Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Izabella Krzan i Norbi stracili pracę w „Kole fortuny”. Iza ma już plany, sytuacja Norbiego jest katastrofalna. „Jest na bruku”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.01.2024 13:13

Izabella Krzan i Norbi stracili pracę w „Kole fortuny”. Iza ma już plany, sytuacja Norbiego jest katastrofalna. „Jest na bruku”

Izabella Krzan, Norbi, Koło Fortuny
Izabella Krzan i Norbi stracili pracę w „Kole fortuny”. Fot. KAPiF, kadr z "Koła Fortuny" TVP

Całą Polskę obiegła wieść o serii zwolnień, którą przeprowadzono w “Pytaniu na Śniadanie”. Program nie jest odosobnionym przypadkiem, ponieważ nowe władze TVP przeprowadzają czystkę wśród dotychczasowych pracowników stacji. Tymczasem w mediach pojawiły się nieoficjalne informacje dotyczące kolejnych zwolnień. Z “Kołem Fortuny” mają pożegnać się Izabella Krzan oraz Norbi! Sytuacja zawodowa muzyka nagle stała się poważna.  

Seria zwolnień w TVP. Kolejny program na celowniku zmian

W ostatnim czasie widzowie TVP są świadkami rewolucji, która ogarnęła stację. Od kiedy zarządzanie Telewizją Publiczną przeszło z rąk PiS-u do rąk opozycji, stacja została rzucona w wir zmian, które nie do końca przypadły do gustu publiczności. 

Serię zwolnień oraz przetasowań kadrowych zapoczątkowało szeroko komentowane odejście Danuty Holeckiej, w ślad za którą kolejni dziennikarze zaczęli opuszczać tonący okręt. Tymczasem popularny program informacyjny “Wiadomości” zmienił nie tylko prowadzących, ale również nazwę. Wiele emocji wywołał również powrót Macieja Orłosia do “Teleexpressu”.

Wkrótce zmiany dotknęły nie tylko serwisy informacyjne, ale również te rozrywkowe. “Pytanie na Śniadanie” oberwało najmocniej, ponieważ ze śniadaniówki zostali zwolnieni wszyscy jej dotychczasowi prowadzący. Teraz zaczęło się mówić o kolejnym show, z którym musieli pożegnać się jego gospodarze. Chodzi o doskonale znany wszystkim Polakom teleturniej “Koło Fortuny”! Poniżej szczegóły.

Anna Popek przekazała druzgocące wieści. To się stało po jej zwolnieniu z „Pytania na śniadanie” "Koło fortuny": Załamany Norbi nie wytrzymał i prawie wyszedł ze studia. Uczestniczka zamarła

Przykre wieści dla fanów "Koła Fortuny". Rewolucja w TVP nie ominęła popularnego teleturnieju

“Koło Fortuny” to jeden z najbardziej lubianych teleturniejów w polskiej telewizji. Choć był emitowany z przerwami, jego powrót na antenę TVP zawsze wiązał się z wielkimi emocjami. I choć jego gospodarze zmienili się jak w kalejdoskopie, widzowie doskonale kojarzą duet, który od 2019 roku zaczęli tworzyć Norbi i Izabella Krzan. Jak donosi “Plotek”, choć odcinki z tą charyzmatyczną parą wciąż ukazują się na szklanych ekranach, wiele wskazuje na to, że podczas nagrywania kolejnego sezonu parę zastąpią nowi prowadzący.

Jak na ten temat wypowiedzieli się sami zainteresowani? Iza Krzan nie udzieliła publicznie komentarza, natomiast Norbi zdaje się konsekwentnie twierdzić, że nie ma pojęcia o żadnym zwolnieniu. Muzyk utrzymuje, że jest twarzą “Koła Fortuny”, a o utracie pracy nikt go nie informował.

Nie mam wiedzy na ten temat, ponieważ w maju tamtego roku skończyliśmy nagrania. A odcinki mamy nagrane aż do kwietnia tego roku – powiedział Norbi w wywiadzie z Plotkiem.

ZOBACZ TEŻ: To już pewne. Wszyscy prowadzący „Pytanie na śniadanie” stracili pracę. Za kim będziecie tęsknić najbardziej?

Co dalej z Izabellą Krzan i Norbim?

Po tym, jak w mediach zaczęła rozprzestrzeniać się wieść o zwolnieniu wszystkich dotychczasowych prowadzących “Pytania na Śniadanie”, na Instagramie Izabelli Krzan pojawił się poruszający post. Gwiazda potwierdziła przykre doniesienia o utracie pracy i podziękowała widzom za 3 wspólnie spędzone lata na łamach śniadaniówki. Na koniec pokusiła się o dodanie tajemniczego stwierdzenia, które dodało jej fanom otuchy w trym trudnym momencie:

Czuje w kościach, ze niebawem spotkamy się TU lub TAM i mam nadzieję, że wyruszycie w tę podróż ze mną! – zdradziła prezenterka.

Zdaje się to potwierdzać informacje “Plotka”, który donosi, że modelka już podpisała umowę z inną stacją. Co w takim razie z Norbim? Nieoficjalnie mówi się o tym, że jego sytuacja zawodowa jest dużo gorsza.

Norbi jest na bruku – informuje źródło Plotka.

Projekt bez nazwy (72).png
 Izabella Krzan i Norbi stracili pracę w „Kole fortuny”. Fot. KAPiF,
Projekt bez nazwy (73).png
 Izabella Krzan i Norbi stracili pracę w „Kole fortuny”. Fot. KAPiF

źródło: plotek.pl

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy