Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Romanowska pluska się w basenie. Zrobiła sobie prezent na urodziny
Julia Bogucka
Julia Bogucka 06.06.2024 06:56

Romanowska pluska się w basenie. Zrobiła sobie prezent na urodziny

Elżbieta Romanowska
Fot. KAPiF

Elżbieta Romanowska zdecydowała się skorzystać z urlopu i wyjechać z kraju. Przy okazji może spędzić swoje urodziny w słonecznej Francji. Pogoda pozwoliła jej nawet na kąpiel w basenie. Aktorka zwróciła uwagę wielu osób.

Elżbieta Romanowska spełnia się jako prowadząca "Nasz Nowy Dom"

Jesienią 2023 roku rolę gospodyni programu zmieniającego życia setek Polaków przejęła Elżbieta Romanowska. Aktorka już przez dwa sezony bierze czynny udział w poznawaniu historii życia bohaterów “Nasz Nowy Dom” oraz w remontach, które są przeprowadzane w ich budynkach mieszkalnych. Wiąże się to niejednokrotnie z olbrzymim wzruszeniem, którego wiele osób nie jest w stanie powstrzymać.

Ostatni odcinek bieżącej serii formatu został wyemitowany 23 maja, co dla Elżbiety Romanowskiej oznacza zasłużony urlop. Po tak dużej dawce emocji, związanych zarówno z radością z wykonanego zadania, jak i smutkiem dotyczącym losu, który spotkał uczestników programu, odpoczynek jest kluczowy. Okazuje się, że wiąże się on z jeszcze jedną wyjątkową okazją.

Ela Romanowska poza kamerami. Tak się zachowuje "Nasz nowy dom": Ela Romanowska aż się wzruszyła. Historia sciska za serce

Elżbieta Romanowska świętuje urodziny we Francji

Wczoraj aktorka obchodziła swoje 41. urodziny. Z tej okazji zdecydowała się wyjechać do malowniczej Francji. Relacje z wycieczki postanowiła zaprezentować w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy zobaczyć Saint-Hilaire, czyli miejsce, w którym powstało pierwsze na świecie bąbelkowe wino. Elżbieta Romanowska opowiedziała swoim odbiorcom historię La Blanquette oraz pokazała piwnice, w których było ono przechowywane.

ela romanowska1.png
Fot. elaromanowska/Instagram

Na kolejnych fotografiach i filmach mogliśmy zobaczyć bajkowe dziedzińce, fontanny oraz kościoły, które było dane zwiedzić aktorce. Nie zabrakło również posiłków zamówionych we francuskich restauracjach. Wszystko wskazuje na to, że Elżbieta Romanowska we wspaniały i bogaty sposób postanowiła spędzić swoje święto. Okazało się, że pogoda dopisała na tyle, że aktorka miała szansę na kąpiel w basenie.

ZOBACZ TEŻ: Ela Romanowska zdradziła prawdę na temat swoich rodziców

Tak Elżbieta Romanowska spędza swoje urodziny

Wczorajszy wieczór aktorka spędziła w basenie pod chmurką, korzystając z pięknej pogody i malowniczych krajobrazów. Co więcej, była to dla niej okazja na zaprezentowanie swojej urody w niecodziennej odsłonie. Elżbieta Romanowska nagrała krótki film, w którym zwróciła się do swoich odbiorców. Po jej minie widać, że cieszy się z uroków swojego wyjazdu.

Bonjour! Bardzo późno się z wami witam dzisiaj, ale no sami rozumiecie, taki jest dzisiaj zwariowany, wyjątkowy dzień, u nas się dużo dzieje, jest piękne słoneczko we Francji, jest cudowny czas. Ja wam z całego serca dziękuję za ogrom życzeń, które od was dostałam. Niech się wszystkie spełniają, niech się dobrze dzieje, ukochuję was najmocniej, jak tylko mogę i przesyłam wam trochę słońca tam, gdzie go potrzebujecie - powiedziała aktorka.

ela romanowska 2.png
Fot. elaromanowska/Instagram