpg
Pytanie o urządzenie w programie „Koło fortuny”, fot. Facebook/Bądźmy Razem. TVP
Tragiczna informacja, zmarł na rękach jej syna. Widzowie "Sanatorium miłości" ślą kondolencje, seniorka przekazała ponure wieści

Jak brzmi poprawna odpowiedź na zagadkę z „Koła fortuny”?

Zagadka z „Koła fortuny”, która została udostępnione w mediach społecznościowych TVP nie sprawiła wiele trudności internautom. Szybko odgadli oni hasło, które kryło się na tablicy. Poprawna odpowiedź brzmi: 

SUSZARKA DO WŁOSÓW

Wielu fanów teleturnieju „Koło fortuny” taka forma rozrywki w zupełności wystarcza do poczucia się niczym jeden z uczestników. Internauci chętnie próbują swoich sił i wielu z nich decyduje się zostawić poprawną odpowiedź w komentarzu pod postem.

Zagadki z „Koła fortuny” nie takie trudne dla internautów jak dla uczestników

W programie „Koło fortuny” często dochodzi do pomyłek, które okazują się fatalne w skutkach dla uczestników i nierzadko kosztują ich cenne punkty. Czasami w efekcie nawet wygrana przechodzi im koło nosa. Zwykle przyczyną jest ogromny stres, z którym muszą zmagać się uczestnicy. Do tego mają niewiele czasu na odpowiedź, co także negatywnie odbija się na poprawności odpowiedzi. 

Z tymi problemami nie muszą jednak zmagać się internauci, którzy mogą na spokojnie i bez stresu zastanowić się nad poprawną odpowiedzią na zagadkę zamieszczoną w mediach społecznościowych. 

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces