Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak Maciej Dowbor potraktował Elę Romanowską? Oburzające doniesienia. Trudo uwierzyć, że mógł się tak zachować
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.12.2023 20:30

Tak Maciej Dowbor potraktował Elę Romanowską? Oburzające doniesienia. Trudo uwierzyć, że mógł się tak zachować

Tak Maciej Dowbor potraktował Elę Romanowską
Tak Maciej Dowbor potraktował Elę Romanowską, fot. KAPIF

Wszystko wskazuje na to, że za kulisami Polsatu wcale nie jest najlepiej. Od czasu zwolnienia Katarzyny Dowbor i zastąpienia jej Elżbietą Romanowską można mówić o napiętej atmosferze wśród pracowników stacji. Dotyczy to zwłaszcza Macieja Dowbora, który ponoć nie pała do koleżanki sympatią.

Ela Romanowska nie ma łatwo za kulisami Polsatu

Chyba wszyscy doskonale pamiętają kontrowersje, jakie wywołało niespodziewane zwolnienie Katarzyny Dowbor z kultowego programu “Nasz nowy dom”. Dziennikarka przez 10 lat pełniła w show funkcję prowadzącej, a do tego była jedną z ulubienic telewidzów.

Niestety, wbrew powszechnemu przekonaniu dyrektor stacji Edward Miszczak stwierdził, że czas gwiazdy właśnie się skończył i na jej miejsce szybko znalazł zastępstwo w postaci aktorki Elżbiety Romanowskiej. I choć początkowo wszyscy nie cieszyli się z takiego obrotu spraw, z czasem telewidzowie przyzwyczaili się do nowej gospodyni. Nie oznacza to jednak, że wśród kadry Polsatu gwiazda cieszy się wielką sympatią.

Tylko u Nas: Wzruszająca historia uczestnika "Nasz nowy dom". Sebastian nie krył emocji wspominając remont To nie żart! "Nasz nowy dom" naprawdę oddał taki dom uczestnikom. Co tam się wydarzyło?

Maciej Dowbor i Ela Romanowska nie pałają do siebie miłością

Teraz okazało się, że zmiana prowadzącej “Nasz nowy dom” wcale nie przeszła bez echa wśród pozostałych pracowników stacji. Wydaje się oczywistym, że jednym z największych przeciwników takiego obrotu spraw jest syn zwolnionej prezenterki — Maciej Dowbor, który wciąż jest jedną z największych gwiazd Polsatu.

Teraz okazało się, że dziennikarz ma bardzo jawnie okazywać niechęć swojej nowej koleżance z pracy. Na łamach portalu shownews.pl możemy przeczytać, że prezenter nie krępuje się rzucać Eli Romanowskiej nieprzyjemnych spojrzeń, a także nie zamierza spoufalać się z aktorką. Po ostatniej konferencji niezbędna była nawet ingerencja samego szefostwa Polsatu.

O minach, jakimi Maciek przywitał na poprzedniej konferencji ramówkowej nową koleżankę, pisali wszyscy. To nie spodobało się szefostwu, a informacja ta została prowadzącemu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jasno przekazana. Maciek jest profesjonalistą, więc nie pozwoli sobie już raczej na takie "wyjście poza scenariusz"

ZOBACZ TEŻ: Widzowie oburzeni tym, co zobaczyli w programie “Nasz nowy dom”. Nie takiego efektu się spodziewali.

Czy Maciej Dowbor sprawia problemy pracownikom Polsatu?

Krótko później na jaw wyszły kolejne informacje na temat zachowania prowadzącego show “Twoja twarz brzmi znajomo”. Z wypowiedzi pracownika Polsatu, którą możemy przeczytać na łamach portalu shownews.pl jasno wynika, że gwiazdor ma się za lepszego od innych, a także lubi okazywać to swoim kolegom i koleżankom na każdym kroku. Aż trudno w to uwierzyć, bo przecież jego wizerunek w telewizji jest zupełnie inny. Jawi się jako pozytywny i przyjacielski człowiek.

 

Dowbor kpi z każdego, bo on uważa, że jest najlepszym prowadzącym i dziennikarzem i że najlepiej prowadzi social media. Zachowuje się jak rozpieszczony dzieciak. Źle się z nim pracuje, bo jest takim marudą na planach. Mały chłopczyk, któremu nic się nie podoba

Źródło: Shownews.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik