Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Oni zostaną twarzami nowego “Koła Fortuny”! Znacie ją dobrze z “Pytania na śniadanie”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 10.05.2024 22:13

Oni zostaną twarzami nowego “Koła Fortuny”! Znacie ją dobrze z “Pytania na śniadanie”

Izabella Krzan, Norbi
Fot. TRICOLORS/East News, Jakub Kaminski/East News, AKPA

Wszystkie odcinki bieżącej serii teleturnieju “Koło fortuny” zostały wyemitowane. To sprawiło, że ponownie rozbudziła się dyskusja na temat nowych prowadzących. Wszystko wskazuje na to, że Izabella Krzan i Norbi nie pojawią się jesienią na antenie TVP2. Wiemy, kto ma ich zastąpić.

Zakończono emisję teleturnieju "Koło fortuny"

Program jest znany w polskiej telewizji jeszcze z lat 90. Po kilku przerwach pojawił się ponownie na antenie TVP2 w 2017 roku. To wtedy rolę prowadzącego objął Rafał Brzozowski, a hostessą odsłaniającą poszczególne literki została modelka Izabella Krzan. Dwa lata później funkcję prezentera przejął Norbi, a wokalista przejął po nim format “Jaka to melodia?”.

akpa20190814_kolo_mb_8441.jpg
Fot. AKPA

Trzy dni temu wyemitowano ostatni odcinek teleturnieju “Koło fortuny” bieżącej serii. Na stronie facebookowej programu umieszczono stosowne oświadczenie w tej sprawie, które zapowiedziało nowości na zbliżającą się jesień. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnej ramówce również znajdzie się miejsce dla tego formatu.

Drodzy Widzowie
Wczoraj, efektowną wygraną zakończyliśmy emisję cyklu nowych odcinków Koła Fortuny W oczekiwaniu na najnowsze, tradycyjnie będziemy sięgać do naszego archiwum zdjęć i relacji Zostańcie z nami A po wakacjach damy znać, kiedy wracamy z nowościami
Trzymajcie się ciepło!

"Koło fortuny": To będzie następca Norbiego, a za Krzan? To koleżanki! "Koło fortuny": Załamany Norbi nie wytrzymał i prawie wyszedł ze studia. Uczestniczka zamarła

Czy Izabella Krzan i Norbi pożegnają się z pracą?

Od pewnego czasu funkcje prowadzącego i hostessy stoją pod znakiem zapytania. Wszystko związane jest ze zmianą funkcjonowania mediów publicznych, do której doszło w grudniu ubiegłego roku. Na mocy uchwały przegłosowanej przez Sejm w Telewizji Polskiej doszło do szeregu zmian, a wiele osób straciło pracę. Do tego grona należy między innymi Izabella Krzan, która do niedawna była również współprowadzącą program “Pytanie na Śniadanie”.

Jednak odcinki “Koła fortuny” nagrywane są zazwyczaj z dużym wyprzedzeniem i to dlatego wciąż mieliśmy możliwość oglądania modelki na antenie TVP2 w towarzystwie Norbiego. Podobna sytuacja dotyczyła formatu “The Voice Kids”, który prowadzili Tomasz Kammel i Ida Nowakowska, pomimo wcześniejszego zwolnienia z pracy. Nagrania do kolejnego sezonu rozpoczną się za miesiąc i wszystko wskazuje na to, że już wiemy, kto przejmie role Izabelli Krzan i Norbiego.

ZOBACZ TEŻ: "Koło fortuny": Uczestnik WYPALIŁ, prowadzący złapał się za głowę. “Nie daruję tego sobie”

To oni mają zastąpić Izę Krzan i Norbiego

Do informacji na temat nowych osób zatrudnionych przy teleturnieju “Koło fortuny” dotarł “Fakt”. Okazuje się, że już wiadomo, kto przejmie rolę Izabelli Krzan. Ma to być młoda dziennikarka, która w “Pytaniu na Śniadanie” prezentuje prognozę pogody oraz realizuje reportaże. Mowa oczywiście o pochodzącej ze Starachowic Agnieszce Dziekan. Na platformie Spotify można również słuchać jej podcastu “Studnia Bez Dna”.

akpa20170919_kolo_fortuny_dg_1934.jpg
Fot. AKPA

Nieco większym zaskoczeniem jest wybór prowadzącego, który już niedługo ma kręcić tytułowym kołem fortuny. Wynika to z faktu, że nie jest to osoba powszechnie znana w mediach głównego nurtu. Mowa o aktorze Błażeju Stencelu. Tę informację również uzyskali dziennikarze “Faktu” od osoby pracującej dla TVP. Mężczyzna był do tej pory zaangażowany przede wszystkim w epizodyczne role, a swoją karierę rozwija przede wszystkim w teatrze. Swojego następcę skomentował sam Norbi.

Ja zawsze życzę wszystkim powodzenia... Zobaczymy, niech się toczy, niech się wiedzie jak najlepiej. Nie wiem, jak wygląda, nie wiem, co robi - to wszystko wychodzi w praniu (…) Nowym prowadzącym życzę jak najlepiej i co najmniej takiej oglądalności, jak nasza – mówił “Plejadzie”.