Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Opozda pokazała swojego syna. Jak to możliwe? Wygląd buzi malca zapiera dech
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 09.03.2023 18:43

Joanna Opozda pokazała swojego syna. Jak to możliwe? Wygląd buzi malca zapiera dech

Joanna Opozda
fot. KAPiF

Joanna Opozda od ponad roku jest matką. Pomimo tego szczęśliwego czasu, jej życie w tym okresie nie jest najłatwiejsze. Rozstała się z ojcem dziecka - Antonim Królikowskim i on także przeżywa spore kłopoty.

Ostatnio głośno było o zatrzymaniu aktora, ponieważ prowadził samochód pod wpływem narkotyków. Dziś okazało się, że w związku z tą sprawą składał wyjaśnienia na policji.

Antoni Królikowski zatrzymany przez policję

Królikowski tłumaczył zatrzymanie tym, że zażywa medyczną marihuanę i wspomaga nią swoje leczenie na stwardnienie rozsiane. Spadło na to na niego wiele krytyki, ale znajomi z show-biznesu w większości starali się być wyrozumiali mówiąc, że pogubił się o co nie jest trudno.

Joanna Opozda oficjalnie nie skomentowała zatrzymania Królikowskiego, jednak niedługo po wszystkim wrzuciła na konto na Instagramie piosenkę Taylor Swift pt. “Karma” co wielu uznało za dość wymowne. 

Syn Filipa Chajzera skończyłby właśnie 18 lat. Dziennikarz ze łzami w oczach przekazał smutny komunikat

Joanna Opozda publikuje wizerunek Vincenta

Aktorka dotychczas skrzętnie ukrywała wizerunek swojego syna. Co prawda ochoczo dodawała zdjęcia ze swoją pociechą, ale albo Vincentowi nie było widać twarzy, albo zasłaniała ją emotikoną białego lub czerwonego serca.

Wydaje się, że dziś doszło do małej wpadki, bo na instastory także wrzuciła zdjęcia syna, ale nie do końca udało się mu ocenzurować jego twarz i widać jej znacznie więcej niż dotychczas.

 

Wpadka Joanny Opozdy?

Nie wiadomo, czy to celowe działanie, czy niedopatrzenie. Aktorka jeszcze w żaden sposób się do tego nie odniosła. W każdym razie trzeba przyznać, że Vincent to naprawdę uroczy malec, a widok jak pomaga swojej mamie może rozczulić niejedno serce.

Vincent
fot. Instagram/@asiaopozda