Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Antka Królikowskiego prosi Asię Opozdę o spotkanie z wnukiem. Wzruszający apel aktorki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.12.2023 10:43

Mama Antka Królikowskiego prosi Asię Opozdę o spotkanie z wnukiem. Wzruszający apel aktorki

Mama Antka Królikowskiego prosi Asię Opozdę o spotkanie z wnukiem.
Mama Antka Królikowskiego prosi Asię Opozdę o spotkanie z wnukiem, fot. KAPIF

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W tym wyjątkowym okresie każdy chce spędzić jak najwięcej czasu ze swoją najbliższą rodziną. Podobne życzenie ma również Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Okazało się, że mama Antka Królikowskiego od kilku miesięcy walczy o spotkanie ze swoim wnukiem Vincentem.

Mama Antka Królikowskiego marzy o rodzinnych świętach

Boże Narodzenie to szczególny czas, kiedy każdy z nas ma okazję spotkać się z najbliższymi i spędzić te wyjątkowe dni w otoczeniu ukochanej rodziny. Podobny plan ma oczywiście Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która od zawsze podkreślała, jak wielką wartość ma dla niej rodzina.

Aktorka doczekała się gromadki dzieci oraz trójki ukochanych wnuków, które są prawdziwym oczkiem w jej głowie. Nic więc dziwnego, że gwiazda marzy o tym, aby świąteczny czas spędzić właśnie w towarzystwie swoich bliskich. Niestety, wszystko wskazuje na to, że realizacja jej marzenia nie jest najłatwiejszym zadaniem, a to wszystko z powodu napiętych relacji pomiędzy Antkiem Królikowskim oraz mamą jego syna Joanną Opozdą.

Partnerka Antka Królikowskiego nie wytrzymała. Ujawniła, co naprawdę się wydarzyło Antek Królikowski sponiewierany. Przechodzi pojęcie, co właśnie dzieje się na jego profilu

Mama Antka Królikowskiego od kilku miesięcy nie widziała się z wnukiem

Małżeństwo Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy było jednym z najgłośniejszych i najkrótszych w polskim show-biznesie. Niedługo po hucznym weselu, na którym nie zabrakło kolegów i koleżanek ze świata mediów, na jaw wyszła przykra prawda na temat aktora. Okazało się, że w czasie, gdy jego żona oczekiwała na przyjście ich pociechy, gwiazdor postanowił spędzać czas z inną kobietą.

Aktualnie byli zakochani są po rozwodzie, a Joanna Opozda samotnie wychowuje swojego ukochanego synka Vincenta, który jest całym jej światem. Natomiast ojciec chłopca niedawno pochwalił się swoją nową ukochaną, a z relacji mediów wynika, że nie spędza on z synkiem zbyt wiele wolnego czasu. Teraz jednak w sprawę postanowiła zaangażować się jego mama, która szalenie marzy o spotkaniu z wnuczkiem.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Ostrowska-Królikowska mocno skrytykowana przez fanów. Za co tak bardzo atakują aktorkę?

Mama Antka Królikowskiego walczy o spotkanie z wnukiem

Jak poinformował niedawno “Super Express” Małgorzata Ostrowska-Królikowska od kilku miesięcy regularnie zabiega o kontakt z Joanną Opozdą i jej synem Vincentem. Teraz mama Antka Królikowskiego zapragnęła zobaczyć się ze swoim ukochanym wnukiem. Z relacji dziennika wynika nawet, że przygotowała dla niego bożonarodzeniowy prezent. 

Co więcej, jak możemy przeczytać na łamach magazynu, aktorka nieustannie próbuje skontaktować się z byłą żoną Antka Królikowskiego, jednak Joanna Opozda nie reaguje na żadne z jej próśb. Gwiazda wierzy, że tym razem magia świąt zadziała na jej korzyść i pomoże jej w końcu spełnić swoje marzenie o spotkaniu z chłopcem.

Źródło: se.pl