Lifestyle.Lelum.pl > Joanna Opozda

Joanna Opozda

Wpis Joanny Opozdy
10.03.2024 08:17 Opozda wyznala smutną prawdę. To działo się, gdy była z Królikowskim?

Związek, a dokładniej rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego było z pewnością jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń w polskim show-biznesie. Teraz utalentowana aktorka podzieliła się z internautami poruszającym wpisem na temat bardzo istotnego problemu społecznego. Fani natychmiast  poruszyli temat jej byłego partnera.

Antoni Królikowski
09.03.2024 13:06 Antek Królikowski zabrał głos ws. relacji z Opozdą. Przykre słowa

Antoni Królikowski jakiś czas temu być często trafiał na nagłówki plotkarskich portali. Wszystko za sprawą jego relacji z Joanną Opozdą, z którą spodziewał się dziecka. Jak wyszło na jaw, aktor porzucił ciężarną żonę niedługo przed rozwiązaniem. Obecnie para jest w trakcie sprawy rozwodowej, ale co jakiś czas w mediach wracają echa ich konfliktu. Tym razem Antoni Królikowski zdecydował się opowiedzieć o kulisach sprawy w szczerym wywiadzie. 

Mama Antka Królikowskiego prosi Asię Opozdę o spotkanie z wnukiem.
22.12.2023 10:43 Mama Antka Królikowskiego prosi Asię Opozdę o spotkanie z wnukiem. Wzruszający apel aktorki

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W tym wyjątkowym okresie każdy chce spędzić jak najwięcej czasu ze swoją najbliższą rodziną. Podobne życzenie ma również Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Okazało się, że mama Antka Królikowskiego od kilku miesięcy walczy o spotkanie ze swoim wnukiem Vincentem.

Joanna Opozda
12.11.2023 12:35 Dramat taty Joanny Opozdy. Zakopał złoto warte milion zł. Pobladł gdy wrócił na działkę

To nie jest najłatwiejszy czas dla ojca Joanny Opozdy. Dariusz Opozda, znany przedsiębiorca z Buska-Zdroju ma nie najlepszy kontakt z rodziną, w dodatku własna córka pozwała go o naruszenie dóbr osobistych. Na domiar złego twierdzi, że został okradziony ze sztabek złota wartych milion złotych. Mężczyzna wymyślił niecodzienną kryjówkę na ich ulokowanie. Czy istnieje szansa, że uda mu się odzyskać utraconą inwestycję?

Joanna Opozda krytykowana przez fanów
21.10.2023 07:14 Na Joannę Opozdę posypały się gromy. Wszystko przez bajkę, którą włączyła półtorarocznemu Vincentowi

Joanna Opozda od jakiegoś czasu chętnie dzieli się swoją codziennością, w której łączy aktywność zawodową z samotnym macierzyństwem. I chociaż aktorka zawsze jest komplementowana za jej siłę i zaradność, tym razem musi mierzyć się z przykrymi komentarzami, które pojawiły się w sieci. Wszystko z powodu bajki, jaką włączyła Vincentowi.

Joanna Opozda wśród aktorek z zarzutami prokuratorskimi, fot. KAPiF
14.10.2023 15:08 Polskie aktorki z zarzutami prokuratorskimi. Skandal, co tam się wyczyniało?! "Przestępczy proceder"

Prokuratura wystosowała akt oskarżenia przeciwko grupie celebrytek i przedstawicieli podmiotów zlecających promocję napojów alkoholowych w mediach społecznościowych. Osoby dołączyły do powiększającej się grupy z podobnymi zarzutami. Grozi im grzywna w wysokości od 10 do 500 tysięcy złotych.

Kłótnia Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego
15.09.2023 21:10 Afera po ostatnim nagraniu Opozdy. Internauci atakują Antoniego Królikowskiego. Głos musiały zabrać... władze teatru

W mediach znów zrobiło się głośno na temat sporu między Joanną Opozdą oraz Antonim Królikowskim. Zdaniem aktorki jej były mąż miał znaleźć niecodzienny sposób na unikanie płacenia alimentów. Teraz głos w sprawie zabrał rzecznik Rady Komorniczej. Czy to możliwe, że można mówić o popełnieniu przestępstwa?

Ralph Kaminski zadziwił wszystkich
12.09.2023 11:32 Gwiazdor od hitu "Pies" ubrał się tak, że Opozda się nie powstrzymała. Ralph Kaminski zadziwił wszystkich

Ralph Kaminski znany jest ze swojej niesamowitej charyzmy i pięknego głosu. Każdy jego fan zdaje sobie również sprawę z tego, że wokalista uwielbia szokować i zaskakiwać swoim wyglądem. Tym razem jednak przeszedł samego siebie. Zareagowała nawet sama Joanna Opozda.

Joanna Opozda
30.08.2023 20:16 Joanna Opozda już nie wyśle synka do żłobka. Zobaczyła, co tam się działo. "Sama wycierałam im noski"

Joanna Opozda podjęła szokującą decyzję. Mimo najszczerszych chęci gwiazda nie puści synka do żłobka. Okazuje się, że ma ku temu powód, o którym opowiedziała fanom za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Mało kto spodziewał się tak wstrząsającej historii.

Joanna Opozda
11.05.2023 12:11 Joanna Opozda pokazuje "majtki", a to jeszcze nie koniec. Osobliwe "podziękowanie", gwiazda straciła cierpliwość

Celebryci muszą mierzyć się z życiem na świeczniku i brakiem prywatności, ponieważ stale śledzą ich paparazzi. Ostatnio sfotografowali Joannę Opozdę, która miała trzykrotnie zmienić stylizację w niewielkim odstępie czasu. Jeden z portali stwierdził, że wyszła na spotkanie pewnego „przystojniaka” w samych majtkach. Aktorka postanowiła nie zostawić zdjęć i towarzyszącego im artykułu w spokoju. Do plotek odniosła się na swoim InstaStories.

Joanna Opozda Vincent
20.04.2023 17:19 Złamał dziecku rękę, by wyłudzić pieniądze. Wstrząśnięta Opozda apeluje do fanów, historia mocno ją dotknęła

Kilka dni temu media obiegła szokująca wiadomość o chłopczyku, który padł ofiarą znęcania ze strony swojej matki i jej partnera. Doszło nawet u niego do złamania nasady kości ramiennej przez ojczyma, który chciał w ten sposób wyłudzić odszkodowanie. Losem chłopca przejęła się kobieta, która widziała wiadomości, w których matka dziecka opisywała przemoc wobec jej dziecka.Chłopiec na szczęście jest już bezpieczny pod opieka ojca. Historia jednak wstrząsnęła wieloma osobami. Wśród nich znalazła się także Joanna Opozda.

Joanna Opozda
31.03.2023 18:12 Nagły apel, Joanna Opozda prosi o pomoc, zwróciła się do wszystkich fanów. "Czasu jest niewiele"

Joanna Opozda postanowiła zaapelować do fanów o pomoc. Aktorka zamieściła wzruszający post na swoim profilu na Instagramie, w których zwróciła się do wszystkich swoich obserwujących. Gwiazda podziękowała wszystkim za wsparcie, jakie otrzymała w ostatnich dniach i jednocześnie zauważyła, że są osoby, które potrzebują go jeszcze bardziej. Na swoim Instagramie zamieściła poruszający wpis. 

Joanna Opozda
31.03.2023 09:06 Joanna Opozda w nocy opublikowała zdjęcie z synem. Widok wywołuje łzy

Joanna Opozda z pewnością przeżywa bardzo trudno czas. Dwa dni temu do sieci wyciekły nagrania, na których widać, w jak złym stanie psychicznym był w trakcie ciąży. Teraz aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie, które pozwala wierzyć, że uda jej się zwalczyć wszystko, co na nią spadło.Podobnego zdania są zresztą internauci, którzy tłumnie komentują jej fotografię. Widać, jak wielkie wsparcie od nich otrzymuje.

Antek Królikowski
30.03.2023 14:19 Antek Królikowski sponiewierany. Przechodzi pojęcie, co właśnie dzieje się na jego profilu

Antek Królikowski w ogniu krytyki internautów. Fani są oburzeni publikacjami z Joanną Opozdą, jakie pojawiły się wczoraj na jego profilu. Wczoraj wieczorem na profilu aktora pojawiło się kilka prywatnych nagrań i zdjęć z udziałem jego byłej partnerki. Zapłakana Joanna Opozda żaliła się tam na trudy swojej ciąży. Mimo tego, że według aktora ktoś włamał się na jego konto i zamieścił te materiały, internauci nie wierzą w jego wersję. Antek Królikowski dostał „po głowie”. 

Joanna Opozda
30.03.2023 07:41 Joanna Opozda wydała oświadczenie. Jej prywatne nagrania i zdjęcia trafiły do sieci, była w dramatycznym stanie

Joanna Opozda natychmiast po zobaczeniu materiałów zamieszczonych przez Antka Królikowskiego na jego profilu na Instagramie, postanowiła odwołać się do całej sytuacji. Aktorka wydała oficjalne oświadczenie.Wczoraj w nocy aktor opublikował na swoim profilu prywatne materiały z udziałem zapłakanej ciężarnej gwiazdy. Na zamieszczonych zdjęciach i nagraniach Joanna Opozda była w trudnym momencie swojego życia. Jak przyznała w oświadczeniu, walczyła z ciężką depresją. Wyznała, jak naprawdę wyglądało jej życie, kiedy pod sercem nosiła Vincenta. 

Joanna Opozda
09.03.2023 18:43 Joanna Opozda pokazała swojego syna. Jak to możliwe? Wygląd buzi malca zapiera dech

Joanna Opozda od ponad roku jest matką. Pomimo tego szczęśliwego czasu, jej życie w tym okresie nie jest najłatwiejsze. Rozstała się z ojcem dziecka - Antonim Królikowskim i on także przeżywa spore kłopoty.Ostatnio głośno było o zatrzymaniu aktora, ponieważ prowadził samochód pod wpływem narkotyków. Dziś okazało się, że w związku z tą sprawą składał wyjaśnienia na policji.

Joanna Opozda syn
23.02.2023 11:22 Joanna Opozda pierwszy raz pokazała twarz syna Królikowskiego. Zaniemówiliśmy, prześliczny chłopiec

Joanna Opozda ma niemałe powody do radości. Aktorka świętuje pierwsze urodziny swojego ukochanego synka Vincenta. Pokazała, jak bawi się z pociechą tego wyjątkowego dnia.Co więcej, gwiazda po raz pierwszy pokazała fanom twarz swojego dziecka. Internauci nie kryją zachwytu i zgodnie stwierdzają, że bardzo przypomina swoją piękną mamę.

Joanna Opozda
18.12.2022 23:32 Niemal rok temu rozstała się z Królikowskim. Joanna Opozda zapozowała z przystojnym mężczyzną u boku

Niedługo minie rok, odkąd Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali. Wiele fanów aktorki jest ciekawych, czy znalazła już nową miłość. Gwiazda zamieściła zdjęcia z przystojnym fotografem. Wiadomo już, co ich łączy. Dokładna data rozstania Asi i Antka nie jest znana, wiadomo jednak, że ich związek rozpadł się jeszcze przed narodzinami ich synka Vincenta, który przyszedł na świat 22 lutego.

Joanna Opozda
11.11.2022 09:22 Serce maluszka umiera. Joanna Opozda poprosiła fanów, aby wsparli zbiórkę na leczenie Stasia

Joanna Opozda zdecydowała się ostatnio na bardzo wzruszający wpis w swoich mediach społecznościowych. Aktorka zaapelowała do fanów i poprosiła ich o pomoc dla małego Stasia. Chłopiec choruje na zespół Downa i wrodzoną wadę serca. Gwiazda dodała post, za pomocą którego usiłowała zachęcić wszystkich swoich obserwatorów do wsparcia i pomocy na rzecz potrzebujących. Chodzi o małego Stasia, który pilnie potrzebuje operacji serca.

Joanna Opozda
09.11.2022 10:54 Joanna Opozda pokazała jak „daje w szyję”. W komiczny sposób odniosła się do słów Kaczyńskiego

Kolejna gwiazda zareagowała na słowa Jarosława Kaczyńskiego. Joanna Opozda w drwiącym wpisie zakpiła z kontrowersyjnej przemowy „Prezesa”. 34-letnia mama pokazała, jak „daje w szyję” u boku kolegi z planu. W mediach pojawia się coraz więcej reakcji na słowa Jarosława Kaczyńskiego, który podczas przemówienia w Ełku odniósł się do niskiej dzietności wśród Polek, wyraźnie wskazując, że winę ponosi nadużywanie alkoholu przez młode kobiety. Do fali drwin i krytyki przyłączyła się także Joanna Opozda.

01.10.2022 00:19 Nagranie z domu Joanny Opozdy. Widać na nim, kto oprócz Vincenta daje jej szczęście

Joanna Opozda podjęła się trudnej roli samotnej matki. Przez to większość czasu spędza teraz ze swoim synem Vincentem. W jej domu jest jednak jeszcze ktoś inny, dzięki komu dni aktorki z pewnością nie raz stały się weselsze. Pokazała go na Instagramie. Opublikowany przez nią materiał spotkał się ze sporym entuzjazmem jej obserwujących. Ci już po kilkudziesięciu minutach od wrzucenia nagrania zapełnili sekcję komentarzy pozytywnym odzewem.

Joanna Opozda
22.08.2022 18:25 Joanna Opozda pokazała, w jakich warunkach mieszka z synkiem. Vincent rośnie jak na drożdżach

Joanna Opozda w mediach społecznościowych z chęcią pokazuje kulisy codziennego życia. Przy okazji zdradza jak mieszka. Wraz z Vincentem stworzyła rodzinny zakątek. Warszawskie mieszkanie gwiazdy sześć miesięcy temu przywitało nowego członka rodziny. Aktorka z małżeństwa z Antkiem Królikowskim urodziła syna, Vincenta. Niedługo po uroczystości duet ogłosił rozstanie, a maluch został z Joanną Opozdą.

Antek Królikowski i Joanna Opozda
07.08.2022 22:15 Tak Joanna Opozda „świętowała” pierwszą rocznicę ślubu z Królikowskim. Pokazała wielki bukiet róż

7 sierpnia 2021 roku Joanna Opozda i Antek Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu, a następnie przyrzekli sobie miłość na dobre i na złe. Czas pokazał, że nie byli sobie pisani, a ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach. Dziś obchodziliby pierwszą rocznicę ślubu. Mimo że Asia i Antek próbowali pobrać się w zamkniętym gronie i ukrywali datę oraz godzinę ceremonii, zdjęcia z ich ślubu wykonane przez reporterów i tak trafiły do sieci. Świeżo upieczone małżeństwo następnie chwaliło się kolejnymi kadrami z zaślubin, by niedługo później ogłosić rozstanie.

Joanna Opozda
26.07.2022 00:18 Joanna Opozda właśnie ogłosiła radosne nowiny. Wyjątkowy Polak zaskoczył ją wielką niespodzianką

Joanna Opozda ma w swoim dorobku występy w wielu serialach oraz filmach, a także spektaklach. Jak się teraz okazuje, dzięki pewnemu, wybitnemu artyście teraz do swojego CV może dopisać również pojawienie się w książce. Jak to możliwe? Aktorka o wszystkim opowiedziała w swoim poście, który opublikowała na Instagramie. Przy okazji zachęciła swoich fanów i potencjalnych czytelników do kupna.

Sylwia Bomba
19.07.2022 19:35 „Muszę, bo się uduszę”. Sylwia Bomba pękła, zwróciła się do Opozdy. Dała jej jedną radę, nie mogła już dłużej milczeć

Gwiazda „Gogglebox” nieoczekiwanie przerwała milczenie, nie mogła przejść obojętnie obok burzy, która rozgorzała w mediach. Sylwia Bomba zwróciła się do Joanny Opozdy, skierowała do niej ważne słowa. Na początku roku w mediach zawrzało, kiedy Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali. Teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły, a do medialnego konfliktu włącza się coraz więcej gwiazd. Nie tylko Małgorzata Ostrowska-Królikowska — głos w sprawie zabrała także Doda. Teraz kolejna osoba ze świata show-biznesu przerwała. Gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, Sylwia Bomba zwróciła się bezpośrednio do Joanny Opozdy. Miała jej do przekazania kilka słów.

17.02.2022 22:45 Antek Królikowski w końcu się doczekał. Życzenia z okazji 33. urodzin spływają z całej Polski

Znany polski aktor, Antek Królikowski, dziś obchodzi swoje 33 urodziny. W mediach społecznościowych podzielił się życzeniami z tej okazji. Antek Królikowski od dziecka aktorstwo miał we krwi. Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego już w wieku czterech lat stanął po raz pierwszy przed kamerą, wcielając się w kilkuletniego Wolfa Hausera w telewizyjnym dramacie 20 lat później. Jako dorosły aktor, Antek Królikowski, brał udział w takich głośnych projektach jak m.in.: Lejdis, Miasto 44, Bodo czy Miłość nad rozlewiskiem. Wyraźne postacie zapewniły młodemu aktorowi rozpoznawalność oraz sympatię wśród widzów. W ostatnich latach artysta często współpracuje z kontrowersyjnym reżyserem Patrykiem Vegą. Antek Królikowski niedługo wcieli się w rolę swojego życia, zostanie ojcem. Wraz z żoną, Joanną Opozdą, spodziewają się pierwszego dziecka. Dziś jednak aktor świętuje swoje urodziny – 17 lutego skończył 33 lata.

02.02.2022 22:29 Joanna Opozda błaga o pomoc. Nie ma czasu do stracenia, trzeba działać natychmiast

Joanna Opozda wystosowała nagły apel do wszystkich internautów. Sprawa jest bardzo pilna. Chodzi o życie wielu niewinnych istnień. Gwiazda błaga o pomoc i wsparcie zbiórki dla zwierząt, którym grozi zamarznięcie. Na Instagramie Joanny Opozdy pojawił się nagły komunikat. Gwiazda gorąco zaapelowała do fanów i wszystkich internautów. Konieczne jest natychmiastowe wsparcie dla zwierząt, o których zapomnieli nie tylko właściciele, ale i cały świat. Nie ma czasu do stracenia. Joanna Opozda udostępniła zbiórkę dla zwierząt, dla których mróz może okazać się zabójczy. Pozostawione same sobie i pozbawione odpowiedniej opieki, mogą nie przetrwać zimy.

Joanna Opozda
17.01.2022 19:30 Ojciec Joanny Opozdy nie chce odpuścić. Opublikował rachunek

Joanna Opozda wciąż zmaga się z rodzinnymi problemami, które od kilku dni nieustannie podsyca jej ojciec. W wyniku niedawnego stresu ciężarna aktorka trafiła do szpitala. Dariusz Opozda zdaje się jednak nie przejmować stanem córki, w najnowszym instagramowym wpisie oskarża bowiem aktorkę o oszustwo.