Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Izabella Krzan zniknie z Koła Fortuny" i "PnŚ"?! Wszystko przesądzone, powód wywołuje w niej radość
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 20.09.2023 19:20

Izabella Krzan zniknie z Koła Fortuny" i "PnŚ"?! Wszystko przesądzone, powód wywołuje w niej radość

Izabella Krzan zniknie z „Koła Fortuny” i „PnŚ”?, fot. kadr z programu „Koło fortuny”
Izabella Krzan zniknie z „Koła Fortuny” i „PnŚ”?, fot. kadr z programu „Koło fortuny”

Izabella Krzan jest jedną z prezenterek stacji TVP, która cieszy się wyjątkową popularnością. Miss Polonia, która przywdziała koronę najpiękniejszej Polki w 2016 roku, prowadzi między innymi programy „Pytanie na śniadanie” oraz „Koło fortuny”, ale także liczne wydarzenia plenerowe, jak choćby niektóre z koncertów organizowanych przez Telewizję Polską. Już wkrótce w życiu prezenterki mogą jednak zajść ogromne zmiany. 

Izabella Krzan zniknie z „Koła fortuny”?

Izabella Krzan podjęła decyzję o pożegnaniu się z jednym z hitów stacji TVP. Prowadząca planuje rozstać się bowiem z programem „Koło fortuny”. Jak ujawniła w rozmowie z portalem „Plotek”, nie wiąże swojej przyszłości z pracą w TVP, a jej marzenia chciałaby realizować z dala od Warszawy. Podczas wywiadu szczerze odpowiedziała, że kiedyś na pewno przyjdzie moment, kiedy zdecyduje się na odejście nie tylko z programu „Koło fortuny”, ale w ogóle z show-biznesu. 

Myślę, że przyjdzie taki moment. Kiedyś na pewno przyjdzie.

Izabella Krzan w programie „Koło fortuny”, fot. kadr z programu „Koło fortuny” 3.png
Izabella Krzan w programie „Koło fortuny”, fot. kadr z programu „Koło fortuny”
Izabella Krzan w programie „Koło fortuny”, fot. kadr z programu „Koło fortuny” 2.png
Izabella Krzan w programie „Koło fortuny”, fot. kadr z programu „Koło fortuny”
Dramat na dzisiejszym pogrzebie druhów Karoliny i Łukasza. Policja wydała komunikat

„Koło fortuny” to nie jedyny program z jakim pożegna się Izabella Krzan

Fani Izabelli Krzan na razie nie muszą się jednak martwić, że prowadząca lada dzień zniknie z ich ekranów. jak sama przyznaje, to raczej odległa przyszłość, ale kiedyś w końcu dzień pożegnania z show-biznesem nadejdzie. Prowadząca „Koło fortuny” zwróciła także uwagę na niepewność pracy w telewizji i fakt, że utrzymanie popularności jest niezwykle ciężką pracą. Prezenterka dodała, że ponadto jej ukochany nie odnajduje się w świecie z pierwszych stron gazet.

Trudne, by cały czas przez 20, 30 lat, być cały czas gdzieś pierwszym i w czołówce prowadzących w różnych stacjach. Prędzej czy później przyjdzie taki moment naturalnie, że wyczuję, że to jest ten moment, że czas się ewakuować.

Izabella Krzan w programie „Koło fortuny”, fot. kadr z programu „Koło fortuny” 1.png
Izabella Krzan w programie „Koło fortuny”, fot. kadr z programu „Koło fortuny”
Izabella Krzan w programie „Koło fortuny”, fot. kadr z programu „Koło fortuny”.png
Izabella Krzan w programie „Koło fortuny”, fot. kadr z programu „Koło fortuny”

Dlaczego Izabella Krzan zniknie z „Koła fortuny” i show-biznesu?

Izabella Krzan ujawniła także w rozmowie jaki jest jej plan na przyszłość – niektórzy mogą być zaskoczeni tym, jak daleko jej wyobrażenia znajdują się od świata show-biznesu:

(…) ja gdzieś docelowo chyba marzę, żeby mieć 40-50 lat i swoją agroturystykę. Mnóstwo adoptowanych zwierząt i totalnie przenieść się na wieś. To jest moje marzenie, aby wrócić znowu na Mazury.

Prezenterka do takiej wizji przyszłości stara się przekonać także swojego ukochanego:

Co dwa, trzy tygodnie, co miesiąc zaciągam na te swoje Mazury, po to by go w nich rozkochać. To dobrze rokuje. Z każdym kolejnym wyjazdem on tak siedzi i mówi: „w sumie może mógłbym tak żyć na odległość, pracując zdalnie i po prostu ciesząc się tą przyrodą, która nas otacza”. To takie miejsce, w którym można naprawdę zaznać spokoju i uciec od rzeczywistości.

Źródło: Plotek

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?