Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zawstydzająca wpadka Norbiego w "Kole fortuny". Krzan natychmiast musiała go poprawić. To wiedza z podstawówki!
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.08.2023 21:09

Zawstydzająca wpadka Norbiego w "Kole fortuny". Krzan natychmiast musiała go poprawić. To wiedza z podstawówki!

Izabella Krzan, Norbi, Koło Fortuny
Wpadka Norbiego podczas odcinka "Koła Fortuny" Fot. kadr z "Koła Fortuny"

“Koło fortuny” od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Formuła programu jest na tyle uniwersalna, że przed ekrany przyciąga zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Wielu z nich stara się aktywnie uczestniczyć show i zarazem z uczestnikami starają się odgadnąć kolejne hasła z tablicy. Czasem jednak zdarza się, że stają się świadkami zabawnych wpadek, o które nietrudno, ze względu na to, że program toczy się na żywo.

"Koło fortuny": Podczas uwielbianego teleturnieju doszło do wpadki Norbiego

“Koło fortuny” to teleturniej uwielbiany przez miliony widzów. Polega on na losowaniu kwot podczas kręcenia tytułowym kołem oraz odpowiednim dobieraniu liter, by zgadnąć ukryte hasło. Kategorii jest wiele, więc sukces uczestnika w znacznym stopniu zależy od wiedzy na dany temat oraz spostrzegawczości. Bardzo przydatna w wielu przypadkach okazuje się również odrobina szczęścia.

Wielu widzów “Koła fortuny” przez cały czas trwania programu stara się aktywnie “uczestniczyć” w grze. Wszyscy starają się obstawić właściwe hasło, a gdy uda się je odgadnąć, wzrasta satysfakcja. Za sukces teleturnieju odpowiadają również jego prowadzący, których zadaniem jest utrzymanie uwagi widzów przed telewizorami. Niekiedy zdarza się jednak, że popełniają zabawne wpadki, przy których ciężko jest zachować powagę!

3 aktorki jechały na pogrzeb, zginęły w wypadku. Polskę obiegły tragiczne wieści. Nie żyją Wanda, Janina i Teresa

"Koło fortuny": Komentarz Norbiego zszokował widzów

W najnowszym, 1541 odcinku “Koła fortuny” doszło ostatnio do niespodziewanej sytuacji. W szranki o wygraną w teleturnieju stanęli Dariusz, Marzena oraz Michał. Szybko okazało się, że na prowadzeniu stanął pierwszy z wymienionych powyżej uczestników. Mężczyzna niejednokrotnie popisał się wiedzą oraz błyskotliwością, do tego los wyraźnie mu sprzyjał, ponieważ przy kręceniu tytułowym kołem fortuny udało mu się sięgnąć po wysokie sumy.

Prowadzącymi odcinka byli Izabella Krzan oraz Norbi. Gospodarze byli pod wrażeniem świetnej gry Dariusza. Jednak w pewnym momencie, gdy prowadzący komentował kolejny trafiony strzał mężczyzny, zaliczył zawstydzającą wpadkę. Iza Krzan nie powstrzymała się od natychmiastowego komentarza!

"Koło fortuny": Wstydliwa wpadka Norbiego

Dariusz trafił kolejną literę z hasła wyświetlanego na multimedialnej tablicy. Wówczas Norbi oznajmił z entuzjazmem:

A jak Andrzej… Mamy spółgłoskę “A”!

Prowadzący popełnił tym samym niemałą wpadkę. Izabella Krzan natychmiast poprawiła swojego ekranowego partnera:

Samogłoskę – wtrąciła słusznie.

Norbi natychmiast przeprosił za swoją pomyłkę, po czym gładko przeszedł do podsumowania udanej rundy Dariusza. Widzów przed telewizorami jednak zatkało! Podobne wpadki nie zdarzają się często, więc każda z nich bez wątpienia nadaje teleturniejowi odrobiny ubarwienia.

Projekt bez nazwy - 2023-08-16T210319.591.png
Wpadka Norbiego podczas odcinka "Koła Fortuny" Fot. kadr z "Koła Fortuny"
Projekt bez nazwy - 2023-08-16T210243.260.png
Wpadka Norbiego podczas odcinka "Koła Fortuny" Fot. kadr z "Koła Fortuny"
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania