Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Złamał dziecku rękę, by wyłudzić pieniądze. Wstrząśnięta Opozda apeluje do fanów, historia mocno ją dotknęła
Sara Karmańska
Sara Karmańska 20.04.2023 17:19

Złamał dziecku rękę, by wyłudzić pieniądze. Wstrząśnięta Opozda apeluje do fanów, historia mocno ją dotknęła

Joanna Opozda Vincent
fot. Instagram/asiaopozda

Kilka dni temu media obiegła szokująca wiadomość o chłopczyku, który padł ofiarą znęcania ze strony swojej matki i jej partnera. Doszło nawet u niego do złamania nasady kości ramiennej przez ojczyma, który chciał w ten sposób wyłudzić odszkodowanie. Losem chłopca przejęła się kobieta, która widziała wiadomości, w których matka dziecka opisywała przemoc wobec jej dziecka.

Chłopiec na szczęście jest już bezpieczny pod opieka ojca. Historia jednak wstrząsnęła wieloma osobami. Wśród nich znalazła się także Joanna Opozda.

Joanna Opozda przejęła się losem krzywdzonego dziecka

Joanna Opozda została mamą 22 lutego, a w 2023 roku jej syn obchodził pierwsze urodziny. Aktorka wychowująca Vincenta samodzielnie aktywnie działa na Instagramie, gdzie dzieli się także zdjęciami i filmikami z chłopcem. Z tej okazji pokazała nawet po raz pierwszy jego zdjęcie. Jakiś czas temu aktorka zdradziła nawet, że być może Vincent doczeka się kiedyś rodzeństwa, ponieważ w rozważa możliwość adopcji.

Na swoim profilu na Instagramie gwiazda opublikowała post o sprawie chłopca, nad którym znęcał się ojczym stworzony przez aktywistkę, Maję Staśko.

Afera po ostatnim remoncie ekipy z „Nasz nowy dom”. Wygląd domu rozjuszył część widzów

Joanna Opozda dzieli się przejmującym wpisem

Joanna Opozda podzieliła się przejmującym wpisem o sprawie, nawołującym do zwracania uwagę na przemoc wobec najmłodszych. We wpisie można znaleźć również numery telefoniczne, gdzie można zgłosić przemoc wobec dzieci, by sprawą zajęły się odpowiednie służby, a poszkodowany otrzymał odpowiednią pomoc.

Aktorka, która sama jest matka, wydaje się naprawdę wstrząśnięta głośną sprawą. Udostępniając wpis, zachęca swoich obserwatorów, by zwracali uwagę na swoje otoczenie i w razie konieczności reagowali. 

Joanna Opozda – burzliwa historia związku z ojcem Vincenta

Joanna Opozda ma za sobą niełatwą historię związku z ojcem Vincenta, czyli Antonim Królikowskim. Para co jakiś czas trafia z tego powodu na medialne nagłówki. Ostatnio głośno było o nich po publikacji na – rzekomo zhakowanym – koncie aktora prywatnych nagrań jego prawie byłej żony, która była w fatalnej kondycji psychicznej. Filmiki powstały w celach terapeutycznych. Po sytuacji aktorka opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym mocno tuli Vincenta.

 

Joanna Opozda ig story 20-04-2023.png
fot. instagram.com/asiaopozda