Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ela Romanowska jest już po ŚLUBIE? Zdjęcie obiegło internet
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 19.02.2024 11:35

Ela Romanowska jest już po ŚLUBIE? Zdjęcie obiegło internet

Ela Romanowska jest już po ŚLUBIE? Zdjęcie obiegło internet, fot. kadr z serialu „W rytmie serca” prod. Polsat
Ela Romanowska jest już po ŚLUBIE? Zdjęcie obiegło internet, fot. kadr z serialu „W rytmie serca” prod. Polsat

Elżbieta Romanowska cieszy się dużą popularnością. Aktorka jest znana nie tylko z licznych seriali, jak choćby „Barwy szczęścia”, „Ranczo”, „BrzydUla 2”, „Ranczo” czy „W rytmie serca”, ale także z licznych spektakli teatralnych. Jej rozpoznawalność tylko wzrosła, gdy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”. Czyżby w jej życiu prywatnym także doszło do rewolucji?  

Elżbieta Romanowska cieszy się wielką popularnością

Elżbieta Romanowska w ubiegłym roku trafiła na nagłówki wielu mediów, po tym jak wybrano ją na nową prowadzącą program Polsatu „Nasz nowy dom”. Aktorka nie miała przed sobą łatwego zadania – musiała bowiem zastąpić w tej roli Katarzynę Dowbor, która prowadziła remontowy show od dekady. Nie tylko wielu widzów było do niej bardzo przywiązanych, a nawet nie potrafiło sobie wyobrazić formatu bez jej udziału, także jej pożegnanie z programem wywołało wiele kontrowersji.

Wraz ze wzrostem popularności, wzrosło także zainteresowanie fanów jej życiem osobistym. Aktorka stara się chronić swoją prywatność, ale czasami zgadza się na uchylenie rąbka tajemnicy na temat swojego związku. 

Elżbieta Romanowska na wiosennej ramówce Polsatu, fot KAPiF.jpg
Elżbieta Romanowska, fot. KAPiF
Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska, fot. KAPiF
Sikora już nie ukrywa, co go łączy z Tomaszewską. Są bliżej niż myślicie Siostra Kurzajewskiego nagle się WYGADAŁA! Płyną gratulacje

Elżbieta Romanowska jest w szczęśliwym związku

Elżbieta Romanowska w ubiegłym roku ujawniła, że od dwóch lat jest narzeczoną. Gwiazda jak dotąd nie zdecydowała się jednak na zaprezentowanie ukochanego światu, i jeśli już pojawia się w jej mediach społecznościowych, to w taki sposób, by nie było widać jego twarzy. Ukochany gwiazdy nie towarzyszy jej także na wydarzeniach branżowych i nie pozuje u jej boku na popularnych ściankach. W rozmowie z „Plejadą” Elżbieta Romanowska zdradziła, że choć zaręczyła się już jakiś czas temu, ani jej, ani jej partnerowi nie śpieszy się, by stanąć przed ołtarzem. Wszystko przez nawał obowiązków. Czyżby jednak od tego czasu się to zmieniło?

Gdyby mi się chyba bardzo marzyła, to bym też to marzenie spełniła, tym bardziej że jesteśmy zaręczeni. Natomiast myślę, że wszystko w swoim czasie – powiedziała w sierpniu 2023 roku.

Ela Romanowska.jpg
Elżbieta Romanowska, fot. KAPiF
Ela Romanowska
Elżbieta Romanowska, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak świętował wyjątkowy dzień. „Moja niunia”

Elżbieta Romanowska złożyła życzenia mężowi

Po niedawnym poście, jaki Elżbieta Romanowska opublikowała w mediach społecznościowych, niejeden fan zaczął się zastanawiać, czy zmienił się jej status matrymonialny. Wszystko przez to, że aktorka zdecydowała się złożyć życzenia „swojemu mężowi”

Mężu kochany zmiana kodu 4-rka z przodu. Teraz się dopiero zacznie! Niech spełniają się marzenia. Niech nowa rola Jurora w „Tańcu z gwiazdami” będzie jedną z piękniejszych przygód w Twoim zawodowym życiu! Wszystkiego Najcudowniejszego Rafciu – czytamy. 

Nie trzeba jednak być Sherlockiem Holmesem, by zorientować się, że Elżbieta Romanowska nie nazwała „mężem” swojego narzeczonego, a Rafała Maseraka, który partnerował jej w programie „Taniec z gwiazdami”. Aktorka wzięła udział w popularnym talent show w 2016 roku. Wówczas parze udało się dotrzeć aż do finału, choć Kryształowa kula trafiła w ręce Anny Karczmarczyk i partnerującego jej Jacka Jeschke.

Elżbieta Romanowska Rafał Maserak
Elżbieta Romanowska składa życzenia mężowi, ot. Instagram/elaromanowska
Elżbieta Romanowska i Rafał maserak w „Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF 1.jpg
Elżbieta Romanowska i Rafał maserak w „Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Elżbieta Romanowska i Rafał maserak w „Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF 2.jpg
Elżbieta Romanowska i Rafał maserak w „Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF

Źródło: Plejada

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?