Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Opozda wyznala smutną prawdę. To działo się, gdy była z Królikowskim?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.03.2024 08:17

Opozda wyznala smutną prawdę. To działo się, gdy była z Królikowskim?

Wpis Joanny Opozdy
fot. KAPIF

Związek, a dokładniej rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego było z pewnością jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń w polskim show-biznesie. Teraz utalentowana aktorka podzieliła się z internautami poruszającym wpisem na temat bardzo istotnego problemu społecznego. Fani natychmiast  poruszyli temat jej byłego partnera.

Głośne rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Związek dwóch gwiazd kina był od początku uznawany za jeden z najpiękniejszych w polskim show-biznesie. Fani mocno trzymali kciuki za tę relację i nie kryli swojego szczęścia, gdy para przekazała radosne wieści o ślubie oraz następującej zaraz po niej ciąży aktorki. Niestety, życie zakochanych szybko przestało przypominać sielankę.

Gdy jeszcze Joanna Opozda oczekiwała na przyjście swojego ukochanego dziecka, w mediach zaroiło się od informacji na temat zdrady jej partnera. Para niemal natychmiast podjęła decyzję o rozwodzie, który był szeroko komentowany w sieci. Niedługo później na jaw wyszło, że Antek Królikowski zdradził swoją ciężarną żonę z mieszkającą nieopodal sąsiadką.

Obecnie byli małżonkowie nie pozostają w dobrych relacjach, a aktorka nieustannie informuje media o tym, że gwiazdor uchyla się od spotkań z synem i płacenia alimentów. Ojciec Vincenta zapewnił jednak, że to aktorka nie chce, aby miał kontakt z dzieckiem. Wyznał również, że zamierza walczyć o to w sądzie.

Nie chcę przytaczać wulgaryzmów, jakimi byłem określany ja, moja rodzina i partnerka w jego obecności. Nawet mediacje zostały zerwane przez groźby, jakie padały w kierunku moich bliskich. Mam wiele dowodów i świadków na to, ale staram się zachować je dla sądu - powiedział Antek Królikowski dla “Super Expressu”.

Antek Królikowski i Joanna Opozda, fot. KAPiF
Głośne rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, fot. KAPIF
Andrzej z Plutycz musiał pomóc ojcu. Poważne zmiany w gospodarstwie Ksiądz potępił Misia z Krupówek

Joanna Opozda zamieściła zaskakujący post w sieci

Joanna Opozda nie pozostała obojętna na słowa byłego męża i wyznała, że jest oburzona wywiadem, którego udzielił. Aktorka zapewniła również, że nie zamierza pozostawić tak tej sprawy, ale chciałaby przenieść ją na drogę sądową.

Ten wywiad jest tak obrzydliwy, że mogłabym tutaj punkt po punkcie odnieść się do wszystkich kwestii, ale myślę, że tu na pewno nie obędzie się bez sprawy, którą muszę już w tym momencie wytoczyć Antkowi o zniesławienie i naruszenie moich dóbr osobistych, bo jest tu tak dużo nieprawdziwych informacji

Teraz aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami pewnym postem, za pomocą którego poruszyła niezwykle istotny problem społeczny, który przez wielu uznawany jest za prawdziwe tabu. Chodzi o przemoc, która dla wielu ludzi stała się czymś całkowicie naturalnym lub wręcz przeciwnie — jest tak wstydliwa, że nikt nie chce o niej głośno rozmawiać.

Na profilu Joanny Opozdy na Instagramie pojawiła się grafika, na której znalazło się kilka słów na temat przemocy i tego, jak dochodzi do tego przykrego zjawiska, które dotyka tak wielu ludzi. Swój wpis opatrzyła jedynie krótkim i dosadnym “dość”.

Przemoc karmi się obojętnością, milczeniem i społecznym przyzwoleniem

Joanna Opozda
Joanna Opozda zamieściła zaskakujący post w sieci, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdor “M jak miłość” zdradza szczegóły relacji szejków z modelami.

Internauci murem za Joanną Opozdą

Dodany przez aktorkę wpis sprawił, że ludzie zaczęli wiązać jej słowa z jej obecną sytuacją i kłótnią, jaka panuje pomiędzy nią, a Antkiem Królikowskim i jego bliskim. W komentarzach niemal natychmiast zaroiło się od słów wsparcia dla gwiazdy. Internauci są przekonani, że to właśnie Joanna Opozda ma rację i udowodni ją w sądzie.

Jesteś silna. Każdy wie, jak jest

Współczuję i życzę dużo siły

On już dawno sięgnął dna razem ze swoją rodziną i kochanką.
Brak słów, olej tego zaburzonego człowieka. Nie zasługuje nawet na chwilę Twojej uwagi.

Głos zabrała nawet Magdalena Stępień, która za pomocą krótkiego wpisu postanowiła dodać siły koleżance z polskiego show-biznesu. Modelka wyznała, że mocno trzyma kciuki za jej sukces.

Całym sercem z Tobą Asiu!