Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nasz nowy dom: Pierwszy raz coś takiego. Nagle przerwali remont
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 22.05.2024 12:15

Nasz nowy dom: Pierwszy raz coś takiego. Nagle przerwali remont

Ela Romanowska, uczestniczka Nasz Nowy Dom
Fot. kadry z programu "Nasz Nowy Dom", facebook.com/NaszNowyDom

Ekipa programu “Nasz Nowy Dom” za każdym razem udowadnia, że jest w stanie dokonać niemożliwego, przeprowadzając gruntowane remonty mieszkań i domów w zaledwie 5 dni. Jednak tym razem, po raz pierwszy w historii show, metamorfoza domu została przerwana. Udział w programie miał być dla pani Agnieszki i jej nastoletniej córki szansą na polepszenie relacji i zyskanie szansy na nowy start. Jak zakończy się ten emocjonujący odcinek?

"Nasz Nowy Dom": Program regularnie śledzą tysiące widzów

W ubiegłym roku przyszłość programu “Nasz Nowy Dom” stanęła pod znakiem zapytania. Decyzją dyrektora programowego stacji Polsat, z formatem pożegnała się dziennikarka, która do tej pory była uznawana za jego twarz, czyli Katarzyna Dowbor. Gdy okazało się, że zastąpi ją Elżbieta Romanowska, internauci zapowiedzieli bojkotowanie show, a pod adresem aktorki pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy. 

Spora część widzów zaczęła się obawiać, że kultowy format, w którym zmienia się życie ludzi na lepsze za sprawą remontu, dobiegnie końca ze względu na spadek oglądalności. I choć nie da się ukryć, że wyniki są gorsze, program dalej przyciąga przed telewizory wielu Polaków. Dramatyczne losy uczestników oraz ich naznaczone cierpieniem historie zmieniają się, gdy otrzymują szansę na nowy start w swoim nowym domu. Niestety nie wiadomo, czy uda się dokończyć remont, który został niespodziewanie przerwany… Co to oznacza dla bohaterów nadchodzącego odcinka?

Nasz nowy dom: Na planie programu doszło do poważnej sprzeczki Nasz nowy dom: Romanowska pokazała nerwy ze stali. Pierwsza taka sytuacja

"Nasz Nowy Dom": Tragiczna historia bohaterki programu

W najnowszym odcinku programu “Nasz Nowy Dom” Elżbieta Romanowska wraz z ekipą uda się do Chojnic, natomiast widzowie poznają historię pani Agaty, która mieszka w tej miejscowości na co dzień razem ze swoją córką, Matyldą. Niestety historia ich obu jest naznaczona ogromną rodzinną tragedią. Bohaterka odcinka od lat zmaga się z depresją. Kiedyś była energiczną nauczycielką, która udzielała się społecznie. Teraz, w wyniku złamania nogi, ma duży problem z przemieszczaniem się, a w powrocie do pełni sprawności nie pomagają jej łamiące wspomnienia.

Córka pani Agaty, Matylda, nie radzi sobie ze śmiercią taty. Mężczyzna zmarł, gdy dziewczyna miała 5 lat. Mimo upływu czasu tragedia zostawiła piętno na jej życiu. Kolejny związek jej matki również nie zakończył się dobrze, co tylko pogorszyło samopoczucie Matyldy. Nastolatka zamieszkała w ośrodku wychowawczym, gdzie ma zapewnioną fachową pomoc. Remont w kultowym programie Polsatu miał być dla niej szansą na zamieszkanie z mamą, jednak niespodziewanie doszło do pewnych komplikacji.

ZOBACZ TEŻ: Zgrzyt na planie “Nasz nowy dom”. Przemek nie wytrzymał, wprost wypalił do Marty

"Nasz Nowy Dom": Nie wiadomo, czy ekipie uda się dokończyć remont

Aby Matylda mogła wrócić do domu, do swojej mamy, mieszkanie pani Agaty powinno przejść gruntowny remont. Nie tylko ze względu na fakt, że wymaga tego jego stan, ale również tragiczne wydarzenia, które rozegrały się w tym miejscu. Elżbieta Romanowska wraz z ekipą dokładają wszelkich starań, by widmo przeszłości przestało wisieć nad rodziną. Rozpoczyna się remont, który w pewnym momencie zostaje przerwany. Tak sytuacja ma miejsce po raz pierwszy w historii formatu

To będzie odcinek inny niż wszystkie – oznajmia Romanowska, chwilę przed przeprowadzeniem z panią Agatą decydującej rozmowy.

Czy ekipie uda się dokończyć remont, by pani Agata i jej córka mogły spróbować zacząć wszystko od nowa? Dowiemy się tego już dziś o godz. 20:05 w Polsacie, oglądając kolejny odcinek programu “Nasz Nowy Dom”.