Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na Joannę Opozdę posypały się gromy. Wszystko przez bajkę, którą włączyła półtorarocznemu Vincentowi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.10.2023 07:14

Na Joannę Opozdę posypały się gromy. Wszystko przez bajkę, którą włączyła półtorarocznemu Vincentowi

Joanna Opozda krytykowana przez fanów
Joanna Opozda krytykowana przez fanów, fot. KAPIF; Instagram/@asiaopozda

Joanna Opozda od jakiegoś czasu chętnie dzieli się swoją codziennością, w której łączy aktywność zawodową z samotnym macierzyństwem. I chociaż aktorka zawsze jest komplementowana za jej siłę i zaradność, tym razem musi mierzyć się z przykrymi komentarzami, które pojawiły się w sieci. Wszystko z powodu bajki, jaką włączyła Vincentowi.

Joanna Opozda świetnie radzi sobie jako samotna matka

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że aktorka może stanowić inspirację dla wielu kobiet, które znajdują się w podobnej do niej sytuacji życiowej. Joanna Opozda od czasu rozstania z Antonim Królikowskim świetnie radzi sobie z łączeniem prężnie rozwijającej się kariery zawodowej z samotnym wychowywaniem ukochanego synka Vincenta.

Gwiazda chętnie opowiada o swoim życiu w social mediach, gdzie pokazuje, jak spędza czas z dzieckiem i w jaki sposób uczy go nowych rzeczy. I choć zazwyczaj młoda mama jest chwalona za jej samodzielność, tym razem została zaatakowana przez część internautów. Zaskakujące jest to, co wywołało takie reakcje!

Nagły apel, Joanna Opozda prosi o pomoc, zwróciła się do wszystkich fanów. "Czasu jest niewiele"

Joanna Opozda pokazała, jak spędza czas ze swoim synkiem

Powodem oburzenia niektórych internautów było nagranie, które niedawno pojawiło się na profilu aktorki na Instagramie. Widzimy na nim, jak Joanna Opozda wspólnie ze swoim ukochanym synkiem zdecydowała się na oglądanie kultowej bajki - “Toma i Jerry'ego”. Co więcej, młoda mama postawiła na nietypowe rozwiązanie.

Gwiazda nie tylko oglądała kreskówkę z Vincentem, ale też dołożyła do tego odrobinę kreatywności. W pewnym momencie postanowiła pokazać synkowi, czym jest magia i za pomocą swojej dłoni przesuwała znajdujące się na ekranie przedmioty, których używali bohaterowie bajki.

I chociaż większość fanów była zachwyconych zachowaniem mamy, niektórym bardzo nie spodobało się to, jaką kreskówkę wybrała Joanna Opozda dla swojego dziecka.

Joanna Opozda zaatakowana w sieci z powodu synka

Niektórym internautom nie spodobało się to, jaką bajkę gwiazda włączyła swojemu półtorarocznemu dziecku. Komentarze fanów mogą szokować, zwłaszcza że Joanna Opozda postawiła na doskonale wszystkim znaną kreskówkę, na której wychowało się wiele pokoleń.

Internauci stwierdzili jednak, że taka animacja nie jest odpowiednia dla chłopca w wieku Vincenta i w komentarzach mocno skrytykowali młodą mamę za taki, a nie inny wybór.

Ta bajka nie jest odpowiednia dla tak małego chłopca, po co Pani mu to puszcza? Jest mnóstwo ciekawszych bajeczek

Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?