Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazdor od hitu "Pies" ubrał się tak, że Opozda się nie powstrzymała. Ralph Kaminski zadziwił wszystkich
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.09.2023 11:32

Gwiazdor od hitu "Pies" ubrał się tak, że Opozda się nie powstrzymała. Ralph Kaminski zadziwił wszystkich

Ralph Kaminski zadziwił wszystkich
Ralph Kaminski zadziwił wszystkich, fot. KAPIF

Ralph Kaminski znany jest ze swojej niesamowitej charyzmy i pięknego głosu. Każdy jego fan zdaje sobie również sprawę z tego, że wokalista uwielbia szokować i zaskakiwać swoim wyglądem. Tym razem jednak przeszedł samego siebie. Zareagowała nawet sama Joanna Opozda.

Ralph Kaminski uwielbia zaskakiwać niecodziennymi kreacjami

Wokalista bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Ralph Kaminski od dłuższego czasu zaskakuje nas nie tylko swoim urzekającym głosem i porywającymi do tańca utworami, ale również niecodziennymi stylizacjami.

Twórca “Balu u Rafała” nie boi się eksperymentować i dlatego też jego fani mieli okazję oglądać go w wielu zaskakujących kreacjach. Tą, która najbardziej zszokowała internautów była bez wątpienia biała suknia ślubna, w której muzyk pojawił się na rozdaniu nagród Fryderyków 2023.

Nie jest to jednak jedyna kreacja gwiazdora, która na długo utkwiła w pamięci internautów. Teraz Ralph Kaminski zaskoczył nas kolejnym niecodziennym ubiorem, w jakim zaprezentował się na Instagramie.

Ralph Kaminski.jpg
Ralph Kaminski uwielbia zaskakiwać swoich fanów, fot. KAPIF
Wszyscy myśleli, że wychodzi na prostą. Dramatyczna wieść o Krzysztofie Igorze Krawczyku

Ralph Kaminski w ogóle nie przypomina dawnego siebie!

Muzyk znany jest nie tylko z zaskakujących kreacji, ale też odważnych postów, jakie pojawiają się w jego social mediach. Ralph Kaminski jest niesamowicie zżyty ze swoimi fanami i w związku z tym bardzo często zamieszcza w sieci zdjęcia ze swojego życia prywatnego, w tym takie z bliskimi lub te sprzed kilkunastu lat.

Jakiś czas temu piosenkarz pochwalił się wspólną fotografią ze znajomymi, na której widzimy, jak imprezował, gdy skończył dwadzieścia lat. Innym razem mieliśmy okazję zobaczyć, jak mały Rafał wyglądał, gdy przyjmował Pierwszą Komunię Świętą. Teraz ponownie otrzymaliśmy dawkę zdjęć sprzed lat.

Na najnowszej fotografii wokalista pozuje w jaskrawym wełnianym swetrze i bujnej fryzurze z grzywką przykrywającą pół jego twarzy. Uwagę fanów zwrócił również trądzik, jaki zdobił wtedy twarz gwiazdora.

Joanna Opozda nie wytrzymała na widok zdjęcia Ralpha Kaminskiego

Fani natychmiast rzucili się do komentowania najnowszego postu artysty. Większość z nich zauważyła, jak wielką metamorfozę w ciągu tych kilkunastu lat przeszedł autor hitu “Pies”. Inni wyznali, że mimo upływu lat Ralph Kaminski zawsze prezentował się oszałamiająco.

Wśród komentarzy można zobaczyć również ten, należący do znanej aktorki - Joanny Opozdy. Najwidoczniej gwieździe bardzo spodobało się to, jak odważnie Ralph Kaminski pokazał swoje zdjęcie z czasów liceum i postanowiła wyrazić swoją sympatię za pomocą emotki z serduszkami. Wokalista nie pozostał na to obojętny i szybko odpowiedział koleżance równie uroczym wpisem.

Asia Opozda komentuje wpis Ralpha Kaminskiego.jpg
Joanna Opozda komentuje zdjęcie Ralpha Kaminskiego, fot. Instagram/@ralphkaminski

 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik