Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Koło fortuny": pytanie o czynność. Jak szybko zgadniesz hasło z tablicy?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 29.07.2023 17:32

"Koło fortuny": pytanie o czynność. Jak szybko zgadniesz hasło z tablicy?

Koło fortuny
Zagadka z "Koła fortuny". Fot. Facebook/Bądźmy Razem. TVP

“Koło fortuny” to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych polskich teleturniejów, który mimo upływu lat wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony widzów. Wraz z rozwojem kanałów na mediach społecznościowych twórcy programu przygotowują dla obserwatorów internetową wersję zagadek z “Koła fortuny”, by ci mogli między emisjami kolejnych odcinków zgadywać kolejne hasła. Najnowsze z nich wzbudziło zainteresowanie całej rzeszy internautów!

"Koło fortuny": Twórcy programu udostępnili nową zagadkę

Jakiś czas temu na Facebooku Telewizji Polskiej pojawił się kadr z programu “Koło fortuny”. Twórcy teleturnieju udostępnili zdjęcie, na którym widoczna jest interaktywna tablica, doskonale znana widzom show. Pozaznaczane zostały na niej poszczególne litery dwóch słów, które razem mają tworzyć “czynność”.

Wybrakowane hasło, które widnieje na fotografii, prezentuje się w następujący sposób:

FR_T_R_W____

P_RK__T_

Czy już wiesz, jak brzmi prawidłowa odpowiedź?

Hanna Lis miała wypadek? Połamane obie ręce, pęknięte żebro a to nie wszystko. "Wybaczcie"

"Koło fortuny": Jak brzmi poprawne hasło?

Uczestnicy biorący udział w programie “Koło fortuny” na żywo nie zawsze potrafią poradzić sobie ze stresem, który wynika z presji czasu oraz z występu przed kamerą, dlatego zdarza się, że w teleturnieju dochodzi do zabawnych wpadek. W domowym zaciszu, bez szalejących emocji, o wiele łatwiej jest odgadnąć prawidłowe hasło. Internauci nie mieli żadnej wątpliwości, jaka czynność ukryła się pod brakującymi kafelkami:

FROTEROWANIE PARKIETU

Pod postem na Facebooku TVP pojawiło się wiele komentarzy, które zawierały poprawną odpowiedź na zadaną zagadkę. Tym razem nie była ona zbyt trudna, dlatego internauci świetnie sobie z nią poradzili.

"Koło fortuny": Widzowie programu uwielbiają internetową wersję gry

Twórcy “Koła fortuny” doskonale zdają sobie sprawę, jak wiele osób podejmuje się ich internetowych wyzwań i próbuje rozwiązać zagadkę z programu. Widzowie show chętnie angażują się w zabawę i licznie podchodzą do udzielania się w sekcji komentarzy. Pod postami na Facebooku Telewizji Polskiej można znaleźć setki wpisów zaangażowanych widzów show.

Niektóre hasła z “Koła fortuny” bywają skomplikowane, ale inne to przysłowiowa bułka z masłem do rozwiązania. Mimo wszystko dzielenie się prawidłową odpowiedzią to nie lada satysfakcja, zwłaszcza, jeśli szybko udało się wpaść na poprawne hasło.

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem