Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Koło fortuny": To będzie następca Norbiego, a za Krzan? To koleżanki!
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 22.02.2024 21:19

"Koło fortuny": To będzie następca Norbiego, a za Krzan? To koleżanki!

"Koło fortuny": To będzie następca Norbiego, a za Krzan?
fot.KAPIF

Jak się okazuje, to jeszcze nie koniec zmian w Telewizji Polskiej. Poprawki mają już niedługo nastąpić w jednym z ulubionych teleturniejów, a mianowicie w “Kole fortuny”. Dotychczas prowadzącymi był Norbert Dudziuk oraz Izabella Krzan. Dziś już wiadomo, że będą musieli się pożegnać z produkcją. Padły nazwiska nowych prezenterów. 

Wielkie zmiany w TVP

Zmiany w Telewizji Polskiej obecne są od grudnia ubiegłego roku i trwają aż do dziś. Spowodowane są nową władzą, która teraz chce tak naprawdę stworzyć TVP na nowo. Dotyczy to nie tylko programów i serialów, ale także niestety prowadzących i prezenterów, którzy zostali pozwalniani, a na ich miejsce przybyli nowi. Wygląda na to, że nie jest to koniec perturbacji, ponieważ już niedługo ulec zmianie ma “Koło fortuny”.

Zauważyć więc można, jak nowi rządzący wpływają na TVP i próbują usunąć wszystko i wszystkich, co kojarzy się z poprzednią władzą. Natomiast wierni fani wcześniejszej Telewizji Polskiej przenoszą się na “Republikę”, która teraz odnotowała wzrost oglądalności.

Nie żyje aktor z "Pana Kleksa"! Miał tylko 53 lata "Już jej niosą suknię z welonem". Hakiel się wygadał! Będzie ślub

Zmiany w "Kole fortuny"

Jak się okazuje, zmiany nastąpią również w “Kole fortuny”  i to już za moment. Izabella Krzan i Norbi pożegnają się z prowadzeniem programu. Co ciekawe, na TVP emitowane są dziś odcinki, które zostały nagrane w ubiegłym roku i będą one puszczane aż do czerwca. 

Na ten temat wypowiedział się dotychczasowy prowadzący, który jak sam wyznał, nie jest zdziwiony takimi planami i  stwierdził, że poradzi sobie z utratą pracy. 

To jest show-biznes. Robię to od 26 lat i jestem przyzwyczajony, że dzisiaj jesteś, a jutro cię nie ma. Ja i tak sobie poradzę, ponieważ żyłem bez telewizji przez wiele lat - przyznał Norbi w rozmowie z “Plejadą”

fot.KAPIF; Norbi żegna się z programem

Kto zastąpi prowadzących "Koła fortuny"?

Wyszło na jaw, że prowadzący będą musieli się pożegnać z programem. Pytanie pozostaje więc jedno, kto zastąpi prezenterów i rozpocznie przygodę z produkcją? Oficjalnie nie ma jeszcze żadnych informacji, natomiast padło kilka nazwisk, które mogą pojawić się w nowej roli. 

Norbiego zastąpić ma Robert El Gendy, który prowadzi teraz “Pytanie na śniadanie”, natomiast na miejsce Izabelli Krzan mają jak na razie kilka pomysłów. Jest to pogodynka Blanka Tichoruk oraz Agnieszka Dziekan. Obie kobiety mają już doświadczenie w telewizji i na pewno poradziłyby sobie z nowym wyzwaniem.

Dochodzą również plotki, że prowadzącą może zostać Milena Sadowska, czyli kolejna Miss Polonia.

fot.KAPIF; Izabella Krzan żegna się z programem