Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor zaszokowana słowami Romanowskiej. Nie gryzła się w język, NIGDY by czegoś takiego nie zrobiła
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.10.2023 14:03

Katarzyna Dowbor zaszokowana słowami Romanowskiej. Nie gryzła się w język, NIGDY by czegoś takiego nie zrobiła

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska
Katarzyna Dowbornie kryła zaskoczenia słowami Elżbiety Romanowskiej. Fot. AKPA, TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor zakończyła przygodę z programem “Nasz Nowy Dom” niemal pół roku temu, jednak mimo upływu czasu jej fani wciąż nie pogodzili się z tym, że dostała zastąpiona przez Elżbietę Romanowską. Od tego czasu dziennikarce kilkukrotnie zdarzyło się zabrać głos na temat swojej następczyni. To, co obecnie dzieje się w programie, nie wywołało aprobaty Dowbor. Szczerze powiedziała, co myśli o takim zachowaniu Romanowskiej.

Katarzyna Dowbor komentuje zachowanie Elżbiety Romanowskiej, która zastąpiła ją w "Naszym Nowym Domu"

Katarzyna Dowbor była związana z programem “Nasz Nowy Dom” przez niemal dekadę. W tym czasie zdążyła stać się twarzą formatu, przez co, gdy została zwolniona na początku maja, widzowie Polsatu już deklarowali, że nie show bez dziennikarki nie będzie już takie samo. Gdy program został wznowiony z udziałem Elżbiety Romanowskiej w roli prowadzącej po wakacyjnej przerwie, odnotował spory spadek oglądalności.

Mimo iż rozstanie z “Naszym Nowym Domem” na pewno nie było łatwe dla Katarzyny Dowbor, nie trwało długo, jak uwielbiana dziennikarka znalazła nowy projekt. W ostatnim czasie zdradziła, że jest w trakcie nagrywania nowego programu dla telewizji Canal+. Nie oznacza to jednak, że straciła zainteresowanie programem, który przyniósł jej ogólnopolską popularność. Dowbor właśnie postanowiła wypowiedzieć się na temat sytuacji, o której opowiedziała w mediach Elżbieta Romanowska. 

Katarzyna Dowbor, wraca do telewizji! Właśnie przekazała, gdzie ją zobaczymy

Elżbieta Romanowska wyznała prawdę, która zszokowała Katarzynę Dowbor

Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor w programie “Nasz Nowy Dom”. Choć wiedziała, że nie będzie to łatwy kawałek chleba, podjęła się wyzwanie. W ostatnim czasie zaznaczyła, że niezależnie od jej decyzji dziennikarka i tak zostałaby zastąpiona przez kogoś innego, jednak wiele osób i tak poddało aktorkę i jej sposób prowadzenia programu solidnej krytyce, a nawet hejtowi.

Podczas jesiennej ramówki Polsatu Elżbieta Romanowska zdradziła mediom pewien ciekawy fakt dotyczący programu. Okazuje się, że wbrew temu, jak myślało wiele osób, nie jest pewne, że każdy dom, do którego przyjedzie ekipa “Nasz Nowy Dom”, zostanie wyremontowany.

Może być tak, że przyjedziemy, zobaczymy i nagle się okaże, że naprawdę ten dom jest nie do uratowania. Albo przynajmniej my w ciągu pięciu dni nie jesteśmy w stanie tego zrobić. To nie jest takie do końca pewne, że jak już jedziemy, to już na 100 proc., jak się widzimy, jest remont – opowiedziała.

Na jej słowa zareagowała właśnie Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor skomentowała słowa Elżbiety Romanowskiej

Katarzynie Dowbor niejednokrotnie zdarzyło się skomentować zachowanie Elżbiety Romanowskiej, która zastąpiła ją w programie “Nasz Nowy Dom”. W ostatnim czasie opowiedziała m.in. o tym, że liczyła na telefon od aktorki, gdy było wiadome, że to właśnie ona znajdzie się w show na jej miejscu. Teraz z kolei postanowiła wypowiedzieć się o sytuacji w programie, o której Romanowska opowiedziała na jesiennej ramówce stacji.

Ja sobie tego nie wyobrażam. Nigdy w życiu bym się na coś takiego nie zgodziła. My do tych ludzi przychodziliśmy, bo oni w coś wierzyli, ufali, że przychodziliśmy do nich po to, żeby pomóc. Nie można takich ludzi zostawić z taką informacją – stwierdziła stanowczo.

Katarzyna Dowbor w ciągu swojego udziału w “Naszym Nowym Domu” przeprowadziła ponad 200 remontów. Nie mieści jej się w głowie, by miała odmówić pomocy którejkolwiek z tych rodzin. Ma ku temu ważny powód:

Jest to dla mnie sytuacja absolutnie niewyobrażalna. Nie zrobiłabym czegoś takiego nigdy. Tu można mówić o wykorzystaniu czyjegoś dramatu i czyjejś historii, bólu i tragedii – stwierdziła w wywiadzie z “Plotkiem”.

Projekt bez nazwy - 2023-10-20T112936.374.png
Katarzyna Dowbornie kryła zaskoczenia słowami Elżbiety Romanowskiej. Fot. KAPiF

źródło: wp.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik