Lifestyle.Lelum.pl > Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda
17.01.2022 19:30 Ojciec Joanny Opozdy nie chce odpuścić. Opublikował rachunek

Joanna Opozda wciąż zmaga się z rodzinnymi problemami, które od kilku dni nieustannie podsyca jej ojciec. W wyniku niedawnego stresu ciężarna aktorka trafiła do szpitala. Dariusz Opozda zdaje się jednak nie przejmować stanem córki, w najnowszym instagramowym wpisie oskarża bowiem aktorkę o oszustwo.

Antek Królikowski
13.01.2022 09:04 Antek Królikowski opublikował zdjęcie z Joanną Opozdą. Pokazał jak bardzo ją kocha

Antek Królikowski i Joanna Opozda przeżywają w ostatnim czasie niezwykle trudne chwile – kolejne rodzinne awantury zmusiły bowiem ciężarną aktorkę do pobytu w szpitalu. W związku z niedawnymi wydarzeniami mąż gwiazdy udostępnił w mediach społecznościowych najnowsze zdjęcie z żoną. Całość zyskała niezwykle wymowny podpis.

matka dariusza opozdy
12.01.2022 17:40 Pilny komunikat ws. matki Dariusza Opozdy. W PiS podjęto decyzję

Kilka dni temu doszło do niezwykle kontrowersyjnej awantury w rodzinie Opozdów. Sprawę relacjonował zarówno Antek Królikowski, jak i jego teść. W zamieszaniu brała także udział matka Dariusza Opozdy. Właśnie poniosła tego konsekwencje. Na jednym z nagrań, które zostały wrzucone do internetu, rzekomo słychać bowiem, co powiedziała Maria Opozda. Po takich słowach trudno byłoby ją pozostawić w szeregach partii politycznej.

12.01.2022 11:10 Barbara Kurdej-Szatan zareagowała na sytuację Opozdy. Opublikowała emocjonalny komentarz

Po ostatnich wydarzeniach, jakie miały miejsce w rodzinie Joanny Opozdy, aktorka postanowiła zabrać głos. Fani i bliscy gwiazdy zareagowali, poruszeni przykrym postem gwiazdy. Wpis skomentowała także Barbara Kurdej-Szatan, wywołując natychmiastową reakcję. Ostatniej soboty doszło do przykrych wydarzeń w rodzinie Joanny Opozdy. W związku z tym aktorka zamieściła w sieci niepokojący wpis, pod którym wypowiedziała się m.in. Barbara Kurdej-Szatan.

Joanna Opozda
11.01.2022 21:19 Co łączy babcię Joanny Opozdy i Jarosława Kaczyńskiego? Właśnie się dowiedzieliśmy

Joanna Opozda z pewnością nie ma teraz łatwego okresu w trakcie swojej ciąży, bo głównym tematem medialnym ostatnich dni jest poważna kłótnia, do której doszło w jej rodzinie. Więcej o całym zajściu informował Antoni Królikowski, jej mąż. Gdy aktor oraz jego teściowa i szwagierka przyjechali po swoje rzeczy do domu Dariusza Opozdy, z którego obydwie miały się wynieść, doszło do awantury zakończonej strzałami. W całym zamieszaniu brała też udział babcia aktorki.

Joanna Opozda
10.01.2022 10:23 Joanna Opozda przerwała milczenie. Rozpaczliwe słowa ciężarnej aktorki

Joanna Opozda zabrała głos w sprawie dramatycznej sytuacji, jaka miała miejsce w sobotę z udziałem jej ojca. W mieszkaniu Dariusza Opozdy w Busku-Zdroju doszło do strzelaniny. Joanna Opozda i jej ojciec nie utrzymują kontaktu już od dawna. W ostatnią sobotę doszło do skandalicznej sytuacji, podczas której Dariusz Opozda miał strzelać.

10.01.2022 09:02 Małgorzata Ostrowska-Królikowska smutno o sytuacji w rodzinie synowej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w przeszłości wielokrotnie wypowiadała się na temat partnerek swojego syna. Co ciekawe, aktorka niezbyt chętnie komentuje związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Co gwiazda uważa na temat trudnej sytuacji z udziałem ojca synowej? Małżeństwo Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy przeżywa obecnie trudny czas. Wszystko to spowodowane jest zachowaniem ojca aktorki i sytuacją, do której doszło w sobotę. Co na ten temat sądzi Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

31.12.2021 19:43 Joanna Opozda zdradziła imię dziecka. Nietypowy wybór

Joanna Opozda już niedługo zostanie mamą. Jej ślub z Antkiem Królikowskim był wielkim wydarzeniem tego roku. Czy narodziny ich syna będą równie głośne? Wiadomo na razie, że imię, które wybrali przyszli rodzice, zadziwiło wszystkich. Asia Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia 2021 roku. Już pod koniec września para ogłosiła, że spodziewają się dziecka. I choć wiele osób wróżyło rychły koniec ich związku, para już przygotowuje się do odpowiedzialnej roli rodziców.

02.12.2021 10:28 Smutna wiadomość z domu Królikowskich. Wiemy, w jakim stanie jest Joanna Opozda

Joanna Opozda oraz Antek Królikowski już niedługo powitają na świecie nowego członka rodziny. Według niedawnych doniesień aktorka źle znosi jednak okres ciąży. Teraz – odpowiadając na pytania internautów – zdecydowała się ujawnić nieco więcej na temat swojego stanu zdrowia.

joanna opozda
30.09.2021 16:19 Joanna Opozda wydała oświadczenie. Aktorka potwierdziła ciążę

Media żyją ostatnimi czasy rodzinnym konfliktem w rodzinie Opozdów. Ojciec aktorki oskarżał ją oraz swoją żonę o brak zainteresowania jego stanem po ciężkim wypadku, któremu uległ na Madagaskarze. W międzyczasie opublikował również screeny wiadomość od zięcia – Antka Królikowskiego, z których jasno wynikało, że Joanna Opozda spodziewa się dziecka. Do rewelacji odniosła się teraz sama zainteresowana.

rozwód
29.09.2021 12:32 Dariusz Opozda wyleciał z Madagaskaru. Ojciec aktorki zacznie leczenie we Francji

Od kilku dni media społecznościowe rozgrzewają kolejne odsłony konfliktu Dariusza Opozdy – ojca Joanny i teścia Antka Królikowskiego – z najbliższą rodziną. Jakiś czas temu mężczyzna uległ na Madagaskarze (gdzie tymczasowo mieszka) poważnemu wypadkowi. Następnie zaś pożalił się w sieci na brak wsparcia żony oraz znanej córki, na co zareagował między innymi jego zięć. Teraz ojciec Asi poinformował o nowych faktach.

Joanna Opozda
28.09.2021 21:07 Przypadkiem poznaliśmy płeć dziecka Opozdy i Królikowskiego

Joanna Opozda i Antek Królikowski z pewnością chcieli przekazać światu, że spodziewają się dziecka, w zupełnie inny sposób. Choć okoliczności nowin są smutne, fani i tak gratulują przyszłym rodzicom. O tym, że Opozda jest w ciąży, świat dowiedział się poprzez kłótnię Antka Królikowskiego z teściem. W rodzinie trwa coraz mocniej zaogniający się konflikt, a ojciec Joanny miał jej grozić i straszyć. Antek Królikowski stanął w obronie żony i przyszłego dziecka, i wysłał ojcu Opozdy wiadomości SMS, prosząc tamtego o opamiętanie. Niestety, ojciec Joanny postanowił wiadomości upublicznić.

joanna opozda
27.09.2021 10:11 Ojciec Joanny Opozdy opublikował wiadomości od Antka Królikowskiego

W rodzinie Joanny Opozdy nastała bardzo napięta sytuacja. Wszystko za sprawą jej ojca, Dariusza, który opublikował na Facebooku prywatne rozmowy z Antkiem Królikowskim. Mężczyzna twierdzi, że małżonka, córka i zięć nie chcą mu pomóc w sytuacji zagrażającej jego życiu. Mama modelki natychmiastowo zareagowała na jego słowa, pisząc oficjalne oświadczenie. Dopiero ucichły echa związane ze ślubem modelki i aktora, jednak cisza w ich sprawie nie trwała długo. Joanna Opozda dotychczas nie odniosła się do sprawy związanej z jej ojcem. Wnioskując po opublikowanych przez Dariusza Opozdę zrzutach prywatnych wiadomości zrobił to Antek Królikowski.

Joanna Opozda Instagram
24.09.2021 22:55 Niepokojący komunikat ojca Joanny Opozdy. „Zero pomocy od żony córek”

Co się dzieje z ojcem Joanny Opozdy? Na facebookowym profilu ojca aktorki pojawiły się niepokojące komentarze wskazujące na problemy zdrowotne mężczyzny. -Zero pomocy od żony córek, nie chcą zapłacić za lot ratujący mi życie!! Moje pieniądze przepuszczają w Spa — miał napisać Dariusz Opozda. Żona Antka Królikowskiego zabrała głos w tej sprawie.

Królikowscy
19.09.2021 00:44 Królikowski wrzucił do sieci zdjęcie żony bez makijażu. Opozda zapowiedziała zemstę

Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub 7 sierpnia, ale media wciąż żyją każdym drobiazgiem związanym z życiem tej popularnej aktorskiej pary. Młodzi małżonkowie już zaczynają sobie niewinnie, żartobliwie dogryzać – ku uciesze internautów. Ślub oraz wesele Opozdy i Królikowskiego zachwycały przepychem. Estetyka glamour dotyczyła najmniejszych dekoracji ślubnych (TUTAJ więcej szczegółów). Sama para nie ma w sobie jednak nic ze sztywności czy tradycjonalizmu. Młodzi brylują w social mediach, często żartując między sobą. Tak było i tym razem.

Antek Królikowski
11.09.2021 20:18 Miesiąc po ślubie Królikowskich do sieci trafiło niepokojące zdjęcie

Rok 2021 stoi w rodzinie Królikowskich pod znakiem ślubów. W najbliższym czasie stan cywilny zmienią Julia oraz Jan – dwójka z piątki dzieci nieżyjącego Pawła Królikowskiego oraz jego żony – Małgorzaty Ostrowskiej. Jeszcze kilka tygodni temu media żyły zaś głośną uroczystością zaślubin Antka Królikowskiego oraz Joanny Opozdy. Teraz na światło dzienne wyszła fotografia aktora, które zainteresowało internautów.

Joanna Opozda
18.08.2021 20:22 Joanna Opozda trafiła do szpitala. Po wyjściu opublikowała poruszający komunikat

Medialna wrzawa po szybkim ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego zaczęła powoli przycichać. Zgodnie z niedawnymi doniesieniami aktorska para miała już wypoczywać na Madagaskarze w ramach miesiąca miodowego. Plany zostały prawdopodobnie pokrzyżowane. Co się stało?

16.08.2021 10:16 Joanna Opozda jest w ciąży? „Gdy Antek się dowiedział, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować”

Jak donosi portal Pudelek, Joanna Opozda prawdopodobnie jest w ciąży. Już od dawna w mediach krążyły plotki, że aktorka być może spodziewać się dziecka, czy to prawda? Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami? Informator portalu Pudelek twierdzi, że aktorka jest w 3. miesiącu ciąży.

znaki zodiaku
14.08.2021 17:26 Królikowski wyznał, dlaczego wziął tak szybko ślub z Opozdą. Wystarczyło jedno zdanie

Szum wokół ślubu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy trwa w najlepsze od blisko tygodnia. Codziennie dowiadujemy się o co raz to nowszych szczegółach uroczystości. Tym razem jednak aktor przyznał, dlaczego w ogóle doszło do ślubu, a także – dlaczego para młoda wybrała właśnie ten termin.

10.08.2021 00:28 Opozda pokazała zdjęcie z mamą. Internauci nie mogą oderwać wzroku: „Jak starsza siostra”

Joanna Opozda ma za sobą jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. W sobotę, 7 sierpnia stanęła na ślubnym kobiercu, gdzie wraz z ukochanym, Antkiem Królikowskim powiedzieli sobie sakramentalne tak. Zaraz po uroczystościach modelka pokazała zdjęcie ze swoją mamą. Internauci jednogłośnie stwierdzili — Jak starsza siostra — czytamy. O ślubie Opozdy i Królikowskiego rozpisywały się media w całej Polsce. Na uroczystości weselnej niczego nie brakowało. Dla zakochanych to była naprawdę cudowna chwila.

wesele
08.08.2021 12:52 Do sieci trafiło nagranie z wesela Królikowskiego. Sceny jak z filmu

Wczoraj odbył się ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Na uroczystości zjawili się nie tylko bliscy i rodzina, ale również wiele gwiazd ze świata show-biznesu. Impreza była przednia, co można zobaczyć na nagraniach udostępnionych przez Asię, gwiazda pokazała fragmenty weselnej zabawy. Joanna Opozda za pośrednictwem swojego InstaStories podzieliła się nagraniami, które zrobiono podczas wczorajszej imprezy weselnej. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

siostra joanny opozdy
25.06.2021 23:35 Wyciekły zeznania Joanny Opozdy, policyjny protokół poraża. ,,Puściły mi nerwy i się popłakałam”

Joanna Opozda przed laty wpadła w ręce sutenerów. Niewiele brakowało, a stałaby się ich ofiarą. Dzisiaj jest gotowa na opowiedzenie swojej historii i chce, by była przestrogą dla młodych dziewczyn. Joanna Opozda, zanim skończyła szkołę teatralną i została aktorką, pracowała jako modelka. Miała zaledwie 20 lat, ale już podróżowała po świecie w pogoni za kolejnymi zleceniami. Trudniła się głównie sesjami reklamowymi. Ambitna dziewczyna była jednak zbyt łatwowierna. Nie spodziewała się, że ktoś może chcieć ją wykorzystać.

Antek Królikowski
11.02.2021 20:06 Antek Królikowski chce wrócić do Joanny Opozdy? Sąsiedzi widują go pod blokiem aktorki

Pudelek podał bardzo zaskakującą wiadomość. Sąsiedzi Joanny Opozdy informują, że Antek Królikowski coraz częściej widywany jest pod jej blokiem. Raz widziano go nawet z bukietem kwiatów. Czyżby popularny aktor ponownie walczył o względy swojej byłej ukochanej? Kiedy dwa dni przed wigilią Antek Królikowski i Joanna Opozda poinformowali, że się rozstają, aktor ograniczył dodawanie w mediach społecznościowych oraz nie był widywany w towarzystwie. Czyżby teraz powód tej absencji był znany?

Antek Królikowski
30.12.2020 19:29 Antek Królikowski napisał w sieci komentarz, który natychmiast usunął. Na jaw wyszedł prawdziwy powód rozstania, była dziewczyna namieszała

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, że Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali. W celu potwierdzenia tych spekulacji aktorka zamieściła w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie. W pewnym momencie pojawił się tajemniczy komentarz, którego autorem był jej były partner. Co ciekawe, po chwili został on skasowany. Powód rozstania pary aktorów jest zadziwiający. Nie milkną echa spekulacji o rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Chociaż jeszcze na początku listopada spekulowano, że aktor zamierza oświadczyć się swojej wybrance, to sprawy obrały całkowicie inny kurs i ostatecznie postanowili się rozstać. W sieci pojawiły się także szokujące doniesienia, w których świetle Antek Królikowski miałby dalej darzyć uczuciem swoją dawną partnerkę.

365 dni
29.12.2020 17:15 Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Wymowne słowa aktorki obiegły sieć, rozstanie musiało być burzliwe

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Jeszcze niedawno wydawało się, że aktor w końcu się ustatkował u boku pięknej koleżanki po fachu. Niestety, była ukochana poinformowała właśnie, że związek ten przeszedł do historii. Media obiegło wymowne oświadczenie. Antek Królikowski i Joanna Opozda zaczęli spotykać się latem. Nie mieli problemu z tym, aby publikować wspólne zdjęcia i otwarcie mówić o uczuciu. Jak się okazuje, nie była to najlepsza metoda, choć jeszcze niedawno plotkowano o zaręczynach.

Antek Królikowski
23.08.2020 11:34 Antek Królikowski oświadczył się Joannie Opoździe? Na jej palcu pojawił się spektakularny pierścionek

Antek Królikowski słynie z głośnych, medialnych związków. Ostatnio wiele mówi się o jego potencjalnych zaręczynach z Joanną Opozdą. Aktorka pojawiła się z nowym pierścionkiem na palcu podczas jednego z niedawnych eventów. Czy szczęśliwa para zawrze związek małżeński?Antek Królikowski w ostatnim czasie przeżywa zawodowe odrodzenie. Mogliśmy podziwiać go na ekranach seriali 39 i pół, Przyjaciółki czy Bodo. Wiele korzyści przyniosła mu także współpraca z Patrykiem Vegą. Podobnie aktywny jest w życiu prywatnym. Jego partnerka Joanna Opozda pokazała się z tajemniczym pierścionkiem na palcu.

Joanna Opozda
22.08.2020 12:47 Ogromna afera wśród gwiazd. Wieniawa publicznie wbiła szpilę Opoździe, musiała się bronić. Interweniował Antek

Joanna Opozda została publicznie zaczepioną przez Julię Wieniawę. Młodsza koleżanka po fachu nie mogła stracić okazji, by wbić szpileczkę w obecną dziewczynę Antka Królikowskiego. 31-latka postanowiła odpowiedzieć, o co poszło? Fani na bieżąco obserwują i komentują cały konflikt obu pań.Joanna Opozda to aktorka znana głównie z Pierwszej miłości. Internauci poznali ją lepiej po tym, jak związała się z Antkiem Królikowskim, byłym chłopakiem Julii Wieniawy. Obie kobiety nie kryją tego, że pałają do siebie niezbyt dużą sympatią.

joanna opozda
16.07.2020 18:27 Joanna Opozda zrobiła awanturę w restauracji? „Wpadła w furię”, kelnerka miała uciec z płaczem

Joanna Opozda rzekomo spotyka się ostatnio ze świeżo upieczonym singlem – Antkiem Królikowskim. Jak donosi pudelek.pl, właśnie z nim aktorka wybrała się na kolację. Ta jednak nie należała do udanych.Joanna Opozda ostatnio coraz częściej staje się bohaterką artykułów w mediach, a to za sprawą plotek o jej romansie z Antkiem Królikowskim. Według doniesień portalu Pudelek.pl tym razem aktorka podczas wspólnej kolacji wpadła w prawdziwą furię. Sytuacja miała miejsce w restauracji. To właśnie tam gwiazda podobni zrobiła awanturę, przez którą speszona kelnerka uciekła z płaczem.