Lifestyle.Lelum.pl > Edyta Golec

Edyta Golec

Edyta Golec i Łukasz Golec
10.04.2024 22:06 Tak teraz wygląda Edyta Golec. Żona Łukasza Golca zachwyca

Edyta Golec to znana wokalistka i żona Łukasza Golca, która wraz z nim i jego bratem występuje w zespole Golec uOrkiestra. Wokalistka jest jednym z trzech najważniejszych ogniw w formacji i od lat cieszy się nieprzerwanie ogromnym zainteresowaniem fanów. Właśnie opublikowała nowe zdjęcie. Jak teraz wygląda?

Edyta Golec
19.01.2024 16:27 To miał być najważniejszy moment w jej życiu. Edyta Golec po latach wyjawiła, co zgotowano jej w dniu ślubu

Relacja Edyty Golec i Łukasza Golców od lat służy w show-biznesie jako przykład trwałego i szczęśliwego małżeństwa. Choć o kłopotach w ich związku plotkowano nie raz, para za każdym razem udowadniała, że jest w stanie przezwyciężyć każde przeciwności losu. Ponad 23 lata temu Edyta i Łukasz Golcowie stanęli przed ołtarzem, by przypieczętować swoje uczucia. I choć miał to być najpiękniejszy dzień w ich życiu, niespodziewane wydarzenie sprawiło, że para natrafiła na znaczną przeszkodę. 

Edyta Golec
08.01.2024 19:07 Moc czułości na zdjęciu, ale nie z mężem. “Dobrze, że jesteś”. Tego Edyta Golec wcześniej nie zdradzała

Wybitna altowiolistka i wokalistka od dziecięcych lat rozwijała swój talent muzyczny. Zaowocowało to olbrzymimi osiągnięciami i spędzeniem 5 lat na Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie altówki. Edyta Golec miała również możliwość dzielenia pasji ze swoim ukochanym - Łukaszem. Para od lat działa wspólnie w zespole Golec uOrkiestra racząc fanów folklorystycznymi brzmieniami. Jak się okazało, radość ze sceny przeniosła się również za kulisy ostatniego koncertu grupy. Wokalistka udostępniła pełne uczuć zdjęcie.

Edyta Golec zdradziła małżeński sekret
05.01.2024 07:16 Uznawano ich za najbardziej przykładną parę w show-biznesie. Teraz Edyta Golec zdradziła małżeński sekret

Łukasz i Edyta Golec uznawani są za jedno z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Para z powodzeniem łączy życie prywatne z prężnie rozwijającą się karierą zawodową. Teraz jednak wokalistka ujawniła sekret, jaki od dawna skrywa ich związek.

Edyta Golec wrzuciła nagranie tuż po północy, fot. Instagram/edytagolecofficial
01.01.2024 12:13 Chciała dobrze, ale plątał jej się język. Edyta Golec wrzuciła nagranie tuż po północy. To efekt imprezy?

Ostatnia noc w roku zwyczajowo kojarzy się z fajerwerkami, mniejszymi i większymi imprezami, a także składaniem życzeń na nadchodzący rok. Nie wszyscy jednak mogą świętować sylwestra w ten sposób. 

Edyta Golec ma dość swojego męża?
26.12.2023 20:48 Edyta Golec ma już dość męża? "Kto mógłby wytrzymać", jej słowa mogą mocno zaskoczyć. Ma swój sposób

Łukasz i Edyta Golec od lat tworzą jedno z najpiękniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Para z powodzeniem łączy życie prywatne ze wspólną karierą zawodową, a dla wielu jest prawdziwym wzorem do naśladowania. Teraz na jaw wyszła prawda na temat ich związku. Czy to możliwa, że wokalistka ma już dość swojego ukochanego?

Bez tego szczegółu bracia Golec nie obchodzą świąt
24.12.2023 12:23 Bez tego szczegółu bracia Golec nie obchodzą świąt. Tę tradycje przekazują z pokolenia na pokolenie

Już dzisiaj Wigilia świąt Bożego Narodzenia. To właśnie tego dnia powoli kończymy świąteczne przygotowania i szykujemy się do wspólnej wieczerzy wigilijnej. Teraz głos w sprawie tego wyjątkowego okresu zabrali bracia Golec, którzy ujawnili, bez czego nie wyobrażają sobie tego czasu! Ta tradycja naprawdę robi wrażenie.

Edyta Golec o radosnym czasie.
17.12.2023 14:06 Edyta Golec o radosnym czasie. Szczęście aż bije ze zdjęcia. Widać, ile to dla niej znaczy

Edyta Golec oraz jej zespół Golec uOrkiestra są właśnie w trakcie jednego z najbardziej zapracowanych okresów w roku. Czas świąt Bożego Narodzenia i zimowego kolędowania zawsze obfituje dla nich w koncerty i występu na żywo. Nawet w tym intensywnym czasie piosenkarka nie traci radości i właśnie ogłosiła szczęśliwą nowinę w sieci.

Co się stało z Edytą Golec?
11.12.2023 12:08 Co się stało z Edytą Golec? Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie. Wyglądała pięknie, a teraz...

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia sprawiają, że Edyta Golec i jej zespół Golec uOrkiestra nie mogą narzekać na nadmiar wolnego czasu i nudy. Teraz piosenkarka pochwaliła się najnowszą fotografią, która na dobre przykuła uwagę internautów. Niesamowite, jak obecnie wygląda gwiazda!

Edyta Golec
05.11.2023 10:44 Edyta Golec ledwo mogła utrzymać się na nogach. Nagranie właśnie obiega sieć. Szykuje się wielki hit

Edyta Golec, członkini zespołu Golec uOrkiestra, ma pełne ręce roboty. Grupa ani na chwilę nie zwalnia tempa, szykując dla swoich fanów coraz to nowsze treści. Filmik, który żona Łukasza Golca właśnie opublikowała zza kulis nagrań do teledysku, zaskoczył fanów. Widać, na nim zmagania Edyty Golec z pewnym elementem charakteryzacji. Jak gwiazda dała radę utrzymać się na nogach?!

Edyta Golec
21.10.2023 13:32 "To straszne, współczuję i życzę, aby Aniołek rozświetlał pani życie". Edyta Golec wzruszyła swoich fanów

Mało który polski zespół tworzący muzykę bazującą na tradycyjnych brzmieniach doczekał się takiej kariery jak Golec uOrkiestra. Został on założony ponad 25 lat temu i mimo upływu lat nie traci na popularności. Tworzą go bracia Paweł i Łukasz Golcowie oraz żona Łukasza, Edyta Golec. Artystka utrzymuje ze swoimi fanami bardzo bliski kontakt w mediach społecznościowych. Komentarz, który właśnie opublikowała, poruszył wszystkich sympatyków grupy.

Edyta Golec poddała się zabiegowi i przekazała fanom przykrą wiadomość, fot Instagram/edytagolecofficial
05.10.2023 09:40 Edyta Golec przeszła zabieg, a chwilę później pojawiły się smutne wieści na jej profilu. Fanów to dotknie

Zespół Golec uOrkiestra od lat cieszy się dużą popularnością. Liczni fani grupy z wielką chęcią uczestniczą w koncertach, a co za tym idzie kalendarz członków zespołu bywa bardzo napięty. Edyta Golec nie ukrywa, że wolne chwile stara się wykorzystać na odpoczynek i spędzanie czasu z rodziną. 

Edyta Golec
27.09.2023 16:09 Edyta Golec przekazała niesłychane wieści. Rodzinę czekają wielkie zmiany

Edyta Golec opanowała sztukę łączenia branży rozrywkowej z prowadzeniem rodziny do perfekcji. Od ponad 2 dekad jest wraz z mężem i jego bratem na muzycznym topie, a w międzyczasie wychowała trójkę dzieci. Przed najstarszym z nich czeka spore wyzwanie.

Edyta Golec podzieliła się z fanami przykrą wiadomością, fot. KAPiF, Instagram/edytagolecofficial
26.09.2023 18:29 To koniec dla nich. Ze łzami w oczach Edyta Golec przekazała rozpaczliwe wieści

Golec uOrkiestra od lat cieszy się dużą popularnością. Trzonem grupy są bracia bliźniacy Paweł i Łukasz Golcowie, a na scenie towarzyszy im także żona drugiego z nich, Edyta. Nic zatem dziwnego, że są jednym z bardziej zgranych zespołów w kraju. Wokalistka przekazała przykrą wiadomość o grupie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Golec uOrkiestra szczerze o tajemnicze Kasi
12.09.2023 12:21 Potwierdziły się plotki o Golcach. Na jaw wyszła prawda o tajemniczej Kasi

Golec uOrkiestra jest zespołem, który od lat zaskakuje nas nie tylko swoim nieśmiertelnymi hitami, ale również pięknymi wokalami i ogromną charyzmą. Edyta Golec przerwała milczenie na temat bardzo ważnej sprawy rzutującej na funkcjonowanie całej grupy muzycznej. Właśnie na jaw wyszła prawda o tajemniczej Kasi.

Edyta Golec zamieściła wzruszający post
27.07.2023 14:13 Edyta Golec pogrążona w smutku, wieść o śmierci gruchnęła jak grom. Dodała czarno-białe zdjęcie. "Spoczywaj w pokoju"

Edyta Golec właśnie przekazała smutną nowinę. Członkini zespołu Golec uOrkiestra zamieściła czarno-białe zdjęcie i w kilku wzruszających słowach pożegnała swoją idolkę. W ten sposób gwiazda chciała oddać hołd zmarłej wczoraj Sinead O'Connor.

Edyta Golec, Łukasz Golec
08.07.2023 16:23 Edyta Golec przekazała wieści o nieuniknionej przerwie. To teraz dzieje się z zespołem Golec uOrkiestra!

Edyta Golec właśnie ogłosiła szokujące wieści. Wielu fanów może być zawiedzionych, w najbliższym czasie nie usłyszą charakterystycznych brzmień zespołu “Golec uOrkiestra”. Powodem jest niespodziewana przerwa w działaniu grupy.

Edyta Golec z mężem
26.06.2023 15:34 Poruszające, co wczoraj na oczach wszystkich dla Edyty Golec zrobił mąż. Wparował na scenę, każdy widział, co ma w rękach

Edyta Golec poznała swojego męża ponad 20 lat temu. Choć parę łączy nie tylko wspólne życie, ale także praca, Łukasz Golec wciąż potrafi zaskakiwać swoją małżonkę. Tym razem zrobił to na scenie przed tłumem ludzi.

Golec uOrkiestra
13.06.2023 07:29 Edyta Golec odejdzie z Golec uOrkiestra? Fanom pękną serca, właśnie postawiła sprawę jasno

Ostatnio powstały niepokojące plotki dla fanów zespołu Golec uOrkiestra. W jednym z wywiadów Edyta Golec jasno wyraziła się o swojej przyszłości i okazuje się, że może ona opuścić rodzinną formację.Grupa cały czas świętuje 25-lecie swojej działalności. Ostatnio brali udział w dwóch dużych festiwalach. Pojawili się zarówno w Sopocie przy organizacji Polsatu, jak i w Opolu przy produkcji TVP.

Edyta Golec
29.05.2023 12:28 Edyta Golec z trudem chodziła w Sopocie. Musiała przytrzymywać się męża

Edyta Golec wraz z resztą zespołu Golec uOrkiestra zaprezentowała się podczas drugiego dnia Festiwalu w Sopocie. Gwiazda miała jednak niemałe problemy z poruszaniem się, a w krytycznych momentach musiała skorzystać z pomocy i ramienia swojego męża.Wszystko z powodu niebotycznie wysokich szpilek, jakie tego dnia założyła piosenkarka. I choć wokalistka wyglądała fenomenalnie, trudno powiedzieć, że czuła się komfortowo.

Edyta i Łukasz Golec
28.05.2023 13:42 Edyta Golec ujawnia kulisy małżeństwa. Jest zazdrosna o fanki męża? "Gdyby miało do czegoś dojść..."

Edyta Golec od ponad 20 lat związana jest z jednym z bliźniaków Golec, z którymi współtworzy zespół Golec uOrkiestra. Zespół pojawił się na „Polsat SuperHit Festiwal”, gdzie w 2023 roku świętowali 25-lecie istnienia grupy. Podczas festiwalu altowiolistka i wokalistka znalazła chwilę na udzielenie wywiadu, w którym ujawniła kulisy swojego związku. 

Edyta Golec
27.05.2023 22:12 Edyta Golec z zespołem zelektryzowała Sopot. Imponujące sceny na oczach milionów Polaków

Drugi dzień festiwalu w Sopocie otworzył występ Golec uOrkiestra. Artyści świętowali 25-lecie funkcjonowania zespołu na scenie. Już od pierwszego hitu zelektryzowali publiczność. Wielkie wrażenie zrobiła też Edyta Golec swoim szykownym ubiorem, piosenkarka pokazała prawdziwą klasę.

Edyta Golec
14.05.2023 19:47 Doniesienia o małżeństwie Edyty Golec z Łukaszem. Po 22 latach pierwszy raz pokazała się w takim wydaniu

Edyta Golec pokazała się fanom w zupełnie odmienionej wersji. Patrzy prosto w obiektyw i uśmiecha się enigmatycznie. Kadry z tej subtelnej, kobiecej sesji wywołały w sieci niemałe zamieszanie.“Edytka? To Ty?” - nie dowierzają internauci. Żona Łukasza Golca zaskoczyła wszystkich, takiej jej jeszcze nie widzieliśmy.

Edyta Golec i Doda
02.05.2023 21:35 Na oczach tłumu Polaków w Wilnie Edyta Golec i Doda zachwyciły na scenie. Stylizacje miały piękne

Edyta Golec i Doda były gwiazdami koncertu “Polska w sercu”. Był on organizowany ze względu na Dzień Polonii i Polaków za granicą. Odbył się w Wilnie. Obie panie zachwyciły widzów swoim wyglądem. Ich stylizacje bardzo przypadły do gustu widowni.Telewizja Polska ściągnęła na to wydarzenie największe gwiazdy polskiej estrady. Poza wspomnianą dwójką na scenie wystąpili m.in. Maryla Rodowicz, Kamil Bednarek czy zespół Feel.

Edyta Golec
02.05.2023 07:22 Litwini przecierali oczy. Po Wilnie paradowała stylowo ubrana gwiazda, to Edyta Golec!

Edyta Golec od 22 lat jest żoną Łukasza Golca, jednego z najsłynniejszych bliźniaków w Polsce. Popularność założonego przez braci zespołu nie słabnie, a terminy koncertów Golec uOrkiestra mają zarezerwowane na wiele miesięcy do przodu. Mimo napiętego grafiku, rodzina Golec znajduje także czas na odpoczynek. Majowy weekend spędzili w Wilnie, łącząc przyjemne z pożytecznym. 

Edyta Golec
18.04.2023 21:43 Mąż Edyty Golec nie ma cierpliwości, aby ją uczyć. Szuka nauczyciela, by realizować swój nowy plan

Fani zespołu Golec uOrkiestra są zaskoczeni najnowszym wpisem opublikowanym przez Edytę Golec na Instagramie. Nie spodziewali się takiego apelu. Okazuje się, że mąż wokalistki nie ma do niej “wystarczających pokładów cierpliwości”.Edyta Golec postanowiła poprosić o pomoc swoich wiernych fanów. W najnowszym poście na mediach społecznościowych informuje o swoim nowym planie oraz o tym, że szuka nauczyciela!

Edyta Golec
14.04.2023 21:33 Edyta Golec przeszła pięciokrotną przemianę. Zdjęcia od fryzjera obiegają sieć

Edyta Golec zaskoczyła fanów swoją metamorfozą. Wokalistka zaprezentowała się aż w pięciu różnych odsłonach. W każdej z nich prezentuje się wspaniale.Gwiazda nie od dziś budzi zachwyt internautów swoimi eleganckimi kreacjami. Teraz piosenkarka zaprezentowała, jak wygląda po wyjściu od fryzjera. Takiej jej jeszcze nie widzieliście.

Edyta Golec
07.04.2023 08:21 Nie będzie baranka, święconki i obrzędów. Edyta Golec spędzi święta inaczej niż miliony Polaków

Edyta Golec poinformowała fanów o zmianach, jakie zaszły w jej życiu. Członkini zespołu Golec uOrkiestra tegoroczne święta wielkanocne planuje spędzić inaczej niż zwykle. Tym razem z dala od rodzinnej Polski.Gwiazda przekazała zaskakujące wieści pod najnowszym zdjęciem, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jak piosenkarka i jej mąż wypoczywają w słonecznym Egipcie.