Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Opozda w nocy opublikowała zdjęcie z synem. Widok wywołuje łzy
Michał Fitz
Michał Fitz 31.03.2023 09:06

Joanna Opozda w nocy opublikowała zdjęcie z synem. Widok wywołuje łzy

Joanna Opozda
fot. KAPiF

Joanna Opozda z pewnością przeżywa bardzo trudno czas. Dwa dni temu do sieci wyciekły nagrania, na których widać, w jak złym stanie psychicznym był w trakcie ciąży. Teraz aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie, które pozwala wierzyć, że uda jej się zwalczyć wszystko, co na nią spadło.

Podobnego zdania są zresztą internauci, którzy tłumnie komentują jej fotografię. Widać, jak wielkie wsparcie od nich otrzymuje.

Joanna Opozda ofiarą ataku

Kilka dni temu w mediach społecznościowych Antka Królikowskiego, formalnie wciąż męża Opozdy, opublikowane zostały nagrania przedstawiające Joannę w fatalnej kondycji psychicznej. Dołączono do nich stwierdzenia, że nie dało się z nią w tym czasie wytrzymać. Miała nawet dopuszczać się przemocy fizycznej i werbalnej.

Sam aktor stwierdził później, że tych materiałów nigdy nie widział, a zostały upublicznione, bo ktoś włamał się na jego konto. Opozda z kolei przyznała, że jest jej bardzo przykro, że ujrzały światło dzienne, bo były po prostu formą terapii i powinny pozostać prywatne.

Tomasz Komenda znowu trafi za kratki? Prawnik nie ma dobrych wieści. "Jest milion okoliczności po drodze"

Joanna Opozda publikuje wymowne zdjęcie

W tym trudnym czasie Joanna Opozda szuka wsparcia i siły u najbliższych, a w tym momencie najwięcej daje jej malutki synek, Vincent. W mediach społecznościowych opublikowała fotografię, na której widać jak mocno go tuli. Nie dodawała do niego opisu, a jedynie opatrzyła emotikonem serca. To już samo w sobie jest mocno wymowne.

Warto zaznaczyć, że we wspomnianych nagraniach, które ujrzały światło dzienne, Opozda mówiła właśnie do swojego synka, zwierzając się ze swoich problemów. Ten nawet nie ma jeszcze świadomości, jak bardzo pomaga swojej mamie w walce o dobre samopoczucie.

Fani wspierają Joannę Opozdę

Choć to mały Vincent może być uznany za największą opokę Joanny Opozdy, trzeba przyznać, że ogromnym wsparciem jest dla niej też internetowa społeczność. Pod jej ostatnim zdjęciem pojawiło się całe mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których ludzie zachęcają ją do walki o szczęście.

- Aśka szacun, jesteś mega silna — napisała influencerka, Ola Nowak.

- Dużo uśmiechu pomimo wszystko! Jesteś wspaniałą mamą! Piękną kobietą! - chwali ją jedna z internautek.

- Jesteś bardzo dzielną kobietą. Nie poddawaj się. Cała Polska jest za Tobą! - stwierdza inna komentująca.

Zobacz post:

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces