Lifestyle.Lelum.pl > Joanna Opozda

Joanna Opozda

antek królikowski
02.07.2020 18:46 Antek Królikowski spotyka się z gwiazdą ”Pierwszej miłości”? ”Szedł z nią za rękę”

Antek Królikowski spotykał się już z kilkoma polskimi pięknościami. W ostatnim czasie media obiegła informacja o jego rozstaniu z Kasią Dąbrowską. Z najnowszych donosów wynika, że aktor ma już nową ukochaną i jest nią gwiazda Pierwszej Miłości. Antek Królikowski kolejny raz zmienił dziewczynę. Czy tajemnicza Kasia już mu się znudziła, a może to ona podjęła decyzję o rozstaniu? Ciężko stwierdzić. Gwiazdor najprawdopodobniej znowu jest zakochany.

Joanna Opozda Instagram
02.01.2019 15:07 Joanna Opozda: Instagram gwiazdy jest cudowny

Joanna Opozda: Instagram gwiazdy jest kopalnią cudownych, a przy okazji niezwykle seksownych fotografii. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i wie jak zadbać o fanów. Pozostaje z nimi w regularnym, bliskim kontakcie, przez co mogą być na bieżąco z jej życiem. Joanna Opozda to 30-letnia gwiazda, której kariera dopiero nabiera rozpędu. Szerokiej publiczności dała się poznać jako aktorka serialu „Pierwsza Miłość” na antenie telewizji Polsat, w którym odgrywała rolę Jowity. Gwiazda od razu przykuła uwagę widzów swoją nietuzinkową urodą oraz zaczepnym charakterem.

29.12.2018 18:10 Joanna Opozda: Wiek gwiazdy jest wręcz nierealny

Joanna Opozda: wiek gwiazdy spowodował, że fani wpadli w prawdziwe osłupienie. Aktorka jest jedną z najpiękniejszych celebrytek w polskim show biznesie. Przeglądając jej zdjęcia i oglądając ją na ekranie trudno uwierzyć w to ile tak naprawdę ma lat. Joanna Opozda pokazała się szerszej publiczności występując w serialu Pierwsza Miłość na antenie telewizji Polsat. Jej niebanalna uroda niemalże od razu zgromadziła jej rzesze fanów, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych takich jak Snapchat czy Instagram.

27.08.2018 13:35 „Pierwsza miłość”. Gwiazda serialu zaręczyła się na luksusowych wakacjach! Po kilku miesiącach znajomości

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”50″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] Pierwsza miłość to serial, który wypromował wiele aktorek. Jedną z nich jest piękna blondynka, która właśnie zaręczyła się z bardzo bogatym partnerem. O kim mowa? O Joannie Opoździe (30l.), która znana jest każdemu, kto oglądał serial. Piękna blondynka pląsała także na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Jej instagram śledzi 217 tys. osób.