Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak Joanna Opozda ubrała się na komunię. Podzieliła internautów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.05.2024 08:23

Tak Joanna Opozda ubrała się na komunię. Podzieliła internautów

Joanna Opozda
fot. KAPIF

Joanna Opozda podzieliła internautów najnowszym postem, który pojawił się na jej profilu na Instagramie. Aktorka w minioną niedzielę udała się na komunię swojej chrześnicy. Uwagę wszystkich przykuła niecodzienna sukienką, którą miała na sobie tego wyjątkowego dnia.

Joanna Opozda na komunii chrześnicy

Maj to miesiąc, w którym wielu z nas świętuje Pierwszą Komunię Świętą najmłodszych członków naszej rodziny. Jest to idealna okazja, aby nie tylko celebrować ten wyjątkowy dzień, ale też spędzić czas z bliskimi. Wiele gwiazd w ostatnim czasie chwaliło się komunijnymi zdjęciami z rodziną lub przyjaciółmi. Teraz do ich grona dołączyła Joanna Opozda.

Aktorka w minioną niedzielę udała się do rodzinnego Busku-Zdroju, gdzie odbywała się komunia jej ukochanej chrześnicy. Gwiazda nie szczędziła pięknych zdjęć z tej magicznej uroczystości. Internauci niemal natychmiast zwrócili uwagę na sukienkę, którą tego dnia założyła młoda mama. Stylizacja nie przeszła bez echa.

Joanna Opozda na Otwarciu Wystawy Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024, fot. KAPiF
Joanna Opozda na komunii chrześnicy, fot. KAPIF
Joanna Opozda
Joanna Opozda na komunii chrześnicy, fot. KAPIF
Zwycięzca "Mam Talent" wygrał 300 tysięcy. Ma plan, co z nimi zrobić. "Dla mamy" "To nie Mam Talent, tylko się pomaga". Ostre komentarze po przegranej Drogosa

Joanna Opozda zaskoczyła swoją stylizacją na komunii

Na Instagramie aktorki pojawiła się fotografia, na której mamy szansę zobaczyć, w jaki sposób celebruje ona Pierwszą Komunię Świętą swojej chrześnicy i jak prezentowała się tego wyjątkowego dnia. Okazało się, że Joanna Opozda postawiła na bardzo krótką i dopasowaną sukienkę w kolorze intensywnej pomarańczy.

Kreacja sięgała do połowy uda i zakończona była sporą falbaną. Górę zdobiły natomiast cienkie ramiączka, które idealnie eksponowały ramiona i dekolt gwiazdy. Całość została zestawiona z bardzo wysokimi obcasami. Pomimo faktu, że aktorka prezentowała się niesamowicie pięknie, niektórzy uważają, że nie jest odpowiedni wybór na taką uroczystość.

ZOBACZ TEŻ: Wieniawa zaczęła krzyczeć za kulisami "Mam Talent". Wszystko poszło w TV.

Fani podzieleni. Wszystko przez stylizację Joanny Opozdy

Komunijna kreacja aktorki wywołała szereg kontrowersji w sieci. Podczas gdy jedni są zachwyceni jej wyborem i nie potrafią przestać zachwalać go w komentarzach na Instagramie, inni uważają, że sukienka zbyt wiele odsłania i dlatego też nie jest odpowiednia na Pierwszą Komunię Świętą.

Nie da się ukryć, że piękna (dop. red. sukienka), no ale jednak na imprezę, dyskotekę.

Więcej taktu i klasy.

Jak chce, niech gołym (dop. red. ciałem) świeci. Według mnie trzeba stosować się do zasad, norm, etyki. No ale jak kto uważa.

Całe szczęście Joanna Opozda może liczyć na wsparcie wiernych fanów, którzy nie ukrywają, że sukienka bardzo im się podoba i zasypali gwiazdę licznymi komplementami.

Niestosowne to kogoś krytykować. Piękna matka chrzestna i piękna chrześniaczka

Pani Asiu, jest Pani piękna; Cudna jest. Już dawno nie widziałam sukienki z takimi falbanami, czy jak to nazwać.

Joanna Opozda insta.jpg
Fani podzieleni. Wszystko przez stylizację Joanny Opozdy, fot. Instagram/@asiaopozda