Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ela Romanowska zdradziła prawdę na temat swoich rodziców
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.02.2024 11:45

Ela Romanowska zdradziła prawdę na temat swoich rodziców

Ela Romanowska zdradziła prawdę na temat swoich rodziców
Ela Romanowska zdradziła prawdę na temat swoich rodziców, fot. KAPIF

Elżbieta Romanowska od jakiegoś czasu spełnia się w roli prowadzącej kultowego show “Nasz nowy dom”. Teraz prezenterka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. W ostatnim wywiadzie zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące jej rodziców. 

Elżbieta Romanowska szczerze o swoim dzieciństwie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że aktorka jest kobietą niezwykle odważną, zdeterminowaną i pewną siebie. Elżbieta Romanowska od początku stawiała sobie wysoko poprzeczkę i dążyła do ustalonych przez siebie celów i marzeń. Okazało się, że takie nastawienie wyniosła z domu, gdzie rodzice od małego otaczali ją wielką miłością i cudowną opieką.

Niestety, jej rodzice wcale nie mieli tak lekko. Aby zakończyć swoją edukację, musieli pozostawić ukochaną córeczkę pod opieką babci. Nigdy jednak nie zapominali o swoim dziecku. Aktorka podkreśla, że zawsze wracali i pokazywali jej, jak bardzo ją kochają.

Przyjeżdżali na weekendy i po tygodniu rozłąki dawali mi całych siebie - czytamy słowa gwiazdy na łamach magazynu “Dobry Tydzień”.

Elżbieta Romanowska.jpg
Elżbieta Romanowska szczerze o swoim dzieciństwie, fot. KAPIF
"Koło fortuny": To będzie następca Norbiego, a za Krzan? To koleżanki! "Już jej niosą suknię z welonem". Hakiel się wygadał! Będzie ślub

Elżbieta Romanowska w szczerym wyznaniu o swoich rodzicach

Aktorka przyznaje, że chociaż za jej opiekę i wychowywanie w głównej mierze odpowiedzialna była ukochana babcia, rodzice również poświęcali jej mnóstwo uwagi i czasu, a ich powroty do domu była jej ulubionymi momentami dzieciństwa. Elżbieta Romanowska podkreśla, że mimo wielu trudności, jej rodzice przetrwali ciężki okres i dalej są szczęśliwym małżeństwem z 44-letnim stażem.

Dopiero po śmierci dziadków, mama i tata prowadzącej “Nasz nowy dom” podjęli decyzję o przeprowadzce bliżej ukochanej córki. Wiedzieli jednak, że dziewczyna chce się rozwijać zawodowo i nie zamierzali zatrzymać jej w drodze po marzenia. Zamiast tego zawsze trzymali kciuki za jej karierę i sukces.

Elżbieta Romanowska 2.jpg
Elżbieta Romanowska w szczerym wyznaniu o swoich rodzicach, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: To on pomógł w uwolnieniu Tomasza Komendy. Nieprawdopodobne wieści.

Elżbieta Romanowska z "Nasz nowy dom" o tym, jak jej rodzice zareagowali na jej plany zawodowe

Chociaż teraz rodzice są największym wsparciem i najwierniejszymi fanami prezenterki, początki wcale tak nie było. Gdy 26-letnia Ela Romanowska oznajmiła mamie i tacie, że planuje przeprowadzkę do Warszawy, gdzie będzie mogła rozwijać się zawodowo, jej rodzice mieli sporo obaw.

Ojciec aktorki był szczerze przerażony jej wyborem. Dopiero jego żona postanowiła uspokoić wszystkich domowników i zapewnić, że będą przy córce, nawet w najgorszych momentach.

Przemierzała setki kilometrów, by wesprzeć mnie w trudnych chwilach. Czasem się różnimy, ale żyć bez siebie nie możemy - przyznała wzruszona gwiazda.

Elżbieta Romanowska 1.jpg
Elżbieta Romanowska z "Nasz nowy dom" o tym, jak jej rodzice zareagowali na jej plany zawodowe, fot. KAPIF