Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Koło fortuny": pytanie o nietypowy strój, zgadniesz hasło z tablicy?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 14.08.2023 19:57

"Koło fortuny": pytanie o nietypowy strój, zgadniesz hasło z tablicy?

"Koło fortuny"
Zagadka z "Koła fortuny". Fot. Facebook/Bądźmy Razem. TVP

“Koło fortuny” niezmiennie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Wielu z nich zechciało wziąć udział w teleturnieju, ale i osoby, które nie mają odwagi, by wystąpić w telewizji, mogą się sprawdzić w rozwiązywaniu łamigłówek. W mediach społecznościowych formatu właśnie pojawiła się zagadka. Sprawdź, czy uda ci się rozszyfrować ukryte hasło. 

"Koło fortuny" ulubionym formatem widzów

Teleturniej o wymownej nazwie “Koło fortuny” zadebiutował na antenie polskiej stacji już na początku lat 90. Z małymi przerwami emitowany jest po dziś dzień i wciąż cieszy widzów.

Na przestrzeni lat w roli prowadzącego widzieliśmy kilka znanych twarzy. Obecnie format kojarzony jest przede wszystkim z Rafałem Brzozowskim i Norbim, który obecnie spełnia się w roli prowadzącego. 

Widzowie ochoczo śledzą występy kolejnych uczestników, a co więcej, sami mają możliwość sprawdzenia się w łamigłówkach słownych i to bez występowania w telewizji. 

Niepokojące doniesienia o Annie Lewandowskiej. Fani zamarli, gdy weszli na jej profil

Zagadka z "Koła fortuny"

Na oficjalnym profilu stacji TVP regularnie zamieszczane są hasła z nieodkrytymi literami. Podana jest również kategoria, która ma za zadanie pomóc internautom w odgadnięciu hasła. Nie inaczej było w ostatnim czasie, kiedy na Facebooku pojawiła się tablica, dobrze znana widzom programu “Koło fortuny”

Kategorię hasła określono jako “Strój”. Zakryto aż 9 liter, a na ekranie widać następujące słowa:

"Koło fortuny". Internauci szybko rozszyfrowali ukryte hasło

Internauci nie czekali długo z odpowiedziami, a pod opublikowanym postem momentalnie zaroiło się od komentarzy. Blisko 500 osób postanowiło wziąć udział w zabawie i podzieliło się swoimi przemyśleniami. Zdecydowana większość komentujących zgodnie stwierdziła, że rozwiązaniem zagadki “Koła fortuny” jest hasło: 

Skafander płetwonurka.

Wielu widzów postanowiło podzielić się nie tylko rozwiązaniem zagadki, ale i własnymi przemyśleniami na temat formatu. 

  • Skafander płetwonurka. Norbi jest świetny w prowadzeniu tego programu.
  • Za dużo liter podaliście!
  • Gdy jest się w domu wszystko jest łatwe do odgadnięcia. Ja też rozszyfrowałam to hasło. Jednak w studiu jest presja czasu, rywalizacja, stres. Za odwagę podziwiam uczestników - czytamy w komentarzach.
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania