Lifestyle.Lelum.pl > Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska

Nasz Nowy Dom
14.05.2024 09:46 Nasz nowy dom: Romanowska pokazała nerwy ze stali. Pierwsza taka sytuacja

Takiej sytuacji w programie “Nasz Nowy Dom” nie było jeszcze nigdy. Elżbieta Romanowska ledwo utrzymała nerwy na wodzy.  W końcu jednak udało jej się postawić na swoim. Gospodyni programu była nieugięta. Co na to widzowie? 

Elżbieta Romanowska w "Nasz nowy dom"
10.04.2024 08:42 Nasz nowy dom: Płakała razem z Romanowską. "Matka nie chciała na to patrzeć"

Dramatyczne historie uczestników programu „Nasz nowy dom” to chleb powszedni dla Elżbiety Romanowskiej. Prowadząca zajmuje się nie tylko koordynacją prac nad projektem nowego lokum, ale też – a może przede wszystkim – wspiera rodziny w potrzebie. Szczególnie tragiczne okazały się losy rodziny z 11. odcinka programu. Elżbieta Romanowska nie kryła łez. Co spotkało panią Basię?

Ela Romanowska
29.03.2024 10:03 Ela Romanowska poza kamerami. Tak się zachowuje

Program “Nasz nowy dom” od lat cieszył się niesłabnącą popularnością. Niespodziewanie jednak władze stacji Polsat podjęły decyzję o zmianie prowadzącej show, dlatego też teraz zamiast Katarzyny Dowbor oglądamy w tej roli Elę Romanowską. Jeden z pracowników produkcji ujawnił, jak naprawdę zachowuje się aktorka, gdy zostaną wyłączone już wszystkie kamery.

pożar, uczestnik programu „Nasz nowy dom”
28.03.2024 14:35 Nasz nowy dom: Doświadczyli podwójnej tragedii. Ich dom pochłonął ogień

Elżbieta Romanowska wraz z ekipą programu „Nasz nowy dom” odmienia życia kolejnych rodzin, które zgłaszają się do programu. Format Polsatu ma za zadanie odmieniać życia potrzebujących, którzy mieszkają w domach, które nie zapewniają godnych warunków do życia. W 308. odcinku ekipa remontowego show odwiedziła młodych rodziców i ich córeczkę. 

Elżbieta Romanowska, Nasz Nowy Dom
26.03.2024 13:39 Łzy w “Nasz nowy dom”. Romanowska ledwo wytrzymała po usłyszeniu historii

Trwa nowy sezon programu “Nasz Nowy Dom”. Ekipa remontowa na czele z Elżbietą Romanowską podróżuje po Polsce, aby pomóc najbardziej potrzebującym rodzinom. Historia tej kobiety poruszyła aktorkę. Na wizji popłynęły łzy.

Elżbieta Romanowska, Maciej Mertkiewicz
21.03.2024 13:46 Romanowskiej puściły nerwy. Była, jak burza. To niedopuszczalne

Program „Nasz nowy dom” od lat wzbudza wielkie emocje u widzów. Format, który odmienia życie swoich uczestników przez remonty ich domów, cieszy się dużą popularnością. Dużym wyzwaniem dla ekipy jest jednak ograniczony czas, jaki budowlańcy mają na przeprowadzenie prac. W ostatnim odcinku Elżbiecie Romanowskiej puściły nerwy. 

Elżbieta Romanowska, ekipa Nasz Nowy Dom
07.03.2024 11:20 Nowy sezon “NND” ledwo się rozpoczął, a fani już wydali werdykt

Zmiana prowadzącej programu “Nasz Nowy Dom” była jedną z najgłośniej komentowanych w mediach w ubiegłym roku. Katarzyna Dowbor cieszyła się autorytetem, który sprawił, że wielu widzów zdecydowało się bojkotować format. Mimo to Elżbieta Romanowska nie poddaje się i z optymizmem prowadzi lubiane show Polsatu. Do tej pory to nie było zbyt pochlebnie komentowane. Czy ta sytuacja zmieni się dzięki nowemu sezonowi? Widzowie już wydali werdykt w tej sprawie.

Elżbieta Romanowska, Martyna Kupczyk
03.03.2024 19:03 Romanowska wyznała całą prawdę o remontach

Nadchodzi kolejny sezon programu, który odmienia życia Polek i Polaków. Po raz kolejny będziemy mogli usłyszeć frazę “Wyremontujemy wasz dom” z ust Elżbiety Romanowskiej. Zapowiedzi dotyczące tej edycji są naprawdę hojne. W mediach społecznościowych formatu pojawiło się sprostowanie do ważnego szczegółu dotyczącego czasu trwania remontów.

Ela Romanowska zdradziła prawdę na temat swoich rodziców
23.02.2024 11:45 Ela Romanowska zdradziła prawdę na temat swoich rodziców

Elżbieta Romanowska od jakiegoś czasu spełnia się w roli prowadzącej kultowego show “Nasz nowy dom”. Teraz prezenterka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. W ostatnim wywiadzie zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące jej rodziców. 

Ela Romanowska jest już po ŚLUBIE? Zdjęcie obiegło internet, fot. kadr z serialu „W rytmie serca” prod. Polsat
19.02.2024 11:35 Ela Romanowska jest już po ŚLUBIE? Zdjęcie obiegło internet

Elżbieta Romanowska cieszy się dużą popularnością. Aktorka jest znana nie tylko z licznych seriali, jak choćby „Barwy szczęścia”, „Ranczo”, „BrzydUla 2”, „Ranczo” czy „W rytmie serca”, ale także z licznych spektakli teatralnych. Jej rozpoznawalność tylko wzrosła, gdy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”. Czyżby w jej życiu prywatnym także doszło do rewolucji?  

Romanowska zdradziła porażającą prawdę na temat „NND”, fot. Facebook/Nasz Nowy Dom
14.02.2024 18:32 Romanowska zdradziła porażającą prawdę na temat „NND”. Niebywały fakt

Już od 6 marca widzowie Polsatu będą mogli cieszyć się nowymi odcinkami programu „Nasz nowy dom”. W tym roku ich radość będzie o tyle większa, że w nadchodzącym sezonie na telewidzów będzie czekać nie jeden, a aż dwa odcinki tygodniowo. W ramach promocji nadchodzącej edycji Elżbieta Romanowska uchyliła rąbka tajemnicy na temat sekretów programu.

Elżbieta Romanowska
09.02.2024 18:01 Ela Romanowska pomaga odbudowywać domy, a jak sama mieszka? Zobacz

Karierę rozpoczęła jako aktorka, później zaczęła angażować się w mediach. Wystąpiła w kilku programach rozrywkowych. Od niedawna możemy ją również zobaczyć w roli prowadzącej popularnego formatu emitowanego na Polsacie. A jak mieszka osoba, która decyduje o zmianach w domach wielu osób? Zobaczcie. 

Tak Maciej Dowbor potraktował Elę Romanowską
02.12.2023 20:30 Tak Maciej Dowbor potraktował Elę Romanowską? Oburzające doniesienia. Trudo uwierzyć, że mógł się tak zachować

Wszystko wskazuje na to, że za kulisami Polsatu wcale nie jest najlepiej. Od czasu zwolnienia Katarzyny Dowbor i zastąpienia jej Elżbietą Romanowską można mówić o napiętej atmosferze wśród pracowników stacji. Dotyczy to zwłaszcza Macieja Dowbora, który ponoć nie pała do koleżanki sympatią.

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska
20.10.2023 14:03 Katarzyna Dowbor zaszokowana słowami Romanowskiej. Nie gryzła się w język, NIGDY by czegoś takiego nie zrobiła

Katarzyna Dowbor zakończyła przygodę z programem “Nasz Nowy Dom” niemal pół roku temu, jednak mimo upływu czasu jej fani wciąż nie pogodzili się z tym, że dostała zastąpiona przez Elżbietę Romanowską. Od tego czasu dziennikarce kilkukrotnie zdarzyło się zabrać głos na temat swojej następczyni. To, co obecnie dzieje się w programie, nie wywołało aprobaty Dowbor. Szczerze powiedziała, co myśli o takim zachowaniu Romanowskiej.

Ela Romanowska ujawniła, co dzisiaj przekażą w „Nasz nowy dom”, fot. Instagram/elaromanowska
12.10.2023 17:33 „Będą łzy”. Ela Romanowska ujawniła, co dzisiaj przekażą w „Nasz nowy dom”

Najnowszy sezon programu „Nasz nowy dom” spotkało wiele zmian – najpierw Katarzynę Dowbor zastąpiła Ela Romanowska, później zmieniono także czołówkę formatu. Niezmienna pozostała jednak jego misja, która skupia się na pomocy potrzebującym rodzinom, których nie stać na wyremontowanie swoich domów. Budynki, w których żyją często nie tylko nie nadają się do mieszkania, ale także zagrażają swoim mieszkańcom.

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska
28.09.2023 22:39 "Nie wygryzłam pani Katarzyny Dowbor". Romanowska ujawnia, jak naprawdę wyglądało jej przejęcie programu "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak tak naprawdę wyglądało przejęcie przez nią roli prowadzącej program “Nasz Nowy Dom”. By poprowadzić show, musiała zmierzyć się z ogromnym hejtem, a także zarzutami o zabraniu stanowiska uwielbianej przez widzów Katarzynie Dowbor. W końcu wiadomo, jak naprawdę wyglądały kulisy tej sprawy.

Ela Romanowska zwróciła się z prośbą o pomoc, fot. AKPA
27.09.2023 09:09 Ela Romanowska błaga o pomoc. Doszło do nieoczekiwanych, dramatycznych wydarzeń. „Błagam, przeczytajcie”

Ela Romanowska dziś najczęściej trafia na nagłówki za sprawą jej udziału w programie „Nasz nowy dom”, gdzie zastąpiła w roli prowadzącej Katarzynę Dowbor. Aktorka znana także z licznych polskich seriali jest kojarzona również ze swoim wielkim sercem dla czworonogów i tego, że nie potrafi przejść obok ich krzywdy obojętnie.

Elżbieta Romanowska
22.09.2023 11:42 “Nie czekam na nowe odcinki”. Łzy napływają do oczu po tym, co spotkało Romanowską. “Nasz nowy dom” już nie taki sam

Do nowych odcinków programu “Nasz Nowy Dom” z Elą Romanowską widzowie byli dość sceptycznie nastawieni. Po emisji każdego kolejnego epizodu wytykali nowej prowadzącej każdą pomyłkę czy niestosowne, zdaniem internautów, zachowanie. Komentarze, które pojawiły się po premierze najnowszego odcinka, są wstrząsające. Widzowie chyba stracili już całkiem nadzieję…

Elżbieta Romanowska
09.09.2023 17:27 Po remoncie w premierowym odcinku sąsiedzi podeszli do Elżbiety Romanowskiej. Podsumowali ją bez owijania w bawełnę

7 września Elżbieta Romanowska zadebiutowała w roli prowadzącej program “Nasz nowy Dom”. Zaraz po premierze pierwszego odcinka z jej udziałem posypały się komentarze. Wielu widzów z rezerwą oceniło zachowanie aktorki, jednak jeden z głosów okazał się szczególnie zaskakujący. Kobieta zdradziła, jaka była reakcja sąsiadów rodziny biorącej udział w odcinku na zachowanie Elżbiety Romanowskiej. 

Pokazali czołówkę "Nasz nowy dom"
01.09.2023 17:35 Pokazali czołówkę "Nasz nowy dom" i się zaczęło... SKANDAL na całego, ludzie nie wytrzymali

Polsat w końcu ujawnił kolejny fakt dotyczący odmienionego programu “Nasz nowy dom”. Elżbieta Romanowska w roli prowadzącej to niejedyna nowość, jaka czeka na fanów kultowego show. Niestety całkowicie inna czołówka również nie przypadła widzom do gustu. Wszystko z powodu jednego szczegółu.

Elżbiecie Romanowskiej łamał sie głos na planie "Naszego nowego domu"
26.08.2023 18:17 Elżbiecie Romanowskiej łamał się głos. Jest trudniej, niż sądziła. Ujawniła prawdę o planie "Nasz nowy dom"

Dla nikogo nie jest już zaskoczeniem, że program “Nasz nowy dom” powróci w jesiennej ramówce Polsatu w całkiem nowej odsłonie - z odnowionym logo i debiutującą prowadzącą. Teraz Elżbieta Romanowska opowiedziała, jak odnalazła się na planie remontowego show. Aktorka nie była w stanie ukryć łamiącego się głosu.

Elżbieta Romanowska
20.08.2023 13:17 Bolesny dzień dla Elżbiety Romanowskiej. Był taki młody, już nie ma go wśród nas. Zdjęcie wywołuje łzy

Dla Elżbiety Romanowskiej 19 sierpnia to data, która źle się kojarzy. To właśnie w tym dniu zaledwie rok temu, musiała pożegnać serdecznego kolegę. Aktorka postanowiła uczcić jego pamięć. Właśnie opublikowała poruszające zdjęcie, które skłania do refleksji.

Ela Romanowska
14.08.2023 15:19 Przykre wieści o Eli Romanowskiej. Pertkiewicz i Kupczyk postanowili stanąć jej w obronie

Kilka miesięcy temu fanami programu „Nasz nowy dom” wstrząsnęła informacja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor ze stacji Polsat. Widzowie popularnego formatu o gruntownych remontach domów rodzin, które żyją w złych warunkach, początkowo byli oburzeni tą informacją, ponieważ ciężko było im zrozumieć powody decyzji Edwarda Miszczaka i pożegnać się z prowadzącą, która była związana z show od blisko dekady. 

Ela Romanowska zapoczątkowała oświadczyny na scenie Festiwalu Weselnych Przebojów
14.08.2023 12:10 Ela Romanowska odczytała wzruszający list. Nagle na scenę wparował Adam i oświadczył się swojej ukochanej! Widzowie Polsatu zaskoczeni

W weekend widzowie przed telewizorami mogli śledzić Festiwal Weselnych Przebojów, który po raz kolejny poprowadził duet w składzie Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak. Na scenie wystąpiło wielu popularnych wykonawców, jednak prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że będzie świadkiem oświadczyn. 

Ela Romanowska nagle trafiła na SOR
13.08.2023 10:37 Ela Romanowska nagle trafiła na SOR. Porażające doniesienia, "nie wygląda to dobrze"

Ela Romanowska, która od nadchodzącego sezonu zastąpi Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej program „Nasz nowy dom” dała się poznać jako miłośniczka czworonogów. Jak ujawniła w jednym z wywiadów, swoje niewielkie mieszkanie dzieli z ukochanym i czterema zwierzakami – dwoma psami i dwoma kotami. To właśnie czworonogi sprawiły, że niedawno trafiła na SOR.

Ela Romanowska prowadzącą Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie
12.08.2023 10:41 Niesłychane, co wczoraj w Mrągowie na wizji Polsatu zrobiła Ela Romanowska. Przechodzi pojęcie, jak ludzie zareagowali

11 i 12 sierpnia odbywa się Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Wśród gwiazd na scenie zaprezentowali się między innymi Kajra i Sławomir, Helena Vondrackova i Marcin Miller, Zenek Martyniuk, zespół Playboys czy Olga Łasak. Serca widzów skradła jednak także prowadząca – Elżbieta Romanowska. 

Co Elżbieta Romanowska musiała zrobić, bo prowadzić „Nasz nowy dom”?
08.08.2023 08:29 Ela Romanowska musiała to zrobić, aby prowadzić „Nasz nowy dom”. Jak ona dała radę?

Elżbieta Romanowska od pewnego czasu cieszy się wyjątkową popularnością. Wszystko za sprawą przejęcia przez nią roli prowadzącej program „Nasz nowy dom”. Fanom chwilę zajęło przyzwyczajenie się do myśli, że nie w popularnym show nie zobaczą już Katarzyny Dowbor, a część z nich nadal sceptycznie podchodzi do aktorki w tej roli. Niedawno wyszło na jaw, co dokładnie musiała zrobić Elżbieta Romanowska, by dostać posadę. 

Elżbieta Romanowska o pierwszych chwilach na planie „Nasz nowy dom”
03.08.2023 19:18 Romanowska nagle przerwała milczenie. Na ramówce Polsatu ujawniła, jak czuła się przejmując "Nasz nowy dom"

3 września gwiazdy Polsatu zebrały się na uroczystym wydarzeniu, podczas którego ogłoszono jesienną ramówkę stacji. Wśród programów, które będą czekały na widzów w nadchodzących miesiącach nie zabraknie także „Naszego nowego domu”, który jest stałym punktem programu od blisko dekady. Nadchodzące odcinki nie będą już jednak takie jak dawniej – w roli prowadzącej nie zobaczymy już bowiem Katarzyny Dowbor, a Elżbietę Romanowską.