Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Antek Królikowski sponiewierany. Przechodzi pojęcie, co właśnie dzieje się na jego profilu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.03.2023 14:19

Antek Królikowski sponiewierany. Przechodzi pojęcie, co właśnie dzieje się na jego profilu

Antek Królikowski
fot. KAPIF

Antek Królikowski w ogniu krytyki internautów. Fani są oburzeni publikacjami z Joanną Opozdą, jakie pojawiły się wczoraj na jego profilu. 

Wczoraj wieczorem na profilu aktora pojawiło się kilka prywatnych nagrań i zdjęć z udziałem jego byłej partnerki. Zapłakana Joanna Opozda żaliła się tam na trudy swojej ciąży. Mimo tego, że według aktora ktoś włamał się na jego konto i zamieścił te materiały, internauci nie wierzą w jego wersję. Antek Królikowski dostał „po głowie”. 

Antek Królikowski opublikował prywatne nagrania Joanny Opozdy?

Wczoraj wieczorem na profilu aktora pojawiło się kilka niespodziewanych nagrań z prywatnego archiwum. Na udostępnionych filmach i zdjęciach widać było ciężarną Joannę Opozdę, która nagrywała coś w rodzaju pamiętnika dla swojego nienarodzonego synka.

Aktorka jest tam cała zapłakana i żali się Vincentowi na trudy swojej ciąży i kłamstwa męża. W podpisach materiałów zasugerowano, jak naprawdę miał wyglądać związek z Joanną Opozdą.

Kilkanaście minut później wszystkie treści zniknęły jednak z sieci, a Antek Królikowski oznajmił, że ktoś włamał się na jego konto i bez jego wiedzy opublikował prywatne nagrania. Co więcej, twierdził, że nigdy ich wcześniej nie widział. 

Wdowa po Emilianie Kamińskim w czułych objęciach na premierze spektaklu. Tak teraz wygląda Justyna Sieńczyłło

Antek Królikowski w ogniu krytyki internautów

Wygląda jednak na to, że nikt nie uwierzył w tłumaczenia aktora, a znaczna większość internautów stanęła po stronie jego byłej partnerki. Teraz na profilu Antka Królikowskiego na Instagramie można znaleźć pełno komentarzy fanów, którzy są zawiedzeni jego postawą i dosadnie krytykują jego postępowanie.

-Te filmy nie pokazują „chorej psychicznie” kobiety tylko wykończoną psychicznie kobietę. Współczuję Pani Asi. Jak można nie wspierać swojej kobiety, tym bardziej kobiety w ciąży? A przy okazji znaleźć sobie kochankę w windzie. Dno dna.

-Czas przejść do refleksji nad swoim postępowaniem i konsekwencjami, jakie mogą wyniknąć z Twojego działania. Zamiast publikować takie materiały, ciesz się, że Joanna przetrwała to wszystko… Nie mogę pojąć jak Twoja obecna partnerka, może się zgadzać na to wszystko. Na niszczenie matki swojego dziecka, która je samodzielnie wychowuje. Wstyd.

-Będąc w związku z kobietą w ciąży, w windzie nie poznaje się nikogo

-To co, udostępniłeś na story, jest obrzydliwe! Aska jest matką Twojego syna i powinieneś ją szanować. W dodatku wcale jej się nie dziwię, że miała załamania, powinieneś przy niej być w tej ciąży, a nie jeździć po świecie. MASAKRA - czytamy komentarze fanów na Instagramie aktora.

Antek Królikowski pochwalił się zdjeciem z nową partnerką

Co więcej, prywatne nagrania i zdjęcia Joanny Opozdy to nie wszystko, co wczoraj pojawiło się na profilu aktora na Instagramie. Antek pochwalił się fotografią ze swoją nową ukochaną o imieniu Izabela. Para pozuje razem w windzie, a podpis może wskazywać, że to właśnie tam miało miejsce ich pierwsze spotkanie.

-Niektórych przyjaciół poznaje się w biedzie, a niektórych w windzie - napisal Antek Królikowski pod zdjęciem.

Zobacz post:

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik